MYTH
The Legendary Warriors

Mines of Moria

rated by 0 users
This post has 161 Replies | 12 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

Můžete se přihlásit? Už je osm pryč a pořád mi to nejde..

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Ja byl prihlasenej skoro hodinu. pak me to padlo a od te doby nic :(

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

taky mi to nějak moc padá, asi jednou za 30min až 1hod.. a to mám přeinstalovaný komp i lotro.. trošku kvůli tomu laboruju s ovladači - nainstaloval jsem předchozí verzi ovladače pro nVidia karty a zvuk, updatoval jsem si Bios atd... a četl jsem o tom něco na fóru.. ale potíž je že tam na stejný problém je X ůzných odpovědí = řešení a zdá se že zádné nefunguje :-). Např. jeden vývojář přímo z turbino napsal pro mně doteď neznámou věc, že Vista 32bit a výkonné grafiké karty s větším množstvím paměti není na hraní her dobrá volba, že to padá kvůli tomu že karta chce zpracovat větší textury než kolik jí VIsta 32bit dovolí - řešením je Vista 64bit nebo (o něco horší řešení) návrat k XP. No a takových rad tam bylo tuny. Spíš to vidím tak, že lotro je vydání morie silně zabugované a zvlášť s Vistou padá jako pečení holubi ze střechy do úst hladových korejců zavazujících si tkaničky mokrými elektrickými dráty ..

Top 100 Contributor
Posts 16

Me to s Vistama 64bit a grafikou od nvidie nepada vubec (pokud nepocitam zaseknuti v loadingu zpusobenem nekvalitnim pripojenim [UPC], ktere se stavalo i pred MoM). U tech 32bit by ale problém být mohl. Přece jen ten systém vyvíjeli především pro 64bit. Hlavne teda nevim proc pouzivat 32bit Visty, to bych radsi zustal u XP.

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

chci se zeptat, ja to funguje teď s CD? když si kopuím MoM na Cd budu tam mít raidy atd.? Odemkne se mi Rk+Warden? Dneska jsem se na to kouknul v Plzni v Tescu v GAME :D

Top 100 Contributor
Male
Posts 19
Manian replied on Thu, Nov 17 2011 21:58

mělo by to fungovat. Já si tu krásnou modrou krabici koupil a měl jsem po instalaci přístup k MoM (+insty a raidy) a 2 novým classám. Je to zkrátka datadisk :P

Sniga - Emain - Rissin - Gorlaine - Mysak - Notrias - Lisein - Caias ;-)

Top 50 Contributor
Female
Posts 147
Elerin replied on Thu, Nov 17 2011 22:33

Teď abych nekecala, ale mám pocit, že když se přešlo pod Turbine, tak přestaly platit evropské krabicové verze - takže si je člověk sice mohl koupit pro ten pocit, že má hmatatelnou verzi, ale nešly registrovat

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 10 Contributor
Posts 731
Anadur replied on Thu, Nov 17 2011 23:36

EU krabice uz neplatia... cize ked kupis kod ti nepojde. Ale mozno je to US krabica skus sa viac pozriet na tu krabicu :)

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

ok, co znamená víc se na ní podívat? tam to asi bude někde napsaný co? :)

Top 50 Contributor
Female
Posts 147

Předpokládám, že by na té krabici měly být buď  písmenka USA, nebo EU někde ;)

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 10 Contributor
Posts 731

nemalo byt tam nikde byt codemasters napisane ani ich logo :) len logo turbine :) a vsade spominane len turbine :D

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

hahaha

co jsme to tu proboha řešili :)

Page 11 of 11 (162 items) « First ... < Previous 7 8 9 10 11 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi