MYTH
The Legendary Warriors

Elder Scrolls online (MMORPG)

rated by 0 users
This post has 56 Replies | 6 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi Posted: Sat, Jan 26 2013 17:04

este to sem nikto nedal tak davam - da sa prihlasit do bety

http://www.elderscrollsonline.com/

chysta sa niekto skusit ?

aj pekny trailer je k tomu...

[EDIT]

startuje 4.4.14

bezi
mortis ante revivisco

Top 75 Contributor
Posts 33
LEON replied on Sat, Jan 26 2013 17:41

Já jsem přihlášku na Betu vyplňoval, ale žádná pozvánka mi ještě nedošla Indifferent

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Merwis replied on Mon, Jan 28 2013 15:08

Já se na to určitě chystám. Přihlášku jsem vyplnil a odpověď přišla. Přišla ale do spamu, takže pokud někomu odpověď nedorazí, zkontrolujte spam.

Ale pozor, odpověď zatím není pozvánkou do bety. Kdy se budou rozesílat pozvánky do bety a kdy se vůbec beta uskuteční, se zatím neví.

Jinak se doporučuje vyplnit všechna políčka v přihlášce pro zvýšení šancí vašeho výběru. Mám takovej pocit, že kdo nevyplní všechno, propadne se v pořadníku hluboko dolů. Samozřejmě to je jen můj odhad, jejich algoritmus výběru neznám. :-)

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

Tady se dá zjistit pár zajímavých informací o ESO Smile http://www.gameinformer.com/p/elderscrollsonline.aspx např. videorozhovory o tactical combat (bojový systém)  v ESO http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2012/05/29/the-tactical-combat-of-the-elder-scrolls-online.aspx

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

Na hrej pár dnů zpátky vyšlo preview vč. on stage gameplay videa - odkaz

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sun, Jan 12 2014 21:17

4.4.14 startuje... urcite to vyskusam...

dostal sa uz niekto do bety ?

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Jan 13 2014 8:48

Som velmi zvedavy. Ja osobne to hrat nebudem, kedze naposledy som mozno hral Arenu, ale moje dieta sa na to velmi tesi... Pokial viem, tak pozvaknu do bety nedostalo.

Top 25 Contributor
Male
Posts 227

U mercenarys se pár lidí do bety dostalo a hodnotí to převážně negativně, hlavně graficky, souboje lagují a nepratele nereaguji spravne......

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Jan 14 2014 7:54

Ako keby na grafike az tak velmi zalezalo... Take WoWko je podla mna oproti ostatnym hram skarede doteraz...

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

Guilda z fan stránky http://elderscrolls-online.tiscali.cz/ bude hrát za ebonheart pact, jako zloděj (nightblade) bych si radši zahrál za Aldmeri dominion. Rasy spojené pactem Aldmeri dominion jsou high elf = nejlepší útoční mágové ve hře, wood elf = nejlepší lučištníci ve hře, khajiit = nejlepší zloději ve hře. Daggerfal covenant pact má rasu mágů a pak dvě rasy co budou dobré s mečem. Ebonheart pact má ohnivé mágy, bojovníky s mečem a odolné mágy léčitele.

Jasně, že každá rasa může hrát za všechno - během boje přehozením zbraně změnit specializaci, ale pasivky u jednotlivých ras vás trošku směřují určitým směrem a nová guilda by měla zvolit moudře za jaký pakt hrát. PS ve hře je "faction territory lock", což znamená, že každý pakt má k PvE k dispozici 1/3 herního světa a v PvP válčí pakty mezi sebou.

Guildovní domy nebudou k dispozici hned po launchi hry, až později.

V PvP v Cyrodiilu budou hráči dobíjet pevnosti, vlastnit je, spravovat a bránit proti zbylým dvěma paktům. Doufám, že ty pevnosti půjdou zabrat "pro guildu", ale moc ty informace létající kolem ESO nesleduji tak to nevím jistě..

Top 150 Contributor
Male
Posts 9
Auri replied on Mon, Feb 3 2014 22:51

Ahoj,

start Elder scrolls online se pomalu, ale jistě blíží. S partou zhruba 7 lidí z Mythu co jsme hrávali SWTOR, bychom chtěli začít s ESO. Netuším kolik lidí z celého Mythu to má zájem hrát. Diskuse zde je zatím dost vlažná, takže asi moc ne. Každopádně by už pomalu bylo třeba uvažovat o výběru frakce. Ti co si hru předobjednají, budou moci vytvořit jakoukoli rasu do jakékoli frakce. V té naší partičce se zatím přikláníme k Daggerfallu. :)

Bylo by fajn míst alespoň těch 12 lidí na nějaké větší guildovní akce, velké dungeony nebo adventure zony, případně na společné nájezdy do Cyrodilu :). Na malý dung stačí parta 4. Hra bude mít podle informací z bety velmi dobrý crafting, na což se moc těším, tak si můžem i nějak rozmyslet kdo bude co vyrábět, abychom se nějak společně podpořili :).

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

2+ , ja a kamoš sa pripojíme

tiež sa prikláňame ku Daggerfall-u

craft  rozhodne lektvary - aspoň u mňa

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Feb 5 2014 19:26

Aldmeri alebo Dagerfall

urcite budem zakladat guildu, okrem mna mam este zopar ludi, otazne je kolki si to predobjednaju...

osobne craft absolutne ziadny, to je najnezazivnejsia cast elder scrolls...

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

taky bych se rád přidal, výběr paktu nechám na vás :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Tak som v najblizsej BETE, tak to pekne otestujem ,tento vikend 7.2. - 9.2.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Page 1 of 4 (57 items) 1 2 3 4 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi