MYTH
The Legendary Warriors

Gardenparty 2008

This post has 40 Replies | 8 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky replied on Mon, Jun 23 2008 13:36

Hermanek:

Přihazuji mapu kde bude akce probíhat: http://www.mapy.cz/#x=132964672@y=134189184@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Po%C4%8Depice@sss=1@ssp=125195173_128075649_145904549_145344385

Ten zarostlý plácek vedle malé křižovatky (ve skutečnosti je tam jen napojení polní cesty) je zahrada kde to bude probíhat. Porost ukrývá chatu kde se pohodově vyspí tak 8 lidí.

Soudek piva objednám, nealko a jídlo koupím. Jestli máte někdo speciální přání na pití, můžu ho případně koupit taky. O náklady se nakonec rozdělíme rovným dílem.

Vypadá to jako lesík u silnice ale je to velice promyšlené maskování Wink

Letos nepřivezu stan, takže bych uvítal rezervaci v prvním patře pokud je to možné Smile
Ještě mám dotaz co bude letos za pivo? Docela jsem si oblíbil kozla 10ku ale nevím jestli bude k sehnání. Je fakt že moc často pivo nepiji ale letos se snad polepším.
Top 150 Contributor
Posts 6
Robik replied on Mon, Jun 23 2008 17:04

Zamlovam si misto u luckyho, jeho chrapani me prijemne uspava Stick out tongue

Robik.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327
Photon replied on Mon, Jun 23 2008 19:54

u mna a tichoslapka je najvhodnejsim terminom prelom jul/august  

takze som  volil som 1.-3.8

tiez by som si rad "rezervoval" 2 miesta (ja a brat) v chatke nech s luckym pekne ladime Big Smile 

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 25 Contributor
Posts 439

Chatka se asi bude otřásat v základech.

Pivo kupuju pravidelně Lobkowicz. Nejlépe asi jedenáctku. Můžu i polotmavou třináctku zvanou Démon, ale ta jde strašně rychle do hlavy. Desítka je zase trochu moc hořká. Lobkowicze kupuju, protože ho vaří v sousední vesnici (Vysoký Chlumec) a díky známostem dost ušetřím (pípa, záloha na sud).

Top 25 Contributor
Male
Posts 384

Já pívo nechci, takže si vystačím s nealkem :)
Jen si budu muset dovézt stan, jelikož se štěnětem budu muset v noci ven. Takže tentokrát jde chata mimo mě Big Smile

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Jun 24 2008 15:01

Kua, chatka je pre oficierov a (dovolim si doplnit) veteranov, takze sa tam moc netlacte. Naposledy som spal na zemi, a jedine co bol problem, ze som mal laket polozeny priamo na studenom kameni, takze som skoro chytil reumu...

Top 25 Contributor
Male
Posts 294

wIng:

Kua, chatka je pre oficierov a (dovolim si doplnit) veteranov, takze sa tam moc netlacte. Naposledy som spal na zemi, a jedine co bol problem, ze som mal laket polozeny priamo na studenom kameni, takze som skoro chytil reumu...

Neboj, tentokrát tě budeme zahřívat ze všech stran Big Smile

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Jun 25 2008 8:19

Tak to mozno budem ochotny ostat az do nedele Stick out tongue

Top 25 Contributor
Male
Posts 384

veteránů .. Wing je už veterán ? Cool  Stick out tongue

Top 25 Contributor
Posts 439

VYHODNOCENÍ 

Většina hlasů je pro termín na přelomu července a srpna (1.-3.8). Takže pokud se neobjeví nějaký totální průšvih, nechal bych to tak.

Sčítání stavu 

Jestli přivezete své manželky, dejte prosím vědět. Prozatím to vypadá takto:

lucky

bezi + manželka

wing

darkpower + hafan

robik

photon

tichoslapek

já (+ maželka a náš drobek(prý se už na vás oba těší)) 

Drinks 

Top 150 Contributor
Posts 10

tak to letos nebudu moct prijet, je tam u nas v tom terminu oslava narozenin me zeny

Top 10 Contributor
Posts 1,219

1.8. mam akurat skusku na certifikat takze budem moc vyrazit az neskor poobede z BA

chyba mi tam este moja manzelka na zozname :P

a darkov hafan tam tiez nie je :D

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Posts 439

Podle posledního sčítání to vypadá tak na 10 lidiček.

Ještě někdo se nám nepřihlásil? 

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327
Photon replied on Sat, Jul 19 2008 20:28

vyzera to ze sme komplet , tichoslapek sa este skusal na poslednu chvilu ukecat gormiska ale neuspel Smile

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Jul 19 2008 20:39

mam 5 litrovy sudok cerveho a dalsi 5 litrovy bieleho vinka, ktore mam doniest ?

bezi
mortis ante revivisco

Page 2 of 3 (41 items) < Previous 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi