MYTH
The Legendary Warriors

Absence

rated by 0 users
This post has 461 Replies | 29 Followers

Top 50 Contributor
Male
Posts 96

Ahoj. Do lotro se vratim az nekdy koncem roku, veskere finance ted investuju do bytu takze jsem nucen nakup noveho pc zase oddalit. Dam alespon na sebe kontakt pro pripad ... icq 175949288 id Damon  ... biosphere@seznam.cz

Co se tyce placeni najmu za klanovy dum, uhradim zpetne az budu zas online. Takze prosim mejte trpelivost a pochopeni. Uz se na Vas moc tesim a doufam ze to utece a budu mit zas moznost dobre zabavy. Mejte se zatim fajn. S pozdravem Spires.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Ahojte , takže od 28.7. som na dovolenke , predpokladaný návrat do sveta Lotra je 10.8., hádam to nejak vydržíteBig SmileBig SmileBig Smile

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 50 Contributor
Male
Posts 96

Ahoj. Vezmu to obráceně. Moje absence pomalu končí. Aktuálně stahuju aktualizace, během několika dní budu mít opět aktivovaný účet. V tom horším případě budu aktivní až od soboty, v tom lepším ještě během tohoto pracovního týdne.

Sice mám ještě dost práce kolem ale snad minimálně hodinku denně bych rád lotro věnoval. Budu si zas osvojovat základy, toulat se a když bude třeba obnovím si taxikářskou licenci.

Tak brzy naviděnou ...

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

eej pridi pridi, velmi dobry cas si si vybral na navrat ... tak navidenou

Top 50 Contributor
Male
Posts 96
Spires replied on Wed, Nov 19 2008 23:05

Dostal jsem se trošičku do úzkých. Dnes mi bylo oznámeno že přijdu o práci takže svůj veškerý volný čas budu věnovat hledáním nové. Rád bych vše vyřešil co nejdříve a po novém roce nastoupil již do nového zaměstnání. Doufám že brzy to bude za mnou a budu se moci s klidem věnovat zálibám včetně Lotro. Pro mojí maličkost to znamená blíže neurčité období absence. Těžko odhadnout. Předpokládám že týden až dva se tu neukážu ... pak alespoň chvilkově po večerech. Uvidí se.

Tak se zatím mějte.

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

ahoj, asi jste si všimli že jsem se pár týdnů do hry nepřihlásil.. proč to je nasnadě - opakování stejného (ano, ten zatracený radiance set :) .. stereotyp (také ho ve hře trochu je) .. potřeba dát si zas pauzu.. a žít pro něco jiného... přál bych si až se zas vrátím (kdo ví kdy.. za pár dní, za měsíc, později..?) abyste tam stále byli Temp, Narni, Brita.. ostatní a aby se Mejlano a Ose nedostali na žebříčku zlodějů moc dopředu :) abych Mr.Lupič nehrál třeba páté housle .). Díky za pochopení, ještě e uvidíme.. (a uslyšíme) pohodě zdar. Nepřepínejte se hráči *

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Ahoj Kin , takže idem rovno na vec, po vyše 1,5 roka aktívneho hrania som sa dostal na mŕtvý bod v hre a kedže sa mi nakopili povinnosti , dávam si pauzu s lotrom. Netuším ako dlho bude pauza trvať , ale budem sa snažiť aspoň dobehnuť na spoločné akcie / Raidy/. Určite sa v hre objavim a sporadicky vás prídem pozdraviť. Môj návrat do stredozeme predpokladám/ možno sa týždeň , možno za mesiac/. Aspoň , že moja herná kríza prišla v čase , keď naozaj potrebujem čas sa venovať iným veciam ako lotro. Cus zatiaľ, držte sa

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Tue, May 26 2009 10:25

zdar ludia davam pauzu mam toho po krk nejak stracam motivaciu hrat mozno sa sem tam ukazem na hodinku dve popripade ked vynde nova kniha. potrebujem vypnut mozno skusim nieco casual zahrat daky grind na relax vsetky tie zmeny nove veci co prichadzaju nieje to nic podla mojho gusta a vyzera to tak ze to bude pokracovat proste to ide dole vodou.

budem sa venovat letnym radovankam (dievkam v minisukniach a capovanej dvanastke) :)

i'll be back

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

tuto pistiq Herori v podstate zhrnul presne dovody, preco v hre uz nevidat ani Nienthweho ...

Top 50 Contributor
Male
Posts 96

Ahoj, už je to docela slušná řádka měsíců co jsem se neukázal ani neozval. Pokud jde o mě během následujícího týdne se vracím, byť spíše jako návštěvník. To znamená že časově se pravněpodobně jen tak nedostanu na vetší akce, ale i tak se chci pak pokud možno denně alespoň na pár minut mrknout do světa lotra. Už jenom z důvodu relaxace, za poslední měsíce jsem si užil starostí všedního života až až.

Top 75 Contributor
Posts 61

Posílám dočasnou basenci :-) nějakej problem v bance takže mam dočasně stoplej acc. Ale do konce tydne by to mělo byt OK už mám absťák .-D

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

Bohuzial, aj ja teraz budem hrat minimalne az vobec asi do 2.7., pretoze sa musim ucit na statnicu. Hned nato planujem asi tyzden dovolenky (v prahe :-). Takze uvidime sa o par tyzdnov.

Tak zatial sa tu majte dobre. Vas mlatic Fefa.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

GL Fefa na štátniciach.

Top 25 Contributor
Male
Posts 271

jj kamo nech sa ti neklepu kolena, daj si predtym panaka a zvladneš to :D

v septembri pokračujeme v mlateni takze nebud nejaky roboš na stavbe kt. bude makat od rana do večera jo Beer aby si mal čas na hranie :D pokial sa nebudes musiet starat o male babo tak si to uzi :D

pozdrav z usa

boze..este 88 dni bez hrania :D

pepino
Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327

mimo pc od 17.7 do1.8 (gardenparty + dovolenka)

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Page 2 of 31 (462 items) < Previous 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi