MYTH
The Legendary Warriors

Jak platíte SWTOR?

rated by 0 users
This post has 22 Replies | 3 Followers

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Tak mi dneska přišlo oznámení že se nepovedla platba mého účtu. V SW accountu vidím jen že platba je FAILED a v Paypal nemám žádný záznam o tom že by tam nějaká platba probíhala. Když dám znova subscribe tak už nemám volbu Paypalem. Přitom v lednu mi platba přes Paypal bez problémů prošla. Nechápu co s tím mají za problém. Večer to zkusím nějak vyřešit.

Stalo se to ještě někomu?

Top 50 Contributor
Female
Posts 147
Elerin replied on Sun, Feb 19 2012 14:38

Mně dneska přišlo, že jsem v pohodě paypalem zaplatila....koukám, že v tom mají teda pěkný bordel

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 25 Contributor
Male
Posts 294
Lucky replied on Sun, Feb 19 2012 15:02

Na g2play kupuji 60 denní kartu za 600,- přes paypal.

Top 500 Contributor
Male
Posts 2
Proky replied on Sat, Feb 25 2012 23:26

hele já ti rád poradím :) sice má VISU atd. asi i máš dostatek peněz na účtě k zaplacení. Ale základní otázka je, jestli máš tu kartu nastavenou na online placení? To znamená, že tam musíš mít daný limit pro online platby. Zajdi do banky nebo si tam zatelefonuj, ale jediný co stačí udělat je tohle a hned to půjde a pak můžeš platit všude, paypal,ebay,star wars :D a tak

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Problém není na mé straně. Jak jsem psala minulý měsíc mi platba přes PayPal bez problémů prošla a platím s tak i jiné věci. Koupila jsem si 60-ti denní herní kartu, vyšlo mě to teď i finančně lépe. Pak uvidím jestli už to opravěj nebo si koupím další kartu.

Top 50 Contributor
Posts 72
Kulo replied on Fri, Mar 23 2012 14:29

A já mám zase jiný problém. Chtěl jsem si zrušit placení SW pro příští měsíc a při přihlašování jsem si zablokoval účet Super Angry Poslal jsem jim e-mail ale odpovědi se asi nedočkám a moje angličtina není zrovna nejlepší takže ani zavolat nemůžu. Nějaké rady?

Jinak tento systém je naprosto DEMENTNÍ, 3x zadám špatně kontrolní otázku a můžu se jít klouzat!!!!!!!!

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Kulo:

A já mám zase jiný problém. Chtěl jsem si zrušit placení SW pro příští měsíc a při přihlašování jsem si zablokoval účet Super Angry Poslal jsem jim e-mail ale odpovědi se asi nedočkám a moje angličtina není zrovna nejlepší takže ani zavolat nemůžu. Nějaké rady?

Jinak tento systém je naprosto DEMENTNÍ, 3x zadám špatně kontrolní otázku a můžu se jít klouzat!!!!!!!!

ako nerozumiem prečo neni funkcia resetovanie hesla cez meno alebo email, proste toto nedomysleli a potom aby človek volal za kazdu volovinu do UK mi prijde jak u ....

aj toto je jeden z veľkych FAILov tejto hry

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 10 Contributor
Male
Posts 474
Hvezdy replied on Wed, Mar 28 2012 10:12

Ten system je skvělá věc. Aspoň se ti tam nedostane nikdo cizí. Dejte si tam 3 otázky na který je jen jedna jasná krátká odpověď a nemůžete mít problém.....

Page 2 of 2 (23 items) < Previous 1 2 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi