MYTH
The Legendary Warriors

MYTH sraz 2012

This post has 129 Replies | 13 Followers

Top 50 Contributor
Male
Posts 91
Rowenn replied on Mon, Jun 25 2012 22:39

hermanku 12ka a 23ka je jedna osoba - ja :) ... nevim jak se to tam dostalo, ale prosim o zredukovani :)

Flecto: Kameník [75]
Rowenn: Plukovník [75]
Wittorf: Loupežník [75]
Torgli: Strážník [75]

Top 25 Contributor
Posts 441

Fajn, jednou jsem tě smazal.

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Tue, Jun 26 2012 15:40

vzhladom k tomu ze sa mi posunul termin dovolenky na poslednu chvilu o tyzden tak sa tohto roku nedostavim :(

urcite vam bude chybat tradicny gin (pamatnici urcite vedia o com pisem) ale ja sa to pokusim o rok dohnat :D

bezi
mortis ante revivisco

Top 50 Contributor
Male
Posts 94
Paorin replied on Tue, Jun 26 2012 19:03

Oznamuji smutnou zprávu. Letos nedorazímEmbarrassed. Přestavuji barák a zrovna se to tak sešlo, že v tomto termínu budu dělat základy.

Příští rok se to budu snažit vynahradit. 

Pěkně si to užijte.

Top 25 Contributor
Posts 441

Seznam upraven.

Na památku nepřítomných vystřelíme smuteční paintballovou salvu.

Top 75 Contributor
Male
Posts 33
WTsk replied on Tue, Jun 26 2012 21:41

inak, pozeral som ako nám idú spoje do Počepíc, keby sme ráno išli s EC Ján Jesenius do Prahy, dorazili by sme o 12:18, mali by sme 4 hodiny  na prehliadku Prahya potom o 16:20 nám odchádza autobus priamo do Počepíc.

Wathorin, trpaslík guardian armsman

Pergil, elf lore-master scholar

Top 25 Contributor
Male
Posts 332

Caute

hlasim sa zo zahrobia :)))

Tak na zurku roka sa tesim velmi, Vepro knedlo zelo v sobotu v restike je jasna volba

Mam otazku tak nejak vseobecne ... mal by s tym niekto problem, ak by mi tam prisla kamoska, ktora nehra mmorpg ? (samo zaplatim za nu akekolvek vydavky uplne tak ako aj za seba).  Aspon by tam Brita nebola sama.

Markorn ... pocuj pistik nevymyslaj a tu ma pekne pocuvaj .... Zbrane a Ruze maju koncert 13.7. Pojdes na koncert. Neopijes sa az tak velmi len trochu. Koncert aj tak skonci maximalne o pol noci. Pojdes sa domov vybuvat. Vstanes o desiatej o jedenastej si das poriadny obed. A na obed najneskor uz mozes masirovat smer Počepice ... takze v sobotu neskoro poobede ta ocakavame este stihnes vecerne kupanie v lome pripadne koncert miestnej skupiny - dufajme ze nejaky bude :))) . To by si nam neurobil ... licenciu na pouzivanie bazooky mas aj tak jedine ty takze prist musis.

jo program sa mi paci golf si dame urcite, a paintball znie tiez super ... este som to nikdy nehral :) napriek tomu ze mam doma paintbalovu pistol tak ju asi prinesiem aby sa oprasila :)  kazdopadne dufajme ze bude horko a zbehneme aj do lomu tentokrat tam urcite skocim aj ja :)

btw ale mohli by sme skocit aj do nakeho muzea po golfe napriklad ... nieco naucne z ceskych zemi, to by mi vobec nevadilo kazdopadne necham to na vas no tesim sa

caute Nien

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Nienthwe:

Caute

hlasim sa zo zahrobia :)))

Tak na zurku roka sa tesim velmi, Vepro knedlo zelo v sobotu v restike je jasna volba

Mam otazku tak nejak vseobecne ... mal by s tym niekto problem, ak by mi tam prisla kamoska, ktora nehra mmorpg ? (samo zaplatim za nu akekolvek vydavky uplne tak ako aj za seba).  Aspon by tam Brita nebola sama.

Markorn ... pocuj pistik nevymyslaj a tu ma pekne pocuvaj .... Zbrane a Ruze maju koncert 13.7. Pojdes na koncert. Neopijes sa az tak velmi len trochu. Koncert aj tak skonci maximalne o pol noci. Pojdes sa domov vybuvat. Vstanes o desiatej o jedenastej si das poriadny obed. A na obed najneskor uz mozes masirovat smer Počepice ... takze v sobotu neskoro poobede ta ocakavame este stihnes vecerne kupanie v lome pripadne koncert miestnej skupiny - dufajme ze nejaky bude :))) . To by si nam neurobil ... licenciu na pouzivanie bazooky mas aj tak jedine ty takze prist musis.

caute Nien

Yes Commander :) urobím čo bude v mojich silách :) Ak ma AXL nevytiahne na Afterparty tak by som mal doraziť v sobotu :P

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Posts 441

Aktualizace počtů:

1. Findrel
  2. Photon
  3. Tichoslapek
  4. Georges
  5. Stormhawk
  6. Anadur
  7. Geri
  8. Ichyas
  9. Markorn
  10. zabar
  11. Rowenn
  12. Damiena
  13. Praseek
  14. Blogfar
  15. wlng
  16. DarkFace
  17. Herori
  18. Merwis
  19. Skipo
  20. Brita
  21. Kelhad
  22. WTsk
  23. Fefalath
  24. Nienthwe
  25. a jeho budoucí
  26. Chrimborn
  27. Aganverus
  28. Allamo
  29. Zrz
  30. Thallias
Top 75 Contributor
Posts 59
zabar replied on Wed, Jun 27 2012 15:26

Duplicita 18 a 25?

Top 25 Contributor
Posts 441

opraveno

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Poprosím dopísať ešte do zoznamu : Chrimborn , Aganverus , Allamo  a Zrz

ďakujem

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Bez Chrima by to nebylo ono! A co jeho druzi Gazzy a Zrzavejchlup...?

edit: Ah, Zrz bude asi ten chlup...

Top 25 Contributor
Male
Posts 388

Chtěšl jsem se tento rok dostavit též, přecije, jsem už dlouho nebyl, ale nevyjde m ito nakonec. tak si aspon udělám s předstihem čas na rok příští :))

Top 25 Contributor
Posts 441

Zase výmluvy. Wink

Page 7 of 9 (130 items) « First ... < Previous 5 6 7 8 9 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi