MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

už jsme to vymysleli, každý napíše na zeď svojí ingame přezdívku :)

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Takže ešte raz na znamosť sa dáva, že na fb máme vytvorenú skupinu pre všetkých mythákov.......každý je vítaný........nech sa lepšie spoznáme s kým to vlastne hrajeme.....:-))))

http://www.facebook.com/#!/groups/343155892373233/

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Bujdi75:

Takže ešte raz na znamosť sa dáva, že na fb máme vytvorenú skupinu pre všetkých mythákov.......každý je vítaný........nech sa lepšie spoznáme s kým to vlastne hrajeme.....:-))))

celkom zbytočnosť máme už predsa  http://community.myth.sk/forums/t/1688.aspx

výhoda oprosti FB je tá že nemusíte  registrovať do USA sledovacej databázy :D a na našom fóre najdete aj oldchool lotro hráčov

Nikdy sa na žiadnu sociálnu sieť nebudem registrovať :D takže ma nájdete len tu alebo na srazu, popr. v Prahe na velikonoce :D

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

no bratia v zbroji, poradte mi ako si zaplatit VIP,lebo mne nefunguje. 

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

bez na lotro.com a klikni na Become a VIP! ;)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331
Photon replied on Mon, Feb 27 2012 11:37

Bujdi75:

vsetko co potrebujeme je tu, vazne nepotrebujem aby o mne "cukricek" vedel este nieco viac. Uz takto je zvedavy viac nez dost.

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Dnes ráno na káve som dostal takú no neviem či dobrú myšlienku. To už posúďte vy.

Tak ako máme slepačie závody, čo ak by sa spravil nejaký turnaj v spároch pre kin? Napadlo ma to nakoľko som videl Blogfovu pozvánku na oslavu jeho narodenín, a v podstate s tým prišiel on keďže chce na oslave sparovať heh. Môže byť celkom sranda.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Bujdi75:

Dnes ráno na káve som dostal takú no neviem či dobrú myšlienku. To už posúďte vy.

Tak ako máme slepačie závody, čo ak by sa spravil nejaký turnaj v spároch pre kin? Napadlo ma to nakoľko som videl Blogfovu pozvánku na oslavu jeho narodenín, a v podstate s tým prišiel on keďže chce na oslave sparovať heh. Môže byť celkom sranda.

joooo som za a najlepšie budu tie spary v Ettens a ja pôjdem na svojho hafana :D

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

nemyslel som to celkom tak ako, že za hafana, ale aj to nieje zlý nápad......len neviem ako v ettene zabezpečíme aby nás nikto iný nevyrušoval heh......

A tiež sa to asi oplatí robiť ak sa prihlásy aspoň 20 ľudí, aby sa to neskončilo po 5 minútach a dvoch súbojoch.....Čiže každý kto má zájem nech píše tu na fórum.....a potom to nejako zorganizujeme.....

Top 50 Contributor
Posts 185

uz jsem nad tím taky párkrát přemýšlel a zaujalo mě jedno místo v gatrevu... neni to ve středu města,takže by se to nemělo lagovat a je to taková aréna,která má kolem sebe ovšem neviditelné zdi... takže nikdo nemůže utéct ale diváci se mohou koukat... když nad tim přemejšlim tak ani spar v pitech by nebyl špatnej to je eště větší aréna

GW 2 účet cheeese.8640

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

na novom fóre som spravil hlasovanie nech vieme či by bol o takýto turnaj záujem. Ale ako tak vidím tak asi o účasť núdza nebude......heh

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Markorn:

joooo som za a najlepšie budu tie spary v Ettens a ja pôjdem na svojho hafana :D

Na toto v zásade trpia len non-VIP hráči. Otázka je, koľko nás takých je.

Lovissa

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

aj nad tým som uvažoval non VIP pokiaľ by sa to konalo v ettene môžu ísť na monster play  pokiaľ viem. čiže v podstate nebudú ukrátený. Zatiaľ je to len myšlienka uvidíme aký bude záujem a podľa toho potom budeme, alebo budem uvažovať o forme tohto turnaja samozrejme tak aby to bolo dostupné pre čo najviac hráčov.

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Myslíš na monsterplay za rank1 reavera? :-) Takých porážala ešte aj Lovissa a to už je čo povedať. :-D

Lovissa

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

to už je jedno či je to rank1 alebo vyšší, samozrejme aj nad tým som premýšľal a chcel by som stanoviť nejaké všeobecné pravidlá aby to bolo čo najviac vyrovnané. Ja síce osobne nepoznám čo majú všetky classy, ale tak napr. ja by som osobne zakázal v bojoch bubliny či niečo také, pretože classy, ktoré to nemajú budú vo veľkej nevýhode a pod. to všetko ešte treba poriadne premyslieť tú formu súbojou. Samozrejme že ludia, ktorý chodia do ettenu budú v obrovskej výhode pretože už vedia čo a ako. Preto chcem stanoviť nejaké pravidlá čo je dovolené čo dovolené nebude, aby to nebolo len také jednoduché niekoho poraziť, a samozrejme by som to spravil aspoň na dve, alebo tri víťazstvá, aby nemohol nikto tvrdiť, že toho, alebo toho výhra bola len náhoda atď. Ale to všetko sa bude riešiť z viacerými a aby tie súboje boli čo najvyrovnanejšie a ozaj zvíťazil najšikovnejší.

V každom prípade pôjde o zábavu a to bude najdôležitejšie. Myslím, že na každej akcii ide hlavne o to.

Page 7 of 8 (111 items) « First ... < Previous 4 5 6 7 8 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi