MYTH
The Legendary Warriors

MYTH sraz 2012

This post has 129 Replies | 13 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 42

Zdar, pocitejte se mnou, sice jsem tenhle rok moc ve hre nebyl, ale koncem leta bude hotova rekonstrukce bytu, cimz bude dovrsen extremne hekticky rok a kolem zari najedu opet do hry ve velkem stylu :D Bohuzel RL byl posledni dva roky dost proti lotru, ale uz konecne vidim svetlo na konci tunelu a hledim vpred na svetle zitrky :D

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Musím oznámit svůj odjezd již v sobotu ve večerních hodinách (a tím pádem i Merwisův, nevím jak další závozníci co jsme se domlouvali - jestli si to nějak zařídíte nebo pojedete s námi).

Rád bych tam s Vámi zůstal i na další den, ale bohužel s tím nesouhlasí jedna z doktorek FF UPOL, protože vypsala další termíny zkoušek na pondělní ráno. Aneb pokračuje moje neverending školní story Super Angry

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

Kedze sa nikto dalsi neprihlasil a dostalo sa mi do ucha ze by bol zaujem, chcem len pripomenut ze stale mozem vziat 2 ludi autom z Bratislavy (alebo po ceste).

Top 50 Contributor
Posts 216

Kedy odchadzate z BA?

Top 75 Contributor
Male
Posts 33
WTsk replied on Fri, Jul 6 2012 16:10

mne prichádza EC vlak do BA každé 2 hodiny, 8:05, atď

Wathorin, trpaslík guardian armsman

Pergil, elf lore-master scholar

Top 75 Contributor
Male
Posts 38
Geri replied on Sat, Jul 7 2012 12:01

Co se týká mě ... jak jsme se domlouvali že bych jel s tebou tak to nakonec neplatí... Pojedeme s kelhadem vlakem do Prahy a z Prahy nás vezme Georges kočárem.Ale stejnak děkuji za nabídku..

Top 25 Contributor
Posts 441

Kontrola počtů:

Prosím o případnou opravu!

Nemám potvrzenou účast od (naposledy se ozvali ještě před hlasováním o termínu):

1. Anadur
  2. Damiena
  3. Ichyas

V sobotu přijedou:

Brita, Markorn, Skipo

Napište si můj mobil a až dorazíte zavolejte. Dopoledne budeme na golfu, ale odpoledne nás budete hledat hůř.

Top 75 Contributor
Male
Posts 50

ee, Brita a Skipo dorazi v patek. Sobota tam byla kvuly te chybce se zacatkem akce Smile

Top 25 Contributor
Posts 441

díky

Top 50 Contributor
Male
Posts 91

Hermanku, ja (Rowenn) dorazim taky az v sobotu (k veceru), omlouvam se za komplikace v planovani.

Flecto: Kameník [75]
Rowenn: Plukovník [75]
Wittorf: Loupežník [75]
Torgli: Strážník [75]

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

cas zatial nemame dohodnuty, takze ak potrebujes ist skor alebo neskor, kludne sa mozme dohodnut.

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Já, resp. my :), dorazíme v sobotu okolo desáté ráno... Číslo jsem si zapsal, ozvu se ti až se budeme blížit, abych věděl, kam tedy máme jet :)

Top 25 Contributor
Posts 441

Dopoledne je objednaný golf, takže to nás najdete snadno. 

Navíc nevěřím, že budeme v sobotu vstávat ráno. Spíš až dopoledne.

Top 50 Contributor
Posts 216

Fefo poslal som ti message s mojim cislom. Ozvi sa mi please co najskor.

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

DarkFace:

Fefo poslal som ti message s mojim cislom. Ozvi sa mi please co najskor.

ziadna sprava mi nedosla, tak posli este raz, alebo som ti poslal cislo v sprave ja ..

Page 8 of 9 (130 items) « First ... < Previous 5 6 7 8 9 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi