MYTH
The Legendary Warriors

Absence

rated by 0 users
This post has 461 Replies | 29 Followers

Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme Posted: Mon, Mar 24 2008 23:10

Tak me napadlo co takhle zalozit topic o absenci :-) Myslim ze se kazdemu muze stat ze na delsi dobu bude mimo hru a jak nejlepe dat vedet svym spoluhracum nez prostrednictvim fora.Nejvice prispevku v teto sekci budu mit asi ja, protoze zacala sezona ...stavby v plnem proudu a ja jezdim na pravidelne turnusy pracovat pryc.Takze i kdyz v mythu neni nic povine a kazdy ma prostor pro svuj osobni zivot ...stejne bych rad dal vedet o svych odjezdech a nepritomnosti ostatnim kdyby potrebovali nezbytnou pomoc elfackeho minstrela :-) Zitra coz je 25.3.2008 jedu do prah asi na 14 dni takze behem te doby preju vsem hodne stesti a docasne se svami loucim .-)

Orme - Klanovy doktůrek ;-) Ormenie - Stara od od orma...elfka champion lvl 15
Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme replied on Sun, Apr 6 2008 19:43

Takze zitra...coz je 7.4 odjizdim opet do prahy...Predpokladany prijezd je za 7dnu...Takze hodne stesi vsem dobrodruhum a tesim se za 7 dnu Wink

Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme replied on Wed, Apr 16 2008 1:51

Tak odjizdim ted 16.4.2008 a vracim se na tento vikend cili rift klidne muzem jit a muzete semnou pocitat jen bych rad poprosil tu nedeli domlouvat asi na tu 14hodinu myslim zeminule sme se presvedcili ze je to lepsi a hlavne pro me je to podstatne protoze pondelky odjizdim  takze posledni vecer musim venovat nejen sve oblibene hre ale taky pritelkyni...Pokud ovsem se to vetsine nehodi pokusim se prizpusobit... diki za pochopeni a po dobu me nepsitomnosti preju vsem opet GL Big Smile

Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme replied on Mon, Apr 21 2008 5:53

Pondeli 21. dubna pratele odjizdim opet na 10dnu do pryc.Predpokladany navrat 31.4.....Tesim se navas zatim GL :-)

Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme replied on Sun, May 4 2008 19:56

Ahoj lidicky....velice se vam omlouvam ale mam ted nake osobni problemy ...rozesel sem se s pritelkyni a dam si na chvili s lotro pauzicku ....je to jen docasna pauza nez se me to secko srovna v te elfacke hlave.....samozrejme se budu snazit at je to co nejrychleji a budu se tesit na spolecne chvilky s vami v tom pixelovem svete....dekuji vsem za pochopeni* 

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

Ahoj, asi nebudu online od středy do neděle - výlet na slovensko Wink

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Top 150 Contributor
Male
Posts 6

No ja bych se chtěl omluvit, že tu nebudu online tak něco přez měsíc. Jelikož jedu co nevidět do lázní, tak se mi nechtělo kupovat na pár dní další měsíc. Chtěl sem poprosit aby ste mě nevyhazovali z Kinshipu za delší absenci :). Dík a zatím se mějte a GL & HF v Riftu Wink

Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme replied on Sun, May 11 2008 21:50

Lidi tak  zitra opet odjizdim za praci...ale vracim se na vikend :-) To znamena ze by sme se mohli domluvit na toho barloga ... mensi problem ovsem bude s tim ze asi budu moct jeom v nedeli protoze mam pres patek a sobotu nake akcicky .... navrhuju abyste vycistily vetsi cast riftu a vnedeli by sme to dorazily :-) zatim ahoj vsem a GL *

Top 100 Contributor
Male
Posts 27
Orme replied on Sun, May 18 2008 22:57

Tak dnesnim dnem odjizdim ....vracim se 28.5 .....zatim GL fsem :-)

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

Tak dávám si pauzu s lotrem (už pár dní nehraju). Jen zkouším jestli mně bude bavit i něco jiného než počítač (a baví :-). Určitě se ještě ukážu, buď někdy náhodně nebo nejpozději s morií... ahoj Michal

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Not Ranked
Male
Posts 3

Ahoj, 

Vim, ze jsem u vas kratce a nebyl jsem zatim ani nijak aktivni..

Ale mam ted zkouskove a dost prace, takze tu tak mesic jeste nebudu - aby jste me nahodou nekickli ven :) rad bych se zase vratil az budu mit volno.

Renald, Burglar Revvarthworf, warg
Top 50 Contributor
Male
Posts 96
Spires replied on Tue, Jun 10 2008 15:42

Zdravim. Jelikoz jsem ted dost zaneprazdnen nezbyva mi tolik volneho casu na hrani. Moje absence nebude nijak dlouha, kazdopadne male info neuskodi. Pocitam ze to bude otazka tohoto tydne a mozna i vikendu ktery bych rad stravil na zahrade pokud vyjde i pocasi.

Spires, elf hunter 

dodatek 25.6... aktualne mam laptop v trapu, mam sice zapujceny nahradni ale sunku co nestaci na hrani.  Takze nevim kdy budu zpatky. Nejaky cas to jeste zabere. Spires

Top 75 Contributor
Posts 59
zabar replied on Tue, Jun 24 2008 17:34

Od cca 26.6. do 20.7. jsem na dovolene, takze budu nedostupnej...

Top 150 Contributor
Posts 14

Dovolená 03.07.-18.07.2008

Top 10 Contributor
Female
Posts 472
Brita replied on Thu, Jun 26 2008 12:40

Dovolená 6.7. - 14.7.2008

Page 1 of 31 (462 items) 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi