MYTH
The Legendary Warriors

Republikové Operace

rated by 0 users
This post has 37 Replies | 3 Followers

Top 25 Contributor
Male
Posts 270
Praseek Posted: Sat, Feb 18 2012 9:41

Prosím republikové lvl 50 (a ty, co se tam rychle blíží)  - pro lepší organizaci mi napište, které dny by se vám hodily na raidování, tak nějak automaticky počítám s časem kolem 20:00 - 20:30.

Taky mi napište, jestli byste chtěli jít první Eternity Vault nebo Karagga's Palace.

Abych to nějak rozjel - osobně jsem pro Čtvrtek - Pátek - Sobotu - Neděli, ale mohu se nějak přizpůsobit. A docela se těším na Eternity vault Smile

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Merwis replied on Sat, Feb 18 2012 16:15

Není to stoprocentní, ale většinou bych měl mít čas v pondělí, čtvrtek (od cca 21:15), pátek a sobotu večer, přičemž bych ale rád o nějaký akci věděl pár dní dopředu. Všechno se ale může měnit v závislosti na zatížení ve škole. Wink

Top 10 Contributor
Female
Posts 472
Brita replied on Sat, Feb 18 2012 17:47

Kromě úterka můžu v podstatě každý den, ale hodně záleží na konkrétním týdnu. Příští týden nemůžu v úterý, čtvrtek a možná i sobotu. Další týden pak vím že nemůžu určitě v úterý a pátek a sobota je opět nejistá.

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Předpokldám, že Skipo na tom bude stejně, že?Smile

Top 75 Contributor
Male
Posts 50
Skipo replied on Sat, Feb 18 2012 18:34

no stejne blbe vetsinou Big Smile Ale treba uterky obcas muzu (zalezi jak sem linej, pricemz cim vic linej, tim spis muzu swtor Smile )

Top 100 Contributor
Male
Posts 30
Model replied on Sat, Feb 18 2012 20:53

Já dělám v práci na krátký/dlouhý týden, takže opravdu nemůžu říct den... ( prostě jeden týden to vyjde, druhý zase kvůli práci ne, rozhodně potřebuji o raidu vědět hodně dopředu). 100% můžu říct jedině to, že po 21:30 můžu kterýkoliv den.

Top 50 Contributor
Male
Posts 97

ja to mam na ranni a odpoledni pokazdy uplne jinak,ale vzdy od 21 hod muzu ;) kazdy den pokud o tom budu vedet dopredu :)

Latinus - Hyllos - Borea - Electros - Gilbator - Beylien - Gargo - Mentes - Morfeus

Top 100 Contributor
Posts 25

no okrem nedele je velka sanca zeby som mohol kazdy den od 20:00-22:00, v piatok a sobotu dlhsie, ale na 100% to bude mozne odsuhlasit tak 1-2 dni dopredu. Len ako som uz vcera spomínal chce to este na lvl 50 pobehat nejake normal instance, aby si clovek trosku precvicil PVE, kedze pri levelovaní som si toho moc neužil a je rozdiel hrat v grupe a solo:) Skusenosti z healu som trenoval akurat tak vo wz:) (kazdu instance som bol max 1x, okrem colocoid wars ktorý som nebol vobec), dps build som vyuzival obcas pri solovani...

PS: zatiaľ je v guilde malo lvl 50 co može zo začiatku prinášať problémy s raidami, ale časom ak bude viacej ludi budu sa raidy lahšie skladať, ja sám za seba môžem povedať že raidy su neni moja priorita a kedze cele to PVE z dôvodu zleho lfg systému v tejto hre som ani moc neskúsil, zatiaľ ma viacej bavia WZ. Ak bude lepsi lfg system a bude možnosť rychlejšie si najsť grupu do istance tak to bude možno inak, lebo aj vo wow ma bavilo PVE vs PVP tak 50:50 (s miernym priklonom k PVP, predsa len nejako mám väčšiu radosť keď vyhram WZ proti dobrému teamu ako keď dám nejakého bossa na raide a hry hrám hlavne pre zabavu:))

LOTRO (Kurosakki, Kurama, Abarai) retired 

SWTOR (Kisuke,Vashido)

GW2 (Ittagi) retired

TESO (Minatro - Dark Elf Templar, Nagatro - Breton Sorcerer)

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

abarai:

no okrem nedele je velka sanca zeby som mohol kazdy den od 20:00-22:00, v piatok a sobotu dlhsie, ale na 100% to bude mozne odsuhlasit tak 1-2 dni dopredu. Len ako som uz vcera spomínal chce to este na lvl 50 pobehat nejake normal instance, aby si clovek trosku precvicil PVE

(...)

No však FP má v plánu snad taky každý, jenže to se pochopitelně lépe skládá Smile

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

A tak konkrétně tento pátek - sobota, řekněme mezi 8 a 9 že bychom zkusili? Co vy na to, s těmi nejistými konci týdne?

Top 500 Contributor
Male
Posts 3

se mnou je to složitější v práci mám nepravidelnej systém směn plus škola ale snažím se být dostupnej od nějakých sedmi do půlnoci na dni nezáleží prostě buď můžu a jsem tam a nebo jsem mimo , ale pokud se něco dohodne den předem a budu mít volno určitě se stavim

Top 100 Contributor
Male
Posts 30
Model replied on Tue, Feb 21 2012 11:41

Praseek:

A tak konkrétně tento pátek - sobota, řekněme mezi 8 a 9 že bychom zkusili? Co vy na to, s těmi nejistými konci týdne?

s pátkem souhlas

Top 100 Contributor
Male
Posts 30
Model replied on Sun, Feb 26 2012 23:46

Tak taktiku mame v EV zvladnutou bych rekl.. takze kdy se sejdeme na dalsi?

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Já a Skipo můžeme tenhle týden jen dnes ve St, Čt a Ne. A možná i v sobotu večer, ale není jisté v kolik se vrátíme.

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Já jsem na tom tenhle týden s časem bledě, můžu až v pátek, sobotu, neděli a další pondělí

Page 1 of 3 (38 items) 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi