MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Napadla ma jedna taká malá vec, keď chodíte na sarumana raid vytvárate inštanciu klacicky, alebo cez instance findera. Pýtam sa to kôli tomu, že cez instance findera má grupa nejaké bonusy napr. v morale, alebo power. Neviem možno blbosť, ale keď sa to tak nerobí tak vysúšať by sa to mohlo možno pomôže.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

cez finder idú iba inštancie, raidy ee. preto to ma aj v nazve instance finder

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

hmm jj.....na to som tiež myslel či to nieje náhodou len na inštancie, ale tak aspoň nápad....sice blbý, ale aj to sa ráta heh

Top 100 Contributor
Posts 19

Cau Markorne neznas plls nebo kdo koliv jinej hrac bezpecnej patch co by se dal ztahnout do LOTRA. Mam nainstalovanou hru s datadiskem mines of moria ale porad mi to nefunguje. Ani me to nepusti na vyber serveru abych mohl zacit tahat patche, tak chci vyzkouset nainstalovat nejakej patch jestli se to nerozjede. Na strankach Codemasters jsem to nenasel.  Diky moc:)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Willras:

Cau Markorne neznas plls nebo kdo koliv jinej hrac bezpecnej patch co by se dal ztahnout do LOTRA. Mam nainstalovanou hru s datadiskem mines of moria ale porad mi to nefunguje. Ani me to nepusti na vyber serveru abych mohl zacit tahat patche, tak chci vyzkouset nainstalovat nejakej patch jestli se to nerozjede. Na strankach Codemasters jsem to nenasel.  Diky moc:)

prvotne nehľadaj nič pod Codemasters , už bezime dávnejšie pod Turbine. www.lotro.com , ak más nainstalovaneho klienta lotro, tak on si všetko aktualizuje sám, žiadne patche netreba. Jedine co ti ešte viem poradiť, že spusti v lotro adresári kde to mas nainštalovane aplikáciu TurbineInvoker.exe, ten ti overi či más všetko v poriadku.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 100 Contributor
Posts 19

tak TurbineInvoker.exe  mi overil ze to mam dobre nainstalovany  ale stejne to nejde:(  ty patche si to samo prave diky tomu ze to nezacne ztahovat nenainstaluje.   Internet mam od O2 ADSL tak jestli mi neco nezakazaly nebo fakt uz nevim. Zkusim jeste vygooglovat nejakej patch  snad se to pak rozjede

Top 100 Contributor
Posts 25
abarai replied on Fri, Jan 20 2012 14:00

a nie je náhodou problém s firewall? Mne sa občas stalo, že hoci hru som mal dobre nainštalovanú, keď som ju spustil, spojenie sa nejako nechytilo, tym pádom ako ty píšeš, nešlo ani stiahnuť patch, problém bol vo firewall, musel som znova odkliknuť v možnostiach firewallu štartovací súbor ako bezpečný....Niekde na fóre som čítal, že keď sa reištaluje/updatne hra, zmení/modifikuje to štartovací súbor a občas to robi firewallu problémy 

LOTRO (Kurosakki, Kurama, Abarai) retired 

SWTOR (Kisuke,Vashido)

GW2 (Ittagi) retired

TESO (Minatro - Dark Elf Templar, Nagatro - Breton Sorcerer)

Top 100 Contributor
Male
Posts 17
Roifur replied on Fri, Jan 20 2012 15:10

Ja som LOTRu musel dat v 7kach administratorske prava, inac mi blblo.

Roifur - guardian, trpaslík  Palpo - hunter, hobit  Raghan - champion, trpaslik

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Mám otázku ohľadom raidových plášťov. Dnes somsa skoro poslintal blahom, keď som vyrolloval šupiny. Hneď som si ušil plášť a obliekol ho. Potom som zo zvedavosti skočil do merchant campu pozrieť ako vyzerá shimmering verzia. Taká tá, čo sa barteruje u sigil vendora za dračí plášť a nejaký token zo Sarumana. Aké bolo moje prekvapenie, keď svoj plášť medzi barterovanými vecami videl na šedo. Znamená to, že keď už ho mám bound, tak ho neviem vymeniť? Myslel som si, že to funguje ako určitý upgrade, ale zdá sa, že na túto výmenu to chce čerstvý ubound plášť. Alebo sa mýlim? Skúšali ste to niekto?

Lovissa

Top 50 Contributor
Posts 185
A kdyz si na to koukal nemel si nahodou ten plast na spbe nasazenej? Pokavad ho mas na sobe tak ho nemas v inventari,takze se ti u bartera nezobrazi. Ale vymenit by mel jit urcite uz i ten co mas

GW 2 účet cheeese.8640

Top 25 Contributor
Male
Posts 218

je to přesně jak píše vrae, plášť musíš mít v batohu a ne na sobě, stejně tak jako když měníš náhrdelník...

Stajos - Gilmor - Damiena - Eruner - Leontina - Gorgy - Optimos - Melyan

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Uff, mal som ho na sebe. To mi padol kamen zo srdca. :-)

Lovissa

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

ok, už jsme to řešili v kin hochatu, ale chci se zeptat i tady: mám na krku lvl 40, možná teď když to čtete už ho mám, a nevím kam dál. Mám Path of Fellowship z Legendary RoI edice+ Evendim, 6. února mi končí VIP, asi nebudu mít dost času přejet celý Forochel za skoro týden, nemůžete někdo poradit jak dál? popřápadě nastínit co potom a potom? resp. vaše názory+ rady? moc by mi to pomohlo ;) Díky

EDIT: a podle LOTRO Community začíná ve Forochelu první vlákno až lvl 44

Path of Fellowshi jsou

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Chod podla booku a keď ti questy utečú svojim levelom, choď pekne po ceste Spoločenstva (v poradi, ktoré si napísal). ;-)

V trollshaws sú tri quest huby, každá úplne tragicky dostupná a pre inú úroveň. Myslím ale, že po Evendime nájdeš aspoň jednu, čo ti bude sedieť. Ale kým si VIP radšej rieš questy v miestach, ktoré nemáš kúpené.

Lovissa

Page 5 of 8 (111 items) « First ... < Previous 3 4 5 6 7 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi