MYTH
The Legendary Warriors

přihláška PS2

rated by 0 users
This post has 21 Replies | 4 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sun, Nov 25 2012 14:00

KrteCZeq:

Chci se zeptat na Vioce comm. Všimnul jsem si, že používáte Mumble, tak jestli by jste mohli někam hodit IP serveru kde si můžem večer pokecat.

http://community.myth.sk/forums/t/1499.aspx

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sun, Nov 25 2012 14:03

pre tych co nevedia kona skontaktovat v hre - tell na niektory nick

bezi, kremnican, claudius, gormisko atd... skoro vsetci mame rovnake nicky ako na forach...

bezi
mortis ante revivisco

Top 100 Contributor
Male
Posts 15

Kar-Chee:

Mluvím o tom, že na topicu s názvem "Přihláška PS2" není od MYTH odpověď jestli nabíráte nebo ne, případně komu se ozvat. Vaše nicky ve hře až do mojí reakce nikdo nevypsal, heslo na váš mumble nikde není.

Je možné, že následně v klanu už organizace funguje a skutečně se hraje týmově s tím, že každý bere, co je potřeba. Ale na první pohled to tak nevypadá.

O heslo si stačí říct (ne mě!!!) a domluvit se tam a je to vyřešeno za 2 minuty... primetime vypadá podle posledních dní na 19:00-23:00.

Top 25 Contributor
Posts 440

Heslo do mumble dáváme až ve hře.

Ve hře bereme co je potřeba podle specializace. Už od dob PS1 jsme tak trochu sladěný a role v bojích jsou ustálené. Stejně tak i velení.

Top 100 Contributor
Posts 15

To info, co sem hodil bezi úplně stačí. O nic víc jsem nežádal :) Pokusím se vám dnes nebo zítra ozvat  ve hře a pokud budete mít i přes moje rýpání zájem o pár dalších členů nebo friendů, tak můžeme něco společně podniknout.

Top 100 Contributor
Male
Posts 15

To je divný, já ho dostal předem, no nic, už mlčím.Big Smile

Top 500 Contributor
Posts 3
Balli replied on Wed, Dec 12 2012 22:49

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Zdravím pánové,

je mi 28let, jsem ženatý a jsem hrdým otcem jednoho čerta teda spíše čertice.

Přes den bývám dost vytížený, takže login aktivně většinou po 20h. Pokud jsem dříve na 90% nemohu na mumble a aktivně se zapojovat.

Jsem náladový, ale dokud nenarazím na namachrovaného pubertu jsem ok.

HC hraní mám už dávno za sebou, ale pro team udělám co je v mých silách.

Herní zkušenosti: Přes 4 roky působení v guildě BOHEMIA (Warhammer AOR, AION, RIFT, SWTOR, GW2, a další různé mmorpg).

Ve střílečkách jsem nováček = lama tak mě prosím berte s rezervou, dokud se nerozkoukám.

Další aktivity: wargaming převážně warhammer 40.000

Má tvorba: http://erebi.rajce.idnes.cz/

A to je snad vše :)

Page 2 of 2 (22 items) < Previous 1 2 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi