MYTH
The Legendary Warriors

World of Warships

rated by 0 users
This post has 29 Replies | 2 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331

teda niesom skrblik ale 60e je ulet Confused

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Aug 31 2015 18:55

0.4.1 Update

https://www.youtube.com/watch?v=bAkibEVQV0U

Strasne ma pobavila ta cast ze japonske CVcka 6-8 "overperform" aj ked je hrac neskuseny. Tak ich pre istotu nerfli. To iste je Minekaze a ciastocne Mutsuki, takze pokial mate Minekaze, rychlo sa z nej dostante dalej.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Sep 2 2015 17:34

Tak nam zajtra pristane 0.4.1...

Full patch notes:

http://blog.worldofwarships.eu/patch-notes-0-4-1/

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Sep 2 2015 17:45

Nerozumiem, tie japonske CVcka podla mna stoja zaprd a oni ich este nerfli. Asi vedia co robia a asi vidia aj nejake statistiky, ale ja ked to hram tak idem zasadne proti US ktori maju 2 letky fighterov, takze si ani neskrtnem.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331

chalani na hoffylande tvrdia ze to nieje nerf ale boost , hraju len s letadlovkami tak snad vedia co pisu :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

No to ja neviem ci vedia. Ale...

The aircraft carrier Zuiho: changed the composition of the Type 5 mod. 1 flight control to contain 1 torpedo bomber, 2 bomber and 1 fighter squadrons instead of 2 torpedo bomber, 1 bomber and 1 fighter squadrons.

Original je 1xfighter, 2xtorp, 1xbomb.

Teraz bude 1xfighter, 1xtorp, 2xbomb. Bomby samozrejme dmg robia, ale nie taky velky. Na druhej strane beriem ze sa tym lahsie triafa aj destroyer.
A "upgrade" bude 1xfughter, 2xtorp, 1xbomb, co je aktualne default loadout.

Co ja viem tak ludia hraju jap CVcka v kombinacii bez fighterov, lebo tie japonske stoja oproti americkym za hovno a s tymi 3xtorp ma Zuiho aspon sancu potopit jednu lod. Idealne CVcko, cim vyriesi problem air superiority.

A kedze "hrali nadpriemerne aj nie velmi dobri hraci" (skoro citat), tak odobratie jednej torpedovky je podla mna nerf, aby az tak nadpriemerne nehrali.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Teda este dodam ze na vyssich tieroch neviem zmeny az tak posudit, bo mam len Zuiho.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Sep 3 2015 16:43

Tak uz je znamy release date - 17.9.2015

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331

JPN Letadlovkari na hoffyku si to pochvaluju - vymazavaju amikov z oblohy . tak ti neviem Stick out tongue

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Fri, Sep 4 2015 13:09

Je mozne ze Tier 6+ je na tom lepsie. Rozhodne pre Zuiho to stoji zaprd lebo je to 1x4 fighter co je nic.

V kazdom pripade som vcera hral a MM je ovela lepsi. To ze aspon vyrovnali pocet CVciek uz bolo citit dost velmi.Dela na Mutsuki sa tiez zrazu otacaju Big Smile

Skoda len ze ludia su debili a ani s Clevelandom som nevedel vyhrat pretoze ked som to poriadne, ba priam az nadludsky zahral, tak to pokazali a skoncilo to remizou. Raz som uz bol aj v jednej z novych map, The Straight ci ako, a celkom fajn.

No a samozrejme stromceky na ostrovoch tiez potesia oko...

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331

nove lode na obzore 

Top 25 Contributor
Posts 441

Občas hraju taky. Nechcete se přidat? Ve hře mám jméno stejné jako jinde: Hermanek

Top 25 Contributor
Posts 289

ja mam nick Araken

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331

Tallrian Wink

Top 25 Contributor
Posts 441

Level 29! a sakra Big Smile    Tooo nemám.

Page 2 of 2 (30 items) < Previous 1 2 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi