MYTH
The Legendary Warriors

přihláška PS2

rated by 0 users
This post has 21 Replies | 4 Followers

Top 100 Contributor
Male
Posts 15
Paralen Posted: Mon, Nov 19 2012 18:08

Je mu 23, je milý, nekonfliktní, přátelský a velmi vstřícný, venčí se sám, spapá toho trošku víc, ale zato je zase přítulnej. Ale pozor, nemá rád děti.

Co víc k tomu říct, betu jsem hrál, hrát budu převážně večer a vidím to hlavně na heavy assault a scythe. Jo a ahojBig Smile, snad se uvidíme zejtra, tak mě buď napište, nebo dejte vědět kam se případně ozvat.Cool

Top 150 Contributor
Posts 9

Jsem hráč team/squad based her jako Wolfenstein: Enemy Territory, Battlefiled série atd. a rád bych se stal členem vašeho teamu/čety v Planetside 2.

Narozen r. 1984 (sakra dobrej ročník Smile), hraju spíš support class (medic,eng), ale příslovečný "tah na bránu" mi nechybí. Betu jsem hrál několik hodin než to utnuli, takže jsem se stačil sotva rozkoukat a potřeboval bych asi nejprve pár moudrých rad od zkušenějších, ale na virtuálních bitevních polích nejsem zrovna zelenáč :)

Tak trochu se znám s Paralenem (ten nade mnou) z jednoho fóra zaměřeného na PC HW.

Napište kde a kdy se mám hlásit a zítra se ozvu.

Top 100 Contributor
Male
Posts 15

Jo a kdyby se k nám hlásil flegy, tak ho neznáme.Big Smile

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,333
Photon replied on Mon, Nov 19 2012 21:58

ok hosi piseme si vas SmileYes

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 500 Contributor
Posts 2

Cus, taky se chci prihlasit. Pritulnej nejsem, pratelskej taky ne, zato rozstrilim napadrt vsecko co se pohne. Deti taky. Valka je svine.

Kvalifikace: PS2 od technickeho testu a CR5 v PS1

No a ted vazne :) Nemohl by nekdo z adminu zmenit email u uctu "MAR" na mar.ram@seznam.cz ?? Cert vi kde a jak jsem to zakladal a heslo uz taky nemam :)

Top 100 Contributor
Posts 15

Taky bych se rád přidal.

Nick ve hře: KarChee

Ve hře převážně Scythe/Lib + pěchota/Sundy když bude potřeba

Jinak je potřeba, aby se každý hlásil zde přes fórum? Je nás cca 5, kteří se dlouho známe a rádi bychom hráli organizovaně a ve větším počtu...

Top 150 Contributor
Posts 9

Chci se zeptat na Vioce comm. Všimnul jsem si, že používáte Mumble, tak jestli by jste mohli někam hodit IP serveru kde si můžem večer pokecat.

Top 500 Contributor
Posts 1
Luks replied on Tue, Nov 20 2012 12:04

Taky bych se rád přidal,jsem ze stejnýho fora jako paralen a KrteCZeq,ale PS2 jsem ještě nehrál-betu jsem propásl..

Top 150 Contributor
Posts 9

Díky

Top 100 Contributor
Male
Posts 15

Super, kdyby ještě někdo poslal heslo, bylo by to ještě lepší.Big Smile

Top 100 Contributor
Posts 15

Tak MYTH o nějakou větší organizaci patrně nemá zájem. Rodiere hrajete v klanu, používáte TS a brali byste pár lidí navíc? Případně můžu založit něco nového. Co vy ostatní z tohohle vlákna, už někde jste, nebo pořád hledáte?

Top 10 Contributor
Posts 1,102

No co ja vim tak Paralen, Krteczeq, Rodier, jsou uz davno u nas v outfitu. Ozvali se ve hre a bez problemu byli prijati. Pokud mate zajem tak se ozvite taky. napr postavam Kremnican, Bezi, Gormisko, Claudius, DarkPower.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Sun, Nov 25 2012 12:23

Kar-Chee:

Tak MYTH o nějakou větší organizaci patrně nemá zájem. Rodiere hrajete v klanu, používáte TS a brali byste pár lidí navíc? Případně můžu založit něco nového. Co vy ostatní z tohohle vlákna, už někde jste, nebo pořád hledáte?

Co to trepes? Co je to ze "vetsi organizaci"? MYTH sme zalozili skoro okamzite po launchi a neprejde den aby sme nehrali.

Top 100 Contributor
Posts 15

Mluvím o tom, že na topicu s názvem "Přihláška PS2" není od MYTH odpověď jestli nabíráte nebo ne, případně komu se ozvat. Vaše nicky ve hře až do mojí reakce nikdo nevypsal, heslo na váš mumble nikde není.

Je možné, že následně v klanu už organizace funguje a skutečně se hraje týmově s tím, že každý bere, co je potřeba. Ale na první pohled to tak nevypadá.

Page 1 of 2 (22 items) 1 2 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi