MYTH
The Legendary Warriors

Přihláška Rogdin

rated by 0 users
This post has 3 Replies | 1 Follower

Top 500 Contributor
Posts 1
Rogdin Posted: Wed, Jul 11 2012 12:58

Zdravím cech MYTH :)

Jmenuji se Aleš a je mi 18 let. Po prazdninách budu maturovat :/ stůj při mě bůh:D . Mé koníčky jsou utrácení pěnez které nemám, kouření a občas pití alkoholu s přáteli, dále mám rád holky, basketbal a třetím rokem hraju na kytaru.

Lotro hraju chvilku a opravdu mě ta hra nadchla. Mám pouze F2P účet ale na vyšším lvl do toho asi nějakou korunku hodím :) . Jinak jsem docela online pařmen. Hrál jsem WoW, Lineage 2, Ragnarok, Warhammer online, Age of conan, guild wars(dostal jsem ban, že ja blbec měl toho bota na farmení vánočních koláčků :D), a teď hraju lotro. Aktivní upřímně moc nejsem. Venku je hezky a pořád někde lítam, ale když už se k počítači dostanu, velmi rád si zahraju (kávíčka nesmí chybět). Hledám českou a slovenskou komunitu abych taky pořád nemusel být ve hře sám :) mám dvě postavy captaina 35 lvl a guardiana lvl 14 jménem rogdin. guardian je můj main. vytvořil jsme ho nedávno ale ten trpaslík mě fakt baví :D. Tak pokud budete mít zájem napište mi na postavu Rogdin, popřípadě mi řekněte komu mám napsat já. S Pozdravem Aleš

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Zdravím ťa, som za prijatie

Budeme ťa kontaktovať v hre

a čo sa týka aktivity tak žiadna panika :) je leto , teplo, dovolenky atď , takže nič nehrotíme a hráme podľa chuti - neni sme žiadny noliferové :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 500 Contributor
Posts 1
Natkan replied on Thu, Aug 30 2012 13:01

Zdravim,

Peter Krivý 24 rokov , Veľkosť cikule (nadprirodzena)

Skúsenosti s hrami mam zatial so Shayou,aion,Wow last chaos a lotro Všetko vyše 3 roky hran-

na Lotro  som hral na SW,Laureline v guilde Anaruth Order ,RP server a potom na Snowbourne a tam som bol  vo vasej guilde a moc sa mi tam páčilo a chcel by som v tom pokracovaj aj tu na GW2  a hnad sa dalej ku večnej sláve ! :D  na lotro som  bol Capitan Atreyor sice to bola doba  davno minula ako lvl 50  ale musel som skoncit kvoly praci v zahranici  no uz som opat doma a cel by som byt opat po vasich bokoch .

Inak ani neviem dke toto vlastne pisem lebo sa tu na tomto chate nejako neviznam ale je to snad reply markonovi champovi s mythu  kedysi sme aj s petrom hravali ... doba krasna no minula :D snad sa za mna prihovori :D  v GW som na servere Ruins of si... ako ste aj vy a moje meno tam je Natkan  guardian  a v buducnosti dufam ze dobry tank  ci support no moc tomu ako to tam stavat t na tanka nerozumiem ale do toho pridem :D  ved mam len 10 lvl :D  ok tak vopred dakujem  za kladnu odpoved :D

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Helou Atreyor :D

Vidím že naše cesty sa po pár rokoch zas stretávajú Big Smile

Budeme ťa kontaktovať v hre :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Page 1 of 1 (4 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi