MYTH
The Legendary Warriors

čistka gildy GW2

rated by 0 users
This post has 8 Replies | 0 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005
Markorn Posted: Wed, Nov 6 2013 13:55

Všetci čo sa nelogli 2-3 mesiace dozadu dostali status recruit , keď sa nelognú do mesiaca tak budem automaticky kickovať , máme v rosteru 152 členov a z toho je aktívnych logujúcich tak 30 %, tak neviem prečo by sme mali byť stánok mrtvých duší. Nik mi nedal vedieť že by si dával pauzu takže to beriem že to dotyčných už asi nebaví. V lete som to neriešil nakoľko bolo pekne vonku ale keď sa na jeseň a zimu hráči neloguju tak neviem načo by nám boli dobrý keď sa lognu raz za polroka ...

čistka prebehne o mesiac na Mikuláša 6.12.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Nov 6 2013 16:14

ja by som cistku nechal po novom roku - bude volno nejaki ludia esa este lognu ak chcu hravat... cistil by som po novom roku 6 mesiacov a viac stare ak uz chces cistit... predsa len aj pracujuci lud mame v guilde... v GW1 sa niektori nelognu jak je rok dlhy a na vianoce alebo cez nejake volno sa zrazu objavia...

napr. ja mavam celkom casto 3 mesiace aj viac mimo hru a potom zas hram 3 mesiace vkuse a tak vselijak dokola...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Tak neni problem vytvoriť skupinu friends a tam dat silne neaktívnych , len nech dajú o sebe vedeť  ,o to mi ide. Lognut sa raz za par mesiacov by nemal byt problém, popr. napisat niekomu nekopnite ma ja sa ukážem občas nepravidelne :)

Top 50 Contributor
Male
Posts 96
Spires replied on Wed, Nov 27 2013 15:20

Marko až budeš dělat čistku odtraň i mě Arnve (Liliét). Už jsem přestal definitivně hrát a mám již odinstalováno tak ať nemusím kvůli leavnutí zas dlouze instalovat. Mám už docela pokrk fantasy a tak vůbec vše okolo přestávám hrát. Už mě přitahuje jen scifi tématika  takže dávám jen strar trek a pak jen konzolovky. Tak hodně štestí a chuti ve GW.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Taak prebehla čistka silne neaktívnych ľudí /3-5 mesiacov mimo/ ak sa niekto logne do hry a  bude mimo gildu a chce sa pripojiť / aktívne hrať /tak není problém znovu nabrať.

Top 100 Contributor
Posts 27

zdar pánové,

tak já bych se naopak možná po letech přidal :-). zkusim se někdy lognout, rád vás zase uslyším

Yarpenwe, elfí lovec a  učenec

Yarpenn, kapitán, kovkop a lesník

Yarpenica, fešná wardenka, průzkumnice

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Budeš vítaný Yarpen

Top 200 Contributor
Posts 5

Já uvažuju, jestli zas začnu hrát nějak víc, lotro s helm's deepem mě fakt už odrovnalo asi totálně, tak pořád přemýšlím, co vlastně hrát pořádně.

Jinak se omlouvám, za neinformování, mythacky stranky se přiznám šly částečně mimo mě :).

Otrin/Flamberiel/Bramborik/Polokocourek/Flamnenka/Bobrik/Flampion/Flamendr/Cyklamen

kinship Riddles in the Dark

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

V pohode ta čistka sa konala hlavne preto že sme tam mali ľudí čo sa nelogli polroka a viac  :)

Lotro?  to je už  na dlhšiu diskusiu , jak som vravel kedysi HD buď lotro nakopne alebo pochová , ono tých chýb už je tam toľko, že už je to naozaj neúnosne... bohužiaľ ... možno sa raz dočkáme že bude LOTRO 2.0 a chytí sa toho nejaká poriadna firma / predsa potenciál lotro tematiky je obrovský len to treba využiť/

Stačí použiť mechaniku overených veci a ľudia by to hrali a neutekali do iných hier ...

Page 1 of 1 (9 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi