MYTH
The Legendary Warriors

Steam Community group

rated by 0 users
This post has 55 Replies | 10 Followers

Top 75 Contributor
Posts 32

já si tě s dovolením přidal a psalo mi to tam, že jsi nebyl online 1 rok :-P

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Tak já prosím o pozvánku - můj profil http://steamcommunity.com/profiles/76561198005312124

Top 25 Contributor
Posts 439

Taky mam steam

Top 50 Contributor
Male
Posts 191

To jo, ale prave ty jsi tam 309 dni nebyl :))

Top 10 Contributor
Posts 1,219

kolko je clovek off su dobre blbosti :) jeden moj kamarat tam ma 1800 dni... ja pustam steam pravidelne nepravidelne podla potreby...

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Posts 439

vykostitel:

To jo, ale prave ty jsi tam 309 dni nebyl :))

Blbost. Steam mi startuje pokaždý když pouštím komp. Vždyť přes něj pouštím Empire. A to je minimálně 5x do týdne.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Apr 8 2010 11:16

Haha, dalsi dovod pre mna sa Steamu vyhybat ako cert svatenej vode...

Steam mam, aj account mam, akurat nechapem preco si este musim zakladat nejaky profile ci ktory fras a kedze uz aj bez toho mam dost kadejakych hesiel hore-dole po internete a Steam pouzivam len ked musim (DoW 2), tak to asi necham tak ako to je.

Top 25 Contributor
Posts 288

Hermanku ty drtis Empire TW ?

pokial jo niesu ty pevnosti nake divne

Top 25 Contributor
Posts 439

Nevím, já pevnosti nepoužívám. Většinou jsem útočník anebo se bojuje v poli. Ale dobývat města bývá oprus, jsou u toho moc velký ztráty. Navíc se jednotky hrozně blbě na hradbách ovládají.

Top 25 Contributor
Posts 288

no prave take sa radsej bojujem vonku v pevnosti a hlavne na hradbach sa jednotky chovaju dost divne

ale inak je to super zabava :)

Top 50 Contributor
Male
Posts 191

Protože Killing Floor zakoupený 2009-10-24 pořád hraju, rozhodl jsem se udělat malou propagačku s tím, že se třeba někdo přidá... KF je za pár peněz a občas na něj navíc mívá Steam skvělou akci.

----------------------------------------------------------------------

Princip spočívá v přežití kooperující 6ti členné jednotky (dle nastavení serveru 1-32 členné, ale většina map je balancována pro 6 hráčů) 4-10ti náběhů sílících nepřátelských vln.

Deset kol hry trvá asi hodinu. Za zabíjení příšer a přežití vlny dostanete peníze, jež je možné v obchůdku směnit po každém kole za účinnější zbraně. Když v průběhu kola zemřete, lze jen napjatě sledovat, zda kolo zbytek týmu zvládne, popřípadě kibicovat pomocí ingame hlasové či písemné komunikace. Smrtí ovšem přijdete  o zbraně, které nutně potřebujete k likvidaci stále silnějších druhů nepřátel. Životy druhů nepřátel se přitom odvíjí podle počtu hráčů. Když se tedy nestaráte o své spoluhráče a necháte je ve štychu, nemá váš tým šanci uspět, protože tým nesílí dostatečně.

***Záchrana postav spoluhráčů (v kraním případě i za cenu života vlatní postavy) v neustále se měnící situaci na bojišti je alespoň pro mě hlavní hratelnostní prvek.***
U Killing Floor se extrémně často objevuje moment HRY NA HRANĚ - to je čas, kdy musíte vynaložit veškeré úsilí, abyste se ve hře dostali dál a i tak to zvládnete úplně tesně.. a ostatní to zvládnou díky vám. Tyhle chvíle mi jako hráči přináší velké uspokojení. Spoluhráčům můžete pomáhat léčením, zbraněmi, penězmi, zavařením dveří a samozřejmě a zejména podpůrnou palbou.

Hra navíc obsahuje RPG prvky, každé povolání sbírá zkušenosti a jeho statistiky se zlepšují až do šesté úrovně. Zkušenost přibývá každému povolání za odlišnou činnost (Sharpshooter za headshoty, Medic za léčení etc.).
Hra obsahuje Bullet Time - zpomalení času, zde pojmenovaný jako Zed-Time.

Po technická stránce je hra dobře zvládnutá, problémem by mohla být dnes již zastaralá grafika, která ale dobře navozuje prostředí C-čkových hororů, a podle mě i zřídkavost úderné metalové hudby.

Příběh není podstatný, klasické klišé uniklého experimentu. U loadingů jednotlivých map si může hráč přečíst krátké povídání o tom, kterak se kompanie na místo dostala.

Většina serverů má vypnutý friendly fire. Hra je vývojovým týmem průběžně updatována. Komunita vyváří stále nové mapy. Hratelnost podporuje sada několika desítek achievementů. Po půl roce hraní zvyšuji hodnocení na 90%. To, že hra dokáže zabavit půl roku je rozhodně klad.

Každá vlna obsahuje tužší druhy nepřátel, než vlna předchozí. Neprátelé se rekrutují z řad:
- pomalých Clot - slabá davová stvoření, která ale dokážou zadržet postavu na místě
- mrštných Cravler - pavoukovité žáby, nepříjemné ve větším množství
- rychlých Gorefast - středně silní protivníci
- neviditelných Stalker - slaboučké potvůrky, které budete proklínat, až je objevíte v zamýšlené únikové cestě
- Husk - jediná řadová jednotka se běžným střeleckým útokem, odolní ohni 
- podpůrných Siren - svým křikem ve výseči před sebou rozostří vidění postav a způsobí výbuch třaskavé munice
- agilní Scrake - silní protivníci odolní výbušninám  
- hrozivých Fleshpound - tank, na jehož sundání je třeba soustředit síly 

Po poslední vlně přichází vždy střetnutí s původcem všeho zla - s Patriarchou. Patriarcha je silnější, má raketomet ("Everything seems so simple, ... when you have rocket launcher for an arm"), jehož zásah se rovná instantní smrti, kulomet, zdrcující útok na blízko a tři ozdravující injekce, pokud jej necháte zraněného prchnout. No a kdyby se to zdálo málo, umí se zneviditelnit.

Hráči pak mohou po každém kole přepínat své perky na ten, který jim zrovna vyhovuje a tak dále měnit zážitek celého týmu
- Berserk - zbraně na blízko a rychle běhá, slabšími nepříteli prochází jako nůž máslem, slabý vůči Crawler
- Firebug - plamenomet, vhodný na likvidaci tlačícího hejna slabých nepřátel a udělování DoT všem potvorám v dosahu, slabý vůči Husk
- Commando - automatické pušky, vidí neviditelné, krátké zásobníky
- Sharpshooter - Headshots, dokáže i na velkou dálku zlikvidovat jakýkoliv problém, problém má když je obklopen nepřáteli nebo Siréna rozostří pohled  
- Support - rychle zavařuje dveře, devastující avšak pomalá palba z brokovnic
- Demoman - Granátomety a miny, v současnosti asi nejsilnější perk, problém s nepřáteli na blízko
- Medic - rychle léči a běhá, slabý účinek zbraní
Každé povolání má svoji slabinu.

Nejčastejší chyby nových hráčů
- Nesprávné zvolení obtížnosti (easy 0-1, medium lvl 1-3, hard lvl 4-5, suicidal lvl 5-6)
- Na počátku lvl 0-1 běháte pomalu, sřílíte pomalu, zbraň se vám klepe a to vede k dojmu, že hra má špatné ovládání. Chce to ty první tři hry zvládnout.
- Nehažte si vlastní granáty a výbušniny jako miny pod nohy (vyjma fosforových granátů Firebug od lvl3)   
- Lečte raději spoluhráče než sebe, účinnost je vyšší
- Sebrané zbraně můžete prodat, ovšem pozor, někdy se jedná o zbraně, které si koupil a odložil k pozdějšímu použití jiný hráč!
- A na závěr to nejdůležitější - pohybujte se, komunikujte a chovejte se jako tým, v boji i u obchodníka (peníze hodíte pomocí klávesy B, zbraň pomocí \).

Top 50 Contributor
Male
Posts 191

Steam sleva 75% na Killing Floor = 3,75 Euro jeste 10 hodin

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Jun 26 2010 13:23

na steame zlavy asi uplne na vsetko od 25% do 75%... tak nie uplne na vsetko :( Crysis ani Shattered Horizon ine zu zahrnute :(

akcia trva do 4. jula :)

napr. chrome - obidva diely za 1.46 eur sa rozhosne oplati :) len taka poznamka - je to asi 1. FPS beziaca na Jave a uz vtedy mi sla svizne, vobec asi prva hra s komplexnymi prostredim ako ma dnes FarCry alebo Crysis sa mozrejme s prihliadnutim na starsiu dobu...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Jul 5 2010 15:06

dnes je v akcii Bordelrlands za 10 eur, bundle pre 4 z 30 eur... celkom zaujimava strielacka a vraj to ma dobry coop... v akcii su aj vsetky tri DLC k tomu dokopy za nejakych 8 eur.. do toho by som aj siel...

a este je dnes v akcii global agenda za 20 eur...

ostavaju uz len 4 hodky...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327
Photon replied on Wed, Jul 21 2010 14:30

na steame je zdarma Alien Swarm: Infested cooperativna hra az pre 4 hracov , skuste oplati sa :-)

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Page 2 of 4 (56 items) < Previous 1 2 3 4 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi