MYTH
The Legendary Warriors

MYTH sraz 2015

rated by 0 users
This post has 56 Replies | 7 Followers

Top 100 Contributor
Posts 19

ja jsem pro vsechny terminy :)  ja si muzu udelat volno jakej jen chci vikend :)

Top 50 Contributor
Posts 134

hlasovat nebudu chybí tam bod 5 je mi jedno jaký termín prostě chci a chci a chci  :-)

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Fri, Jun 5 2015 15:44

stormhawk:

hlasovat nebudu chybí tam bod 5 je mi jedno jaký termín prostě chci a chci a chci  :-)

tak ho tam mas...

bezi
mortis ante revivisco

Top 75 Contributor
Male
Posts 42

Tak ja se pridavam k 7.8 - 9.8 z nezjistnych duvodu (Maxi, bude karavan?), ale jinak mam teoreticky cas kdykoliv, tedy spise si ho udelam, protoze dle bodu 5 chci, chci a chci ;D

V sobotu bych volil Muzeum, paintball byl ted 3x po sobe, ale muzeum uz 4 roky ne (pokud to spravne pocitam), kazdopadne jsem pro kazdou akci. BTW, mohla by se i opakovat MYTHlimpiada, povestny hod kladivem, airsoft Dragunov a dalsi atrakce, tedy pokud se neco da do hromady. Mam moznost sehnat 1-2 vzduchovky, kdyby se ujal zajem a podarilo se zrealizovat.

Top 75 Contributor
Male
Posts 42

Z facebooku:

Zoltán Pintér ja hlasujem za prvý termín, je možné, že ešte budem tu a budem sa môcť zúčastniť, podľa pôvodného plánu by som mal byť v USA, ale posúva sa to na ktovie kedy

Top 75 Contributor
Male
Posts 43

ano, karavan bude :)....přidal jsem hlas na 7.8

Top 75 Contributor
Male
Posts 43

a ještě k té aktivitě:   možnost flákat se zní velice lákavě....s pivem v ruce to asi dokážeme tři dny všichni. Ať se vybere jakákoli aktivita jsem jednoznačně pro.

Top 75 Contributor
Male
Posts 42

Dalsi z Facebooku:

Peter Vilhan Prvy termin. Vsetky ostatne mam uz obsadene Emotikona frown.

Top 25 Contributor
Posts 289

hlasoval som za 7.8-9.8

zabava urcite paintball ale kludne aj to muzeum

jo vzduchovku mam take :)

Top 25 Contributor
Posts 441

Letošní termín akce bude 7.8. - 9.8.

Top 75 Contributor
Posts 59
zabar replied on Tue, Jun 23 2015 13:07

Pisu si do kalendare, ale zatim netusim, zda mi to nebude s necim kolidovat. Ostatne kvuli tomu jsem radsi ani nehlasoval o terminu...

Top 100 Contributor
Posts 19

Ahoj tak ja jsem 100% a přidá se k nám hráč LOTRA Petr co sice dlouho nehrál ale chce Vás vsechny poznat 😉

Top 75 Contributor
Male
Posts 43

Stejně jako loni bude trasa takto:

http://goo.gl/maps/QOzkl

není problém nějaká zajíž'ďka kdyby chtěl někdo přibrat. Budu vyjíždět v pátek po ránu cca 8:00 z Ostravy

Top 50 Contributor
Posts 134

A o vánocích dorazíš :-)

Top 75 Contributor
Male
Posts 43

budou dárky? :-)

Page 2 of 4 (57 items) < Previous 1 2 3 4 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi