MYTH
The Legendary Warriors

MechWarrior Online

rated by 0 users
This post has 99 Replies | 3 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Jul 31 2012 19:15

No... v piatok budem moct vecer co-to zahrat. Este si musim Mumble zinstalovat, nechapem preco uz davno nie sme na TS3ke, ale co uz...

Top 10 Contributor
Posts 1,102

No fuj. A co nda? :)

Taky me to prislo az po tom co sem davno hral s timto updatem. Jen me stvou ty smazany mechy. To promazavaj skoro kazdy tyden a je tak hrozne tezky dostat se nekam vys v pilot skills.

Stejne ty pilot skills me priadaji takovy divny a silene grindovaci. Jsou to pilot skills, ale jsou pro kazdyho mecha zvlast. Dokonce vlastne ani ne pro mecha, ale pro kazdou variantu jako by se v pilotovani lisili. A kdyz musis vylepsit 3 varianty stejnyho mecha, stejnym vylepsenim, aby ses vubec dostal vys me pripada jako hnusny grind.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Aug 1 2012 10:34

No podla mna preto tam je tych 13000 goldov, aby netrebalo ist od nuly. Nagrindit tie dva melony na normalny mech bola dost tragedia... Ale trocha sa bojim to kliknut, keby nahodou to boli tie goldy co sa potom minaju, tiez to mohli niekde poriadne napisat....

to ze su skilly per variant mi az tak velmi nevadi. Skor mi vadi, ze nie je niekde popisane co je ktory variant zac, ze sa to da len tipovat z configu, ked sa kupuje. Resp. ze sa treba naucit ze co a ako.

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Normalne utracej. Az ti nabehne premium ucet tak vis, ze uz jedes naostro a uz goldy neresetnou.

Sice goldy na novy mechy dostanes (i kdyz Cbills neresetly tak se da koupit i za ne), ale levny nakup novyho mecha neresi zresetovany pilot skills.

Skilly per variant vadi kdyz musis mit 3 vyskilovany varianty pro jeden mech aby ses dostal dal. Kdyby aspon byli ty skilly trosku jiny a ne u vsech stejny tak by to melo smysl.

No u variant jsou hlavne rozdilny hardpointy na zbrane. To se da celkem odvodit z toho co ma mech v zakladni vybave. Co se tam nedovis je to kde jsou ty hardpointy umisteny (napriklad jestli je tam misto na vetsi zbran), nebo jestli nema nektery hardpointy neobsazeny (uz sem takovy videl, ale to je mozna bug). Ostatni veci (motor, armor, heatsinky...), jsou prakticky nezavisly na variante. Sice ma v zakladu kazda jiny, ale da se upravit podle potreby. Hardpointy ne.
Ale jo chtelo by to pred koupi nahled do mechlabu. Minimalne tohle kdyztak vyresi wiki (aspon to nebude jen preposilac na sarnu jak doted)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Aug 1 2012 11:44

No uvidim ako tie skilly. Mne to osobne az tak neprekaza, ze musis mat 3 varianty na to aby si sa posunul dalej. Co sa skillov tyka, tak sa dost opakuju ale predpokladam ze to hadam aj pomenia. Co mi realne najviac vadi je ze kupujem macku vo vreci. Wiki to samozrejme poriesi.

Ale ja som zatial spokojny. Rozhodne je to lepsie ako WoT, ako graficky, tak som zatial nejake extremne lagy nemal a dufam ze EU hniezdo bude na tom lepsie, predsa len do ameriky je to daleko Big Smile

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Skilly puvodne byli predstaveny jako vyber. Bud sis vybral to nebo to a byli pro kazdy typ jiny. Ted jsou u vsech stejny a musis vybrat vsechno. Navic skilly ti maji zpristupnovat dalsi moduly.

Pingy nejak nepocituju. U rychlostrilecek kde zalezi na tom jak rychle zameris na tom zalezi. Tady kde do sebe navzajem strilis minutu, vic zalezi na tom na vyberu cile, jak zvladas teplo atd. Ping neni dulezity. ale je hezky ze s tim pocitali a hned rekli ze az bude EU server, tak bude moznost kompletniho transferu na nej.

Top 150 Contributor
Posts 10

Hlasim se do sluzby :)

Top 75 Contributor
Male
Posts 50

Nastesti se pri tech beznych resetech mazou jen mechove, moduly co mate na sklade a goldy se vrati na vysokou hodnotu. Penize, GlobalXP, mech XP a skilly zustanou. Kdybych to vedel, tak sem ten XL engine den pred resetem nekupoval :D

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Jo taky sem koukal ze sem se vcera rozciloval zbytecne. MechXP zustali taky. Ale kdyz sem se dival hned po resetu mel jsem vsude 0. Asi nejaka chybicka.

Jinak z XL enginu mam strach. Jsou silene drahy, hrozne ti snizujou zivotnost. To si radsi koupim mensi normalni a budu trosku pomalejsi, kdyz uz potrebuju usetrit vahu.

Top 150 Contributor
Posts 10

Vecer dame?

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Vecer tam vetsinou byvam. Jen (stale) neni jak dat vedet ve hre, tak si snad vzpomenu zapnout mumble.

Top 150 Contributor
Posts 10

Furt na Czertikove mumble?

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Bohuzial stale Mumble...

Anyway zacinam mat pocit, ze sice Piranha tvrdi ze kazdy Mech ma svoju rolu, ale ked proste idu tri atlasu mestom, tak sa tie ostatne mechy mozu len pozerat. Ako dva hunchback atlas ustrielaju, ale kolko namahy to stoji. A ked nie je sam, ze palia po tebe dalsi traja, tak so stoji za hovno.

Top 150 Contributor
Posts 10

No tak to kazdopadne a jak by jsi to chtel jinak? Ono firepower je firepower.

Jinak jsem vceras mel peknou snuru vitezstvi :) Mel jsem "runnera" s kterým jsem obehl frontu a bezel na enemackou zakladnu. Vzdy se museli 2-3 mechy z fronty stahnout a vitezstvi bylo nase..:) Bavil jsem se:)

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Samozrejme ze se nemuzes postavit pred atlase a dat si ho na ferovku. Hunchback (proti centurionu) vydrzi dost, ze si v klidu das heavy, ale zepredu na assaulta je sebevrazda. Ale kdyz se dostane atasovi do zad tak si ho da nez se stihne otocit. S kazdym mechem se musi hrat trosku jinak, ti mensi hlavne vyuzivat lepsi manevrovatelnost. No uvidime jak to dopadne az budes muset mechy opravovat a kupovat naboje. Predpokladam ze mnozstvi assaultu trochu klesne protoze budou na to moc drahy.

Page 3 of 7 (100 items) < Previous 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi