MYTH
The Legendary Warriors

Blogfova oslava

This post has 1 Reply | 1 Follower

Top 25 Contributor
Male
Posts 255
Blogfar Posted: Sun, Mar 18 2012 20:23

Ano je to tak! (20.-30.3. jsem mimo republiku :/ ) 31. března bych rád uspořádal oslavu Blogfových 1. narozenin a zároveň výročí jednoho roku co jsem v MYTHu, když už budeme u toho slavení... :) Jinak nápis o dárcích neberte vážně, znáte hobity :)

Myslím, že na obrázku je všechno. Až budu vědět přesnější program budu editovat příspěvek. Mohli byste napsat pod tenhle příspěvek, jestli přijdete? Potřeboval bych vědět počet :). Navařeno bude pro 50 lidí, ale já myslím, že víc jak 10 nás nebude... Jinak samozřejmě každého rád uvítám s otevřenou náručí ;) a hafou jídla a pití ;)

PROGRAM:

-přesun z Bree na Northern Bree Fields-> naháněčka (snad :P) -> brácha portuje do Michel Delving

- -> Shire Homesteads, Ravenale (ke mě domů)

-uvítání, rozdání jídla, pití (přidávám :) )

-tombola

- sparovací turnaj (?- pište k potvrzení, zda byste byli ochotni zůčastnit se)

-snad nebude vadit, ale budu se trochu opičit a pokud se bude chtít a zbyde čas pochod v Chicken Play do Roklinky

Speciální díky patří Markornovi, který mi připomněl, že už to bude (byl) rok co v MYTHu jsem

Smallvilakovi, který vypěstoval tu ohromnou masu věcí na vaření

a Vraelianovi, který snad promine, že jsem použil to logo, ale mě se tak svinsky líbí :D

Top 50 Contributor
Posts 133

Já pěstoval jak divej :-)

Page 1 of 1 (2 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi