MYTH
The Legendary Warriors

MYTH sraz 2013 :: 2.8. - 4.8.

This post has 135 Replies | 10 Followers

Top 25 Contributor
Posts 402

Markorn mi tvrdil, že Hejhalovi prý mají plno, takže jak tak koukám tak tam asi radši zavolám, protože Markornovi zprávy jsou jaksi nespolehlivé...

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,333
Photon replied on Wed, Jul 31 2013 13:25

Findrel:

Markorn mi tvrdil, že Hejhalovi prý mají plno, takže jak tak koukám tak tam asi radši zavolám, protože Markornovi zprávy jsou jaksi nespolehlivé...

Minimalne v Tichoslapkovej izbe bude volna postel, ked tak sa domluvte.

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 25 Contributor
Posts 441

Konečný počet je 29 lidí.

Z toho 24 dobrovolníků.

Pivo objednáno. 70 špekáčků taky.

Jdu psát seznam na nákup.

Top 75 Contributor
Male
Posts 42

29! Jeste dohlasuju zenu, nakonec jsem ji ukecal a jede :D Paintball hraje i kdyz nechce, o to se postaram.

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Jade, jak to máš s tím příletem? Potřeboval bych to nějak dotáhnout a domyslet do detailu...

Do toho se objevil další zájemce o odvoz z Prahy, takže se to musí všechno nějak skloubit.

Top 50 Contributor
Posts 216

Kedze Markorn nejde, tak som vymyslel, ze by som nejak dosiel do Prahy a odtial by ma niekto mohol zobrat...

Top 100 Contributor
Male
Posts 22

Georges:

Jade, jak to máš s tím příletem? Potřeboval bych to nějak dotáhnout a domyslet do detailu...

Do toho se objevil další zájemce o odvoz z Prahy, takže se to musí všechno nějak skloubit.

Jadekim odpoledne volal, že odlítá ze Skotska a měl by teď odjet po vlastní ose z Prahy domů a zítra společně vyrazíme zpátky do Prahy, odkud bys ho asi nabral (a pokud bude místo, přidal bych se taky, pokud ne, dokodrcám se do Počepic vlakem). Měl by se ještě během večera ozvat a domluvit detaily. Nevím, jestli na tebe kdyžtak má tel. číslo nebo jak tě bude kontaktovat. To jen abys věděl, jak to aktuálně probíhá. ;)

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Merwis:

Georges:

Jadekim odpoledne volal, že odlítá ze Skotska a měl by teď odjet po vlastní ose z Prahy domů a zítra společně vyrazíme zpátky do Prahy, odkud bys ho asi nabral (a pokud bude místo, přidal bych se taky, pokud ne, dokodrcám se do Počepic vlakem). Měl by se ještě během večera ozvat a domluvit detaily. Nevím, jestli na tebe kdyžtak má tel. číslo nebo jak tě bude kontaktovat. To jen abys věděl, jak to aktuálně probíhá. ;)

Jestli Vám nebude vadit trochu nepohodlí na zadních sedačkách, tak není problém se přidat. Asi budu brát Darkface, který by měl dorazit do Prahy na Hlavák kolem 16:20, tak jestli se chcete přidat...

Top 25 Contributor
Posts 402

Lidi jak já už se těšim:)

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Neskutečně! :-)

Top 100 Contributor
Male
Posts 22

Georges:

Jestli Vám nebude vadit trochu nepohodlí na zadních sedačkách, tak není problém se přidat. Asi budu brát Darkface, který by měl dorazit do Prahy na Hlavák kolem 16:20, tak jestli se chcete přidat...

Paráda, tou dobou bychom tam měli být taky, pokud Jadekim nemá nějakej jinej plán, ale nemyslím si (bohužel se ještě neozval). Máte s Darkem nějaký přesný místo srazu? Pořád věřím, že se ti Jad ozve, ale kdyby náhodou ne, tak by to tahle mělo jít. Kdyžtak kontakt na mě - 607683790 -, kdyby se něco mělo změnit.

Top 25 Contributor
Posts 441

Manželka pojede zítra z Prahy vlakem do Sedlčan. Zřejmě pro ni pojedu do Sedlčan autem. Z hlaváku v Praze to odjíždí v 16:15.

Pokud bych to nestíhal, jede pak ze Sedlčan do Počepic autobus v 18:20

Top 75 Contributor
Male
Posts 50

Blogfar:

snad i letos budou dobroty Big Smile

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Skipo:

Blogfar:

snad i letos budou dobroty Big Smile

ÁÁÁÁÁ! Yes

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Aug 3 2013 19:53

tak sa mi po ceste pokazilo auto pri Brne.... takze som to musel otocit spat :(

keby siel niekto spat do Blavy moze mi doniest 2 flase Demona ak budu nejake navyse...

bezi
mortis ante revivisco

Page 8 of 10 (136 items) « First ... < Previous 6 7 8 9 10 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi