MYTH
The Legendary Warriors

Elder Scrolls online (MMORPG)

rated by 0 users
This post has 56 Replies | 6 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

Ahoj, 

20.3. sa nas stretlo par na mumble na prvom pred Elder scrollovskom zraze. V podstate dospeli sme k tomu, ze nniekolko ludi to naozaj hrat ide a mnohi sa este popridavaju tak teda zalozime MYTH guildu a uvidime. Kedze su tam tri alliancie a nie je este jasne, za ktoru allianciu budeme naozaj hrat, tak sa zatial zalozi MYTH v kazdej a to ktora ostane sa bude riesit neskor.

V konecnom dosledku ked nas Mythakov nebude dost padol aj taky navrh ze ak to nepojde tak sa potom pripadne rozlezieme kazdy inam alebo hromadne prejdeme pod inu pocetnejsiu ceskoslovensku guildu.

end of report

Znova sa stretneme este buduci vikend aby sme to mozno este raz prebrali veci tesne pred tym nez spustia hru. Samozrejme pocas hrania 

nas najdete na mumble pod sekciou Elder scrolls nech uz budeme kdekolvek. 

NIen  

Top 150 Contributor
Male
Posts 9
Auri replied on Thu, Mar 20 2014 21:23

Ahoj, není třeba zakládat 3 guildy pro každou frakci zvlášť. Do guildy se ve hře přijímají accounty hráčů, a je již jedno jaké charaktery má a za jakou frakci jednotlivé charaktery hrají. Hráči v jedné guildě v jiných frakcích spolu můžou přes guild chat komunikovat, obchodovat, používat guildovní banku.

Osobně jsem pro Daggerfall. Měl jsem v betě dost času si projít ostatní frakce a Daggerfall se mi líbil nejvíce. Ebonheart je ošklivý a pro mě nudný. Aldmeri vypadá lépe, ale je až moc kýčovitý :). 

Každopádně hra je skvělá. Vše co jsem od toho čekal, jsem dostal. Dungeony se zdají být skvělé, byl jsem zatím první 3 které jsou od 12levelu a byly velmi zábavné, dostatečně dlouhé a tak akorát obtížné. Oproti zpraselým dungeonům v GW2 příjemná změna. Crafting je výborný a vyrobené věci mají uplatnění. No nemá smysl se tu rozepisovat o všech kladech. Moc se na hru těším. 

Top 75 Contributor
Male
Posts 50
Skipo replied on Thu, Mar 20 2014 22:25

Ahoj, omlouvam se, zpackal sem planovani ... Kazdopadne staci opravdu zalozit jeden MYTH a vzit vsechny Mythaky pod jednu skupinu :) Predpokladam tedy, ze guildu zalozis ty, Markorne, ok? :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

cafte ja ee, bud Darthen alebo Ivdui bo oni máju imperial ediciu/ cize vstup 5 dni pre vydaním /.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

Skipo:
Predpokladam tedy, ze guildu zalozis ty, Markorne, ok? :)

:)))) ... ja uz nebudem leader :D 

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Tak hlavne ide o to za-rezervovať MYTH a jedine oni 2dvaja pokiaľ viem majú imperial edíciu :)) a Leadera dostane nejaká baba snimi sú neni nikdy problémy :P

Top 100 Contributor
Male
Posts 22

5 dní early accessu mají všechny předobjednávky kromě fyzické standardní edice. Takže nejen digi a fyzická Imperiálka, ale i digi standardní edice. Tudíž tam o 5 dní dříve budou skoro všichni až na pár chudších bláznů, kteří ale mají rádi krabičky (jako jsem já :D) :-) Viz http://elderscrollsonline.com/en-uk/preorder

Top 75 Contributor
Male
Posts 50

Ja mam taky imp edici, takze nas je urcite vic. Ale brita ma normalni digi edici, jsem si na 90% jisty, ze ji to driv psalo ze ma taky 5 dni early access, ale ted tam ma jen tri dny ... Kazdopadne buh vi jak to bude pri launchi. Predpokladam, ze budem na mumble a kdo se prvni dostane z overflow serveru (bez socialnich funkci) do normalniho serveru, tak guildu zalozi :) Pak uz neni spech :)

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

Merwisi ... mapa mapa ... zabudol si na mapu ... nie je to krabicka ale mapa co laka ... a potom 39 eur verzus 54 a este aj mapa k tomu no nekup to :) tie dva dni prezijeme :)

Top 150 Contributor
Male
Posts 9
Auri replied on Sun, Mar 23 2014 10:28

Na betě byl název Myth už zabraný. Takže to bude chtít založit guildu co nejrychleji :). Případně by šel ještě zvolit M Y T H, ten jsem zkoušel v předminulé betě a byl volný. Každopádně budu při 5-early startu na mumble v místnosti ESO a budu se do hry snažit dostat co nejdříve login servery dovolí. Pokud bych se dostal do hry z Mythu první, guildu založím a poté předám někomu z vedení. 

Top 50 Contributor
Male
Posts 130

tiež som si všimol, že v bete bol MYTH už zabratý, ja budem v nedeľu v strehu - výzor svojho maina už mám nacvičeného z bety takže s Character Creation nezabijem veľa času, ak sa podarí MYTH bude fajn, ak nie tak môj návrh je buď M.Y.T.H. /tí čo čítali vedia :)/ alebo MYTH - The Legendary Warriors čo je also náš slogan a keď nie tak teda M Y T H - čo vyzerá troška divne.

Navrhujem ešte mumble stretko v piatok alebo v sobotu, kde by sme sa mali rozhodnúť pre primárnu frakciu ale s tým že v rámci hesla MYTHu hrajeme pre zábavu, môžu byť členovia v rôznych frakciách. Ja tiež plánujem mať aspoň jedného alta v každej frakcii, aby keď bolo treba pomôcť/ísť nejaký dungeon or whatever...

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Oki skúsme sa stretnúť v sobotu v 20:00

Top 50 Contributor
Male
Posts 130

oki, sobota 20:00 môže byť...

Top 75 Contributor
Male
Posts 50
Skipo replied on Sun, Mar 30 2014 12:10

Tak ESO bezi, MYTH uspesne vytvoren s Daggerfall jako primarni strana (jak jsme se vcera dohodli na mumble) Smile

Piste mi PMky/mejly na postavu Skipo Walwich, prijmu vas

Za dva dny, az bude online vetsina z nas, bych udelal vyber staleho leadera :)

[Edit]

Tak na stabilite a vykonu rozhodne zamakali, protoze tolik lidi bez sekani na jednom miste v live prostredi sem jeste nevidel:

http://nahatrpka.net/files/ESO/live.png

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Merwis replied on Sun, Mar 30 2014 13:29

A co latence? Není znát, že je "EU server" zatím v Americe? Jinak teda tajně doufám, že v úterý tam takovejhle nával už nebude. :D

Page 3 of 4 (57 items) < Previous 1 2 3 4 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi