MYTH
The Legendary Warriors

Absence

rated by 0 users
This post has 461 Replies | 29 Followers

Top 25 Contributor
Posts 402

Tenhle týden skoro vůbec nebudu a trochu se obávám, že příští to bude ještě horší. Uvidíme. Snad se objevím dřív než na srazu.

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

v pondělí 25.7. odjíždím na 14 dní na tábor na Berounku :)

Top 50 Contributor
Male
Posts 75

Rád bych nahlásil dlouhodobější absenci, podle všeho to vypadá, že minimálně do isengardu se moc neukážu, a jestli tak jen na skok a pozdravení.... Hodně práce, nějaké techtlemechtle v rl, no prostě tak. Zatím se tu tedy mějte, a moc nezlobte ;) Díky za pochopení 

Top 50 Contributor
Posts 216

Neskoro :(.

Sorry na dnesny raid nemozem dojst... mam presilene oci... Dosiel som z prace a lahol spat, ze sa to zlepsi, ale velmi nepomohlo.

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Já naopak věřím, že se k Vám zase brzy vrátím. Možná už se příští týden ukážu :)

Top 10 Contributor
Posts 512

a ja jedu na dovolenou, takze se par dni taky neukazu

Top 100 Contributor
Posts 16

Tento tyden zcela nestiham, takze asi nebudu...

Top 50 Contributor
Posts 216

Dovolenka do 3.9.

Top 25 Contributor
Posts 222

dovca cely buduci tyzden... aloha!

Top 100 Contributor
Posts 16
Ellwe replied on Sat, Aug 20 2011 17:23

Ahoj, omlouvam, se ale jsem v nemocnici a hrat tu nemuzu bohuzel a ani moc nechci. Doufam, ze se brzo vratim, ale datum prozatim nevim. Ellwe

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Drž sa Ellwe

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Brzy se uzdrav!

Top 50 Contributor
Male
Posts 130

Ahojte, ako ste si už asi poniektorí všimli, nebol som v poslednej dobe online, príčina banálna - pracovné preťaženie. Momentálne sa snažím dokončiť jednu vlastnú vec, na tej robím zadarmo a musím logicky k tomu brať aj inú platenú prácu. Výsledkom je, že večer (v noci, nad ránom) už nemám žiadnu energiu a chuť sedieť ešte za počítačom.

Musím teda podľa toho upraviť svoje priority a v nich LOTRO nemá ani prvé ani druhé miesto... Tento stav predpokladám že potrvá zopár mesiacov, v najhoršom prípade do konca roka a ak sa niečo dokašle tak aj dlhšie :/

Preto sa radšej s Vami dočasne na toto obdobie rozlúčim. Možno, ak mi zostane štipka energie, sa sem-tam pripojím na dve tri hodinky, aby som oprášil pavučiny na svojich charakteroch a skontroloval Vás, ako sa máte :).

Tak teda good luck a farewell, herní priatelia Wink

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Sauronvo oko dopadlo aj na teba pozerám Sad

Bojovníci MYTHu odpadávajú / pracovné vyťaženie , zdravie , nevôľa hrať , latencia :D atď atď. / je to škoda ,ale patrí to k tomu bohužiaľ :((

Takže Darthene drž sa v RL , rád som stebou hral a si veľmi pohodový človek a o to viac ma to mrzí, že MYTH prichádza o ďaľšieho bojovníka :( Ak sa to raz vyrieši a vrátiš sa , tak sa hádam stretneme :),ak dovtedy Sauronovo oko nepadne aj na mňa :(  caaaaaaaaaafko

/BOW

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 50 Contributor
Male
Posts 130

Markorne, raz som Ti sľúbil, že Ťa budem podopierať, keď ponesieš vlajku do Mordoru a to aj splním, odoláme Sauronovmu oku Wink. Moja pauza je otázkou dvoch-troch mesiacov (ak to pôjde v pohode), nelúčim sa na stálo...mňa sa tak ľahko nezbavíte Stick out tongue

Čaaaaf

Page 29 of 31 (462 items) « First ... < Previous 27 28 29 30 31 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi