MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 25 Contributor
Posts 402

Tak jak začnete některejm classám zakazovat nějaký skilly tak z toho bude totální fraška.

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

hmm zakazovať skilly to určite nebudem chcieť, ale zas viem aj to, že niektoré classy sú ako stvorené na sparovanie a iné majú so spárovaním menší problém, čiže len nejako obmedziť silné classy aby to nemali také jednoduché.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Bujdi75:

hmm zakazovať skilly to určite nebudem chcieť, ale zas viem aj to, že niektoré classy sú ako stvorené na sparovanie a iné majú so spárovaním menší problém, čiže len nejako obmedziť silné classy aby to nemali také jednoduché.

Ktorá je silná classa? všetky

každá ma svoje výhody,napr. LM dokáže udržiavať v spánku a na diaľku zabíjat atd atd. mohol by som pokracovat o sile wardena a championa, minstrelov  :)... takže v stručnosti každá classa je silná , skôr ide o to -  vymačkat zo svojej postavy maximum a využiť svoje schopnosti / stun, root, fear, dmg atd./

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Súhlasím osobne nepoznám, ktorá classa  má čo dobré pretože mám len jednu a to LM-ko to si myslím, že už ovládam slušne, a rk-čko aspoň tak trochu heh. Ok obmedzenia nech nebudú žiadne bude len ring a boj na život a na smrť......heh....

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Bujdi75:

Súhlasím osobne nepoznám, ktorá classa  má čo dobré pretože mám len jednu a to LM-ko to si myslím, že už ovládam slušne, a rk-čko aspoň tak trochu heh. Ok obmedzenia nech nebudú žiadne bude len ring a boj na život a na smrť......heh....

jj , a ešte by som dal disciplínu - rovnaké classy proti sebe / cize napr. burg vs burg/ a pak free random vs random , vylosujeme a urobime nejaký strom a môžeme bojovať :)

a škoda že nejdu grupove spary :( ak by boli , tak by mohla byt este jedna disciplina  , 3x random vs 1x warden :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Moja predstava je asi taká(samozrejme všetko závisí od účasti), ale ako príklad: bolo by 20 ľudí, rozdelili by sme to do dvoch skupín po 10 hráčov s tým, že suboj bude mať každý z každým, bude spravená tabuľka za každé víťažstvo bude 1 bod......víťazstvo by sa rátalo buď na dva, alebo tri víťazné zápasy uvidíme podľa dohody aby to nebolo až také jednoduché.....do ďalšieho kola by postúpili buď prvý štyria, alebo ôsmy hráči.....tam sa už spraví pavúk, klasický KO systém prehráš vypadávaš. prvý  z jednej skupiny dostane ako dvojičku posledného postupujúceho z druhej skupiny atď.....ale to je len moja predstava samozrejme všetko závisí na dohode hráčov, tak aby to vyhovovalo čo najväčšej skupine a aby nevznikali zbytočné hádky.......páči sa mi aj markornova myšlienka so spármi rovnakých class......to by bol pekný bonus heh......ale ako vravím závisí od toho koľko nás bude prihlásených.......a ten spar grup by sa teoreticky dal spraviť v ettene.....mohlo by to byť tak že sa spravia tími po troch hráčov jedny za creepov druhy freepov a pod......len to už je na jeden turnaj asi veľa a asi by sa to muselo rozdeliť na viacero dní, ale keď je chuť všetko sa dá.......Aspoň si trošku oživiť hru......

Page 8 of 8 (111 items) « First ... < Previous 4 5 6 7 8 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi