MYTH
The Legendary Warriors

Přihláška GW

rated by 0 users
This post has 5 Replies | 1 Follower

Top 200 Contributor
Male
Posts 4
martinos Posted: Sat, Sep 22 2012 13:34

Hojte, GW2 hraju už asi dva týdny, je to parádní hra, první GW mě nechytly, nějak mi tam chyběli hráči ve světě a nejen ve městech.

Je mi 40let, hraju pro zábavu, protože dělám na směny, takže jen když mám čas.

Pár MMO jsem prošel, asi jako většina jsem začínal na L2, pak např. PWI, Allods, 9dragons, zkoušel jsem Aion apod.

Proč se dívám po gildě?, ono není špatné si sem tam nechat poradit, pomoct a třeba jen pokecat, poznat nové lidi. M.

Top 50 Contributor
Posts 185

Heh tak jsi první, koho znám co hrál taky 9dragons :D Za mě určitě pro a vítej u nás :) Jen si zapomněl na nick účtu, tak tě poprosím o doplnění anebo mi napiš přímo ve hře.

GW 2 účet cheeese.8640

Top 200 Contributor
Male
Posts 4

Psal jsem to před odpolední a trochu mě tlačil čas.

Nick mám martinos.6751 a moje postava je Gretti Lorr, je to elementalistka, nornka. Zatím lv 20. M

Top 200 Contributor
Male
Posts 4

Doufám, že si zase zítra konečně normálně zahraju. Už přes týden řeším přes support blokování učtu, poprvé mi napsali že se někdo pokouší připojit, poměnil jsem hesla, včera večer jsem normalně hrál a dneska už ho mám zase zablokovaný, mám to už asi počtvrté, moc mě to teda nebaví. M.

Top 200 Contributor
Male
Posts 4

Mám to odblokované, hraju už normálně, koho můžu ve hře kontaktovat, aby mě přibral ? M.

Top 50 Contributor
Posts 185

Teď už do hry nejdu, ale zkus napsat na Leyyla, ten te snad nabere. Kdybys to nestihl tak zítra tu už budu, tak na můj nick (mám ho v podpisu).

GW 2 účet cheeese.8640

Page 1 of 1 (6 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi