MYTH
The Legendary Warriors

Přihláška LOTRO

rated by 0 users
This post has 6 Replies | 1 Follower

Top 200 Contributor
Posts 4
Norrec Posted: Mon, Sep 16 2013 11:40

Ahoj,

po nějaké době jsem se znovu pustil do MMO a LOTRO mě prásklo do očí a dokonce mě i chytlo natolik, abych se tomu začal věnovat trochu víc.

Ze tří aktivně vypadajících Kinshiipů se mi Myth zalíbil jednoduchostí, nejpřátelštějším přístupem a tím, že se tady nijak nehrotí muble, ts či ventrillo. Budu ho mít, to samozřejmě, ale využívat ho budu snad jen v případě potřeby, nebo byste mi nechtěli reagovat na ingame chat. :P

Zkušenosti s MMO mám jen WoW cca 2 roky, kde mě neustálé datadisky a odchod hráčů z TBC serverů donutil hru ukončit smazat a několikrát se neúspěšně vrátit ke hře. :)

Jsem fanoušek oldschool RPG (Fallout 1 a 2, Baldurs Gate 1 a 2, ICWD a další), dále mám rád odpočinkové čtení fantasy, Harryho Pottera, sci-fi apod., rád si posedím u pivka či dobrého konopí (technického samozřejmě) a nerad pracuju nebo uklízím, občas zasportuju, ale jen aby se neřeklo (Squash nebo squash a taky ještě squash)

Základní věci o mě:

Je mi 21 let, pracuju v bance jako technická podpora a provádění potřebných bankovních úkonů, silný flegmatik a nenáročný člověk. Od kinshipu očekávám dobrou atmosféru a možnost se učit

Kvůli práci, partnerce, pro mě nově objevenému Bioshocku 1,2 a Infinite a dalším věcěm co se jednou za čas objeví nemám na LOTRO zas tolik času, ale snažím se mu věnovat pravidelně a z důvodu, že jsem se nemohl rozhodnout pro Postavu je moje postava teprve level 11 za cca měsíc hraní. Nicméně mám zvoleno a moje postava je Captain lvl 11, jméno Wizharan.

Věřím, že vám můj obsáhlý popis nebude vadit a přijmete mě. Těším se na spolupráci, pokec a spoustu cenných rad do hry i do života. :P

Berte to s nadsázkou ;)

„Obul jsem si svý oblíbený rozkopávačky prdelí!" (Ian - Fallout 1)

*PIPBOY* 

Top 200 Contributor
Posts 4
Norrec replied on Mon, Sep 16 2013 11:41

Dodatek: Jsem free player, chystám se na VIP, ale po výplatě a po zjištění, jestli u toho fakt už zůstanu :)

*PIPBOY* 

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Ahoj, pekná prihláška :)

Postúpim ďalej tvoju prihlášku a určite ťa bude niekto kontaktovať ingame

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 100 Contributor
Posts 22
Kelhad replied on Mon, Sep 16 2013 17:51

Ahoj,

moc pěkná přihláška, akorát tohle je naše staré fórum, nové najdeš na http://www.myth-lotro.eu. V tom by ale problém asi nebyl, Marko nám tvojí přihlášku postoupil, a když jsem tě chtěl najít ve hře, píše mě to že Nick Wizharan neexistuje.

Je ten nick správně? a nebo jsi na jiném severu, v tom by taky mohl být problém. Jsi na Snowbornu?

Díky

Top 200 Contributor
Posts 4
Norrec replied on Mon, Sep 16 2013 18:48

Áhoj, jsem rád´žé byste mě přijali. :)´Nicméně hraju na Snowburn a jméno postavy je Wizharan, mohl bych když tak poprosit někoho o ńapsání nicku ve hře, komu bych případně mohl poslat ingame mail?

*PIPBOY* 

Top 200 Contributor
Posts 4
Norrec replied on Mon, Sep 16 2013 19:01

Napsal jsem ingame na nick Markorn mail, na nové fórum jsem se registroval, čekám jen na aktivační mail, nevím jestli chodí automaticky, nebo je odesílán manuálně :/

*PIPBOY* 

Top 100 Contributor
Posts 22
Kelhad replied on Mon, Sep 16 2013 19:18

V poslední době to odesílání mailu zlobí, každopádně účet už máš aktivní a já tě kontaktuji ve hře, nevím proč, ale už tě vidím online, předtím to bylo buglé prostě. :)

Page 1 of 1 (7 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi