MYTH
The Legendary Warriors

blablabla

rated by 0 users
This post has 15 Replies | 1 Follower

Top 50 Contributor
Male
Posts 91
Rowenn Posted: Wed, Nov 6 2013 9:18

Cau decka,

byval bych to klidne poresil na mumble, ale to by tam nekdo musel chodit :p Mam nejak potrebu vylejt si srdicko, znate to, v noci se kvuli tomu budim a pri obede mi nechutna, musi to proste ven. Tak snad to nebude blitka .. no k veci ..

K Mythu sem se dostal pres lotro a tahle komunita mi sedela a jsem jeji soucasti uz 3 a pul roku. Pak se dost lidi presunulo do gw a ja jeste chvili hnil v lotru, nicmene markorn a dalsi sirili positvni reklamu, vynaseli pivipi v gw do nebes a tak netrvalo dlouho, asi jenom rok, a sel jsem gw vyzkouset. Hra je fajn, i kdyz takova bomba jako jsem cekal z toho predchoziho hype to pro me nebyla. Nicmene po pocatecnim zklamani me to docela chytlo, ale tady prisel prvni problem - od prvniho dne jsem si vsim ze Myth v GW je celkem chciplej. Rikal jsem si - jsou prazdniny, neres to, bude lip, ale leto se prelilo do podzimu, obili je sklizeno, na polich decka pecou brambory v popelu a ejhle, ono se nic nezmenilo, naopak se to spis zhorsilo. Krome nedelnich challengi a puzzlu se nedeje prakticky nic. Ani v pve ani v pvp. Lidi co behaj wvw hrajou vetsinou pod hlavickou NR, na mumble skoro nikdo nechodi, dungy se nechodej (mozna jednou za tyden se nekdo hecne na nove TA). Kdyz prijdu na lotro mumble tak tam se snazej aspon neco podniknout, coz je o to obdivuhodnejsi, ze v ty hre skoro neni co delat. Tady nic.

Tesil jsem se do gw hlavne na pvp (open, tzn wvw) ale ouha, to byl solidni slap-in-da-face ... zerk zerk zerk zerk zerk (v gw speeku vlastne blob blob blob blob blob) a mezi tim sem zazil asi 2 fajnovy akce, kdy slo alespon par lidi z mythu dohromady. Za mesic az dva celkem dost velka slabota. Fakt se smeju pod fousy, ktery nemam, ze nekdo obvinoval lotro pvp z toho ze to je akorat o zerkovani. A když uz jsme u tohoto tematu srovnavani s dalsimi hrami, tak přes udajne skvele vybalancovany systém mi prijde trochu podezrele ze ve wvw podle oka odhaduju class distribution war+grd tak na 60+%, mozna i vic. K tomu bych pridal další vychytavky který gw ma a to především ty supracky fronty, takze když ja prijdu z práce tak se do wvw prakticky nedostanu. A když dostanu, tak zjistim ze me to nebavi, protože akorat beham za nejakou cizi skupinou a goldtaguju. Where’s the fun in that?

Tech věci je vic, nicmene všechny mají spolecneho jmenovatele a tim je aktivita-neaktivita lotro komunity v gw. Lidi v gilde nejsou imo o nic vic, nebo min casual nez v jinych hrach a presto to tam, si myslim, i v dobach upadku a krize, coz je pravdepodobne to co postihlo myth v gw ted, fungovalo lip.

Takze zaverem - Nechci tu hru hrat jako single player, takze bez aktivni gildy mam asi jen dve moznosti – hledat jinou gildu, nebo jit hrat na tab-le-tach plants vs. Zombies 2. Konecna otazka je tudiz asi jasna – Myth v GW2 – ma nejakou budoucnost, nebo je to jen odkladiste pro nehrajici chary (neplest s Charry) ?

Flecto aka Ironbites

P.S.: Kdo to docet az sem ma tri flekti body a pokud se vam podari nasbirat dalsich 7, tak vezte ze za 10 bodu vyhravate tatranku. 

Flecto: Kameník [75]
Rowenn: Plukovník [75]
Wittorf: Loupežník [75]
Torgli: Strážník [75]

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

súhlasím stebou Flecto v mnohých bodoch

čo sa týka WvW , tak bola tu snaha keď si ešte nehral  - skladať WvW u nás gilde minimálne raz týždenne a to bola streda, ale snaha skončila tak že sme išli klasicky 3-4ja ako každý deň/ja, mayfi, tethyx - občas yumi keď mala čas/ na organizované WvW treba aspoň tak 2party čiže 10 ľudí a to u nás nešlo / nakoľko valná väčšina je PVE založená , PVE skupina sa delí na ľudí čo majú aký taký záujem sa pripojiť na misie, dung atď a pak máme aj bohužiaľ takých čo sa hrajú na svojom piesočku a ozvú sa len vtedy ak niečo oni potrebujú.Preto prišla ponuka od NR pre tých čo majú silný záujem o organizované WvW/ aj tebe aj ostatným čo vidím v 3Wčku som ponúkol možnosť sa pripojiť/ Oni majú FOCUS 3x do týždňa a neni to 100 % povinne , niektorý idú len raz týždenne snimi podľa času.

Súhlas stým že čakačky na WvW servery v primetime sú des a hrúza / queue je bugnuté tak hádam to čoskoro vyriešia + majú pridať WvW server pre ľudí v čakačke/..

blob  vs blob , je nuda ale ver mi že pod NR občas máme krásne fighty 30 vs 30

čo sa týka PVE aka dungy atď tak ako vieš mňa to moc nebere ,ale máme v gilde ľudí ktorých to baví

tak skúsim ich poprosiť nech sa viacej snažia po večeroch skladať dungy / bohužiaľ odpadli nám hráči čo chodili dungy denne , blondy, mrkef, sybex, drevokocur , vali atd / a nemáme za ne náhradu :(

Jedine ti viem poradiť to že ak chceš hrať poriadne WvW tak jedine pod NR , prepneš sa na FOCUS knim a na PVE sa hodíš pod MYTH.

Skúsim urobiť nábor na new blood na PVE ale situácia je asi taká že na serveru je aktívnych asi 1000-1500 cz/svk hráčov a z toho sú 2 gildy po 500 hráčov, takže každý nováčik sa hrnie bohužiaľ do týchto mega veľkých anonymných gild ...

toť moj názor na vec , tiež ma mnoho vecí serie ale MYTH je casual gilda a nikdy iná asi už nebude a hlavne 80% hráčov sa iba vezie ak by sa každý snažil tak by to vyzeralo lepšie ver mi...

daj tomu ešte nejaký čas toť moja rada

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Nov 6 2013 16:08

ja som ciste PvE - na mumble som skoro kazdy den aj ked nehram...

dungy skladam nepravidelne podla toho kolko mam ludi v parte a ako sa nam chce... zvycajne sme 2-5...

planujem aj fraktaly az budeme lepsie vybaveni... kedza nie kazdy je lvl 80 zatial...

staci sa pripojit na mumble - obehnut vsetky timy (moja parta je zvycajne Team 3 aby sme sa neprekrikovali s WvW) a popytat sa co sa deje planuje na dany den...

guild chatt citam ale dost nepravidelne... primarny je pre mna mumble...

bezi
mortis ante revivisco

Top 50 Contributor
Male
Posts 91

jo bezi to ja vim, ze ty s maxem na mumble byvate, ale 2 lidi to nespasi :)

Flecto: Kameník [75]
Rowenn: Plukovník [75]
Wittorf: Loupežník [75]
Torgli: Strážník [75]

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Yumi a Thaini tiež sa sťažovali že by chodili radi častejšie dungy, tak keď dáte dokopy tak už máme aj vyše 1 partu na dungy + ak by vám niekto chýbal tak určite nejaké miesto doplníte vrae, flopy atď.

Ja 95% času trávim vo WvW , mňa do dungu dostanete tak raz za mesiac maximálne :P

Nedeľne guild misie skladám furt , chýbal som maximálne 1-2x, nemôžem sa roztrhnuť na všetky strany ...

Jak vravím ak sa každý bude snažiť niečo robiť v gilde tak sa budeme mať všetci lepšie

Top 25 Contributor
Male
Posts 388

No Bezi zlanařil mě a ještě Ayaku. takže jsme už 4 a já zlanařil kamaráda, takže je nás už 5 .... Pořád málo ?

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

To už môžete skladať druhú grupu Stick out tongue Ak  treba pomôcť niekde  tak kľudne píšte pm , nikdy som nikomu neodmietol pomôcť a v gilde máme takých ľudí viacero takže stačí komunikovať a všetko sa dá...

Top 200 Contributor
Posts 5

Podstivo sa priznávam, že som si dal na čas prestávku, keďže toho čo ma v hre najviac bavilo, čiže dungeonov, som sa uz "jemne" presýtil. Počet runov sa dá rátať na stovky. WWW ma fakt nebaví a na pvp som nikdy nebol. A smer akým sa hra uberá v tomto momente mi sčasti nevyhovuje, mám na mysli krátkodobé updaty, naháňanie achievmentov, mini hry atď.. Určite sa vrátim a opäť budem aktívne hrávať. Možno za týždeň, možno za 3 mesiace, kto vie? :) Ale ako píše Marko, treba komunikovať, lebo ľudia sa dungeonov boja, pritom sú úplne v pohode...

Veľa zdaru prajem :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

obnovujem topic

guilda sa dostala do štádia polomŕtveho koňa :)

Nakoľko posledné týždne a mesiace je stav kritický co sa týka poctu hráčov online tak mi vyskakuje otázka ako ďalej ...

- vedenie gildy je nulové , ľudia čo boli pri zakladaní guildy na to prdia/ hra ich už zjavne nebaví ale sú iných guildách /

snažím sa robiť kde tu nábor ale nejak strácam motiváciu , keď vidím nezajem od veteránov / každý sa logne niečo si odsóluje a logoff /

takže pome k veci

Nakoľko sa nebudem mať čas venovať tej hŕstke / dostavba baráku / čo tam zostala v gilde sa pýtam ako ďalej ?

A . Niekto kto ma chuť si vezme leadera a skúsi oživiť guildu /nábor atd /

B. Merge k nejakej početnejšej gilde

C. Rozpustiť a každý si nájde nové hniezdo

Poprosím vyjadrite sa , ďakujem

Top 50 Contributor
Posts 185

Ahoj, bohužel máš ve všem pravdu Marco. CO se týče mě tak já jsem nějak přestal hrávat aktivněji hlavně kvůli blížící se maturitě a i v RL mám teď docela napilno. Navíc GW je skvělý, že každé 2 týdny je nový update, ale pořádnou změnu, nebo novinku, která by stála za to hrát déle, tak to byly naposledy fractaly ještě ve 2012.

Teď mi stačí když jednou za ty dva týdny lognu, kouknu co je novýho, oběhnu pár achievu a zjistim si co je nového v příběhu (který je mimochodem skvělý, ale bohužel jen kvůli příběhu, hru nehrajeme), takže u mě teď bude aktivita až do nějakýho června/júna ubývat, ale i tak bych guildu nerozpouštěl.

Tak jak to vidím já tak momentálně slouží jako taková záchytná stanice, těch, ktěří mythem prošli a když dostanou náladu pokecat si se starýma kámošema tak se lognou. Bohužel GW je postaveno na tom aby si hrál s hromadou lidí... jen bohužel ta hromada se většinou skládá z pugu. Velkých PvE guild je na evropských serverech méně než prstů na jedné ruce a pro WvW se většina rozhodla přejít k NR.

Takže ano, guilda asi zůstane ve stádiu polomŕtveho koňa, pokud nepřijde nějaký megaupdate, při nejlepším datáč jako tahák... ten má ale nejspíš přijít až v 2015 (viz http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/473/feature/8293/Guild-Wars-2-An-Expansion-in-2015.html) a do té doby to bude asi na každým jak si GW pojme... do jiné guildy se teď asi chystat nebudu, uvidim po maturitě a přijimačkách jak na tom GW bude jestli se mi bude chtít, ještě aktivně hrát nebo znovu sledovat jen updaty stylem seriálu a svoji MMO aktivitu přesunout jinam ehm*ehm*Wildstar *ehm. Takže z mojí strany asi tolik no :)

GW 2 účet cheeese.8640

Top 200 Contributor
Posts 5

Caute vsetci :)

vo vedeni som sice nebol, ale som v gilde od zalozenia, tak aspon poviem svoj nazor. Gildu by som urcite nezrusil, bola by to hrozna skoda, nakolko sme tam boli celkom fajn partia. Priklanam sa k Vraemu, gildu by som zakonzervoval. Verim, ze v buducnosti pride update, popripade datadisc, ktory nas tam väcsinu opät pritiahne a znova sa to na urcity cas rozprudi.

Mimochodom Wildstar som mal moznost vyskusat a dost sa mi pacil, cize za mna palec hore :)

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Tue, Mar 11 2014 19:22

Ja by som zatial nic nerusil... sice skoro vobec nemam cas hral ale napr. GW1 guild je dodnes a este stale ma aj aktivnych ludi..

Myslim ze casom si kazdy najde svoje riesenie, ktore mu vyhovuje... a mozno sa to este cele nejak vyvrbi k lepsiemu..

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Oki ide len o to že ta hŕstka čo to ešte hrá buď odíde inam kvôli ne-aktivite gildy alebo to prestane hrať..

Takže necháme loď plávať  a možno raz za čas niečo spolu zbehneme. Nábor by som uzavrel nakoľko sa nik nemá čas a chuť sa starať o nováčikov.

V mojom prípade asi joinem okrem Necro Raiders /WvW/ kde už som dlhšie /aj nejakú PvE gildu aby som aspoň občas skočil nejaký fractal s nie úplne s random grupou.

Top 50 Contributor
Male
Posts 100

Všechno co bych chtěl říct už tady padlo, a jako Marko i já sem trochu déle už členem NR na organizovaný hraní WvW a asi se taky nakonec joinu k jiný guildě kvůli PVE, ale určitě na MYTH nedám dopustit, přece jen jsme spolu něco zažili :)

GW2 : coblich.3951

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Ahojte chcem vás informovať o zmenách čo nastali v guilde

1. Odchádzam zo serveru

Dôvod :

Medzi vedením čo sa stará o chod AG stránok, TS atď a WvW gildami nastal veľký rozkol, kde oznámili TUP// že odchádza zo serveru pre útoky na ich guildu a tým sa spustila vlna kde ďalších 5 WvW guild oznámilo tiež odchod / DAWN, HOB, DoA, Icu, DOOM a medzi nimi aj NR/ necro raiders/. Nakoľko hrám 95% času práve WvW pod NR , tak idem snimi na iný server/ Ring Of Fire/.

Smutné na tom je celé to, že tieto gildy krásne spolupracovali na AG až kým sa nezačali do ich hry montovať ľudia čo tomu ani nerozumejú a iba sú v vedení AG komunity, vrcholom bolo že označili práve tieto gildy že ich nepotrebujú a že si vystačia s AG  pugom . Načo hrať tam kde o teba nemajú záujem ??Sad Mimochodom na Ring Of Fire ide snami DoA, Icu a DOOM

WvW na AG bude po odchode týchto gild katastrofálne ....

2.

Hráči čo ostali v Myth-e tak časť prešla pod czech made / yumi, thaini/ a väčšia časť/asi 5 ľudí zatiaľ/ vrae, raven, kyel, cointreau + JA prešla pod gildu InF/ je to slušne aktívna gilda , ktorá chodí pravidelne  guild mise,  dungeony, sPVP/. Takže ak by niekto zo starej gardy chcel hrať snimi a snami :) tak nech kontaktuje babu s nickom Jarabacek cze.

Nakoľko v GWčkách môžem s vami hrať PvE aj keď som na inom serveru tak ostávam aj v InF, a určite občas môžeme zbehnúť spolu nejaký dung, mise popr, sPVP, takže sa nič nekonči  :) V kľude mi hocikedy napíšte ak budete potrebovať help.

na ROF server idem , ja, mayfi, tethyx, coblich

Cafte  a vidíme sa v hre :) Marco

Page 1 of 2 (16 items) 1 2 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi