MYTH
The Legendary Warriors

MYTH sraz 2012

This post has 129 Replies | 13 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 58

JJ bolo by fajn si spolocne ponadavat

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Mar 12 2012 10:07

predbezne idem,  ale zatial neviem ci v tom case budem v blave alebo v prahe, takze zatial neslubujem odvoz...

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Posts 441

Vzhledem ke dnům volna navíc, máte zájem udělat akci o jeden den delší? Místo dvou nocí tři?

Vešlo by se pak více akcí. Můžeme dát třeba kombinaci jeden den vojenské muzeum a druhý minigolf, nebo paintball a minigolf.

Top 75 Contributor
Posts 59

Ja jsem mel v planu si vyhradit vikend na tuhle akci, ale tenhle s navazujicima svatkama nevim, nevim...

...obavam se, ze spis skoncim na dovolene.

Top 50 Contributor
Male
Posts 91

cau chlapi, loni se to vydarilo a rad bych jel letos zas, ale ten termin mi neprijde nejvhodnejsi .. jsou to 4 dny volna a asi nebudu sam kdo bude chtit tenhle cas vyuzit nejak jinak .. sami tady pisete ze by se to protahlo max na tri dny - takze ambice na vyuziti celeho volna tu neni a i tak by mi prisly 4 dny na vypijecku skoda .. loni bylo vic moznosti a hlasovalo se, nemuzeme to tak udelat zas ?

Flecto: Kameník [75]
Rowenn: Plukovník [75]
Wittorf: Loupežník [75]
Torgli: Strážník [75]

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Mon, Mar 19 2012 15:38

Predbezne prejavujem zaujem sa znova zucastnit tohto dobrodruzstva.

@TemnaTvar - este neviem ci ta vezmeme neviem kto ide a kolko ludi to je este zatial skoro. PS: tvoju ciapku nosim v aute rok uz dost smrdi :D

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 25 Contributor
Male
Posts 218

Rowenn:

cau chlapi, loni se to vydarilo a rad bych jel letos zas, ale ten termin mi neprijde nejvhodnejsi .. jsou to 4 dny volna a asi nebudu sam kdo bude chtit tenhle cas vyuzit nejak jinak .. sami tady pisete ze by se to protahlo max na tri dny - takze ambice na vyuziti celeho volna tu neni a i tak by mi prisly 4 dny na vypijecku skoda .. loni bylo vic moznosti a hlasovalo se, nemuzeme to tak udelat zas ?

já jsem na tom stejně jak flecto, máme už zaplacenou dovolenou, tři dny dovolený a 9 dní někde flákačka. Bohužel v tomhle termínu se mnou nepočítejte :/

Stajos - Gilmor - Damiena - Eruner - Leontina - Gorgy - Optimos - Melyan

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Já zatím na léto žádný plány nemám, takže změna termínu by mi nějak nevadila. Time

Top 25 Contributor
Posts 441

Pokud by byl zájem, je změna termínu možná. Tento termín jsem vybral právě z důvodu volna navíc a tedy možnosti udělat akci o jeden den delší. Navíc by si ani Slováci nemuseli brát volno a pohodlně dojeli.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

tak ak to nebude problém, tak skúsme dat hlasovanie, nejake 4 datumy a uvidime

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

hlavně ať jde vybrat víc datumů, někomu můžou vyhovovat dva, tři, nebo všechny...

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

bude teda to hlasování? mě by se celkem hodilo, v daném termínu jsem na dovolené...

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Určitě bych rád dorazil, ale po tom, jak jsem vás vypekl (a sám byl vypečen antibiotiky) vloni nevím, jestli mám něco slibovat. Zákon schválnosti je totiž mrcha Big Smile

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Praseek:
ale po tom, jak jsem vás vypekl

vypekl? můžeš to vysvětlit nechápavému mladíkovi? :D

Top 25 Contributor
Posts 222

Blogfar:

Praseek:
ale po tom, jak jsem vás vypekl

vypekl? můžeš to vysvětlit nechápavému mladíkovi? :D

normalne, bol ako Sportka.. sluboval, sluboval a potom h... nic :)

Page 2 of 9 (130 items) < Previous 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi