MYTH
The Legendary Warriors

Absence

rated by 0 users
This post has 461 Replies | 29 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Tak hlavně ať ti vyjde ten tvůj projekt a budem rádi, až se zase vrátíš. A doufám, že se pak s tou svojí věcí pochlubíš! :-)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327

Vyhorel mi ntb takze moja nepravidelna aktivita bude este nepravidelnejsou.

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Vážení a milý, jedu se zrekreovat a budu asi týden pryč, tak kdybych někomu chyběl, víte kde jsem Stick out tongue

Top 50 Contributor
Posts 185

Chci ospravedlnit moji nepritomnost v poslednich dnech.. Je to kvuli tomu,ze muj stary,utrapeny pocitac se definitivne rozhodl ze pujde do duchodu... dnes se mi ho konecne podarilo rozjet,ale to ze jsem se vubec dostal sem na stranky pokladam za uspech (trvalo to cca 40min).Tudiz oznamuji ze budu mit nucenou pauzu dokavad se nezlpesi financni situace a neporidim si nove PC. Tak hodne stesti ve stredozemi a snad se k vam znovu pridam tesne pred vydanim Isengardu.

GW 2 účet cheeese.8640

Top 200 Contributor
Posts 5

Vrae: aha, jsem ti chtela neco zrovna napsat a rikala si, kde se flakas:), tak snad to nezapomenu:) ...snad budes brzo zpatky :).

Otrin/Flamberiel/Bramborik/Polokocourek/Flamnenka/Bobrik/Flampion/Flamendr/Cyklamen

kinship Riddles in the Dark

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

flambelle:

Vrae: aha, jsem ti chtela neco zrovna napsat a rikala si, kde se flakas:), tak snad to nezapomenu:) ...snad budes brzo zpatky :).

kľudne mu napis PMku cez fórum :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 100 Contributor
Posts 16
Ellwe replied on Mon, Sep 19 2011 17:28

Omlouvam se za delsi nepritomnost. V mem RL bylo za posledni mesic tolik zmen a v praci se toho nahromadilo tolik, ze jsem bohuzel nemel na Lotro bud cas, vhodny PC a nebo naladu. Krome casu se to jiz poradilo vyresit, takze bych mohl zase zacit chodit aspon na raidy. Pokud se nejake budou konat :)

Dik za pochopeni, Ellwe & alts

Top 10 Contributor
Posts 731

Pauza kym nevyjde RoI.

Neni co robit a etten trosku omrzel... i ked tych 45.000 bodov do r10 by bolo hned :D ale asi si to necham na RoI :P take see ya v utorok ! :)

Erm keby ste ma niekto nutne fest hladali tak budem oxidovat na steame asi

Top 10 Contributor
Posts 731

Odisiel mi notebook. Novy uz mam na stole ale zial neviem ako dlho bude trvat nahodenie vsetkych veci co mi treba :D

Antivirak mam ..

Lotro sa Instaluje uz len aktualizovat :D (mam len SoA 1.0 CD instalacku)

Winamp jeG inprogress

Adobe photoshop, AutoCAD, ProEngineer inprogress :D

takze neviem mozno v Nedelu okolo 22h sa objavim ingame xD dnes silno pochybujem ze dojdem

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

na budúci tyzden t.j.17.11 az 21.11. stvrtok az pondelok som v PRAHE , takže mimo compu,

Raidy vám vypíšem od stvrtka do nedele a ktorý deň budu najviac prihlásených tak vtedy sa pojde.

samozrejme odložte mi šupiny :)

minimálne 1 večer pôjdem kaliť von do baru v Prahe tak teoretický môžeme niečo popiť Pražáci :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 474

ty voe :-d zrovna dny kdy sem doma

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Tu sa budem  nachádzať v podvečer v piatok  http://www.ufleku.cz/ - 18.11. , takže ak ste Pražaci a z okolia tak ste vítaný  :D  dáme nejaké pivom popr. drink a pak sa presunieme na nejakú DISCO :)) rád vás uvidím , takže ktorý nebývate ďaleko tak sup do baru :)

takze storm , flecto dobehnu :)  parada len tak ďalej :) Thrari dobehne urco tiež , vypadá to na mini sraz :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Mohl bys to trošku upřesnit? Přeci jen "U Fleků" je takovej menší komplexíček :-) ...viz. http://www.ufleku.cz/saly

A pokud nechcete opouštět onu megalománii a megakomplexy, tak pak vyražte do nedalekých Karlových Lázní - 5 pater různorodé muziky.

Bohužel já se nebudu moct zúčastnit. Využívám prodlouženého víkendu a mízím pryč z Prahy.

Top 50 Contributor
Male
Posts 123
baty replied on Thu, Nov 17 2011 20:44

Ahoj Vši ... po dlouhe dobe :)

Urcite jste si vsimli, ze lotro uz nehraju. Uz ani nemam chut se k nemu vracet, takze jsem se vcera rozhodl, ze prodam account. Takze, az se Baty, Batys nebo Jianna pripoji do hry, tak to nejsem ja ;) Asi tedy moje postavy muzete z kinu radeji vyhodit.

Lotro uz hrat nebudu, ale doufam, ze se uvidime na nejakym srazu... Stajos me bude urcite informovat!

Zatim cauves...

baty

Top 10 Contributor
Posts 731
Anadur replied on Thu, Nov 17 2011 21:20

skoda skoduca :(

ale co :) vdaka za pekne stravene chvile v Lotro ! :)

Gl v Rl a popr. v inych hrach

Page 30 of 31 (462 items) « First ... < Previous 27 28 29 30 31 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi