MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327
Photon replied on Tue, Jan 10 2012 16:50

okrem nehynucej lasky turbine Smile ti este kazdy mesiac pribudne xyz Turbine points

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Bujdi75:

heh tak po dlhom váhaní a premýšľaní som si zaplatil VIP konto.....mám len otázku čo okrem bagov a otvorených lokalít som získal heh.....

V zásade jediné, k čomu sa nevieš dostať inak je hranie za svoju postavu v ettenmoors, čo je PVP area. A tiež je unikátna možnosť využívať in-game support (nikdy som to nevyužil) a kupovať si perks (otvor Wallet a kukni na to, destiňákov máš asi mrte a občas je fajn prikúpiť nejakú rýchlosť, damage alebo odstrániť dread po smrti)

Inak tie bagy, virtue slots, swift travel a pod. ti už ostane, ale len na všetkých postavách, ktoré aspoň raz logneš, kým si VIP aj potom, čo ho už zrušíš. Ak sa rozhodneš levelovať nejakých altov, máš teraz tiež viac slotov a nabiehajú ti tzv. restXP (modrý xp bar, v rámci ktorého získavaš expy rýchlejšie).

Lovissa

Top 100 Contributor
Posts 19

Cau prosimte chvily jsem nehral a ted kdyz nainstaluju hru tak po instalaci mi to povida  (an update error occurred: a connection attempt failed) a neztahuje zadny patche jen dokola se snazi.  uz mam podruhe nainstalovany..  nevi nekdo plls co s tim:)

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Ahojte, chcem sa spýtať či existuje nejaký plugin napr. ked musím držať nejaké kúzlo na niekom, alebo niečom aby ma upozornil, že tomu danému skillu končí účinnosť? ešte jeden príklada musím držať antistun na tankovi aby ma to upozornilo, že už to končí a treba mu to obnoviť. Alebo aby to automaticky obnovovalo ten skill na niekom?

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

add Willras - toto píše iba keď je udržba/ size su servery dole/, skus sa lognut dnes :)

add. Bujdi  - neviem o ničom takom a popravde , takéto addony su iba na škodu / skazilo to hry ako WOW a RIFT / ak bude za teba addon vyhodnocovať , že kedy máš čo robiť , tak je to špatne. Chce to len tréning a budeš veci robiť automaticky beztoho aby ťa niekto alebo niečo na to upozorňovalo.popr. si natraituj antistun / doba trvania 1:30 min/ a stihaš medzitým debuff atď

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

jasne ako natraitovane to samozrejme bude, len ide o to, že občas sa mi stane, že v zápale hry na niektoré veci pribudneme šak sme ľudia. V podstate kebyže nerobím nič iné len držím anti stun tak je to ok. Ale ked treba robiť množstvo ďalších vecí tak zabudnem a ako náročky šak marphy existuje tank dostane stun v tých par sekundach kedy to mat nebude heh a je problem.....teda aspon maly.....hmm no nič neva budem musieť rýchlejšie klikať.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Bujdi75:

jasne ako natraitovane to samozrejme bude, len ide o to, že občas sa mi stane, že v zápale hry na niektoré veci pribudneme šak sme ľudia. V podstate kebyže nerobím nič iné len držím anti stun tak je to ok. Ale ked treba robiť množstvo ďalších vecí tak zabudnem a ako náročky šak marphy existuje tank dostane stun v tých par sekundach kedy to mat nebude heh a je problem.....teda aspon maly.....hmm no nič neva budem musieť rýchlejšie klikať.

JJ budeš klikať jak drak :) nene uvidíš že za pár týždnov to bude gut, ono predsa LM je rozdiel na sólo a v parte. Ja keď som kedysi hrával ešte aktívne LMko tak to bola pohroma :) na všetko som zabúdal ale pak som si urobil systém a celkom to šlo, najprv rozdám antistun na 1:30 min , začne fight -debuff na boss / napr./ dám par firebolov :) a behom chvili jak padne debuff tak obnovujem a hneď na to prepisujem antistun. Problém mi nastával ak bolo treba vysať power z bossa a rozdať ho minstrelom , tak tam mi to moc nešlo  a tak bol chvilu chaos u mňa , ale prioritne som držal antistun na tankovi popr. minstrelovi ak boss stunoval.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

no ono ked ti tak ako u nas na raide pekne povedia co maš robiť tak potom nieje až taky problem to dodržať tak ako to bolo v orthancu čo som bol tie prve dve časti.....hmm tam ste povedali co treba spraviť tak to človek robi heh....a to s ťahaním power do teraz som s power nikdy nemal problem až ked prisiel orthanc tie trojkove instancie a raid......tak tam je riadny pruser s power......a to na začiatku som si myslel že koľko vela ja tej power mám.....to mi nestačía ani flasky ani ťahanie power.....aj tak je to málo....

Top 50 Contributor
Posts 185

no jako LMko,musis mit poweru zásoby jak na tři zimy :D Protože spíš než aby ty si měl dostatek pwru,ho musíš rozdávat minstrelům.Táhání poweru máš od toho,aaby když už jim to hodíš tak se zase dočerpáš aspon teda imho.

GW 2 účet cheeese.8640

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

@Bujdi75: V podstatě existuje způsob, jak hlídat např. antistun u tanka --- Buffbars (u tanka) + Mumble (u obou)  ;-)

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Bujdi, ak dostane guardian stun, vie sa tu a tam prebrat aj sam (skill), cize ak ti obcas par sekund ujde mozno to az tak nevadi. Ono vela veci ide s casom, clovek sa nauci odhadovat cas svojich skillov (u tych kratsich) a vela veci, na ktore sa clovek musi sustredit, po case prejdu do krvi a zautomatizuju sa. Ked odo mna prvykrat chceli, aby som niekoho udrzal meznuteho (30-35s trva skill, 30s CD), tak som stal ako vtak v studenej vode pred tym trollom a raz za 30s som klikol. Teraz mi uz v zasade nerobi ziaden problem v medzicase obnovit nejake debuffy a/alebo nasypat trochu dmg.

Napriek tomu su instancky, kde je treba sledovat hrozne vela veci (napr teraz prvy boss vo foundry) a tie ma stale ubezpecuju o tragickosti mojho hracskeho skillu. Ale tak nejako naivne verim, ze sa este zas o kusok zlepsim a ze raz pride cas, ked budem zvladat instancky bez toho, aby mi druhi museli hovorit, co robit a vycitat, ze to nerobim poriadne. :-D

Lovissa

Top 100 Contributor
Posts 19

tak to zkousim ted 13.1. v 23,57 hod a take to nejde:(     uz 2x jsem nainstaloval hru z origa a to dokonce z limitovany edice s datacem mines of moria a nic:(  chvily jsem nemohl hrat kvuly praci a ted to nejde kvuly patchum sakra.     toto nevim co tim myslis upozorňovalo.popr. si natraituj antistun / doba trvania 1:30 min/ a stihaš medzitým debuff atď (jestli mas odkaz neboi bys byl tak hodnej a dal mi to plls na mejl rajbr.z@seznam.cz bych byl rad)   diky moc

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

heh v kazdom pripade tie isengardske instancie su riadny pruser zatial sa mi podarilo prejst len foundry a fangorn......pits a darknagh stale odolávaju ono je to asi najskor tým že ja ako lm-ko niesom az taky silny v damage a pre huntra je to myslim jednoduchšie prejsť......hmm moriiske inšty boli a su omnoho jednoduchšie podľa môjho názoru.

no ten anti stun nejako sa uz do toho dostávam a väčšinou to už aj ako tak stiham heh...ale neodvážim sa ani pri mojej najlepšej vôli ísť na nejaký raid s pugom teda z náhodne prihlásenými ľudmi a už vôbec nie isengard.....ozaj to spravili dosť ťažke a ešte nejaký ten mesiac budem musieť vydržať kým na to budem mať vôbec aby som s kinom šiel sarumana......Draigoch mi pripadal omnoho jednoduchší ale je pravda, že tam som bol len na damage nemal som žiadnu úlohu čož bolo na jednej strane dobré neviem ako by to dopadlo keby som musel tie konjukcie klikať a pod. heh

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

poslal som ti link na stiahnutie lotra do mailu dufam že pomôže.

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Willras, nie som si istý, ale mám pocit, že odkedy prešli EU servery pod turbine, staré originálky už nefungujú. Skús nainštalovať to downloadable verziu, či ti to pôjde.

Lovissa

Page 4 of 8 (111 items) « First ... < Previous 2 3 4 5 6 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi