MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

prečo sa teraz skirmishe vyplatia??? Lebo to neako neviem.....

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Skirmishe sa vyplatili hlavne pred update5, lebo v nich padali marky na top gear. Teraz tam este stale tu a tam pada nejaka dobra vybava, padaju tam symboly (na 2nd age lvl75 legendarky), ale inak to v zasade az taka slava nie je.

Osobne si myslim, ze ak nemas isengard, kup radsej ten ako VIP. Urcite ho ale kup spolu s raidom a instanckami, lebo to je zrejme to, co budes realne robit, ked prejdes Knihu a vsetky questy.

VIP ti kazdopadne otvori aj starsie classic instancky, ktore su sucastou nizsolevelovych regionov (Annuminas, School/Library...), ktore sa sice chodia len malo, ale daju sa uz preskalovat na lvl 75.

Tiez ti to otvori deeds v tychto regionoch (ak tie regiony nemas uz kupene za TP) a budes moc nagrindovat potrebne virtues.

Lovissa

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Ahojte, takže naskytla sa mi ďalšia otázka....ako je to s raidmi napr. tower of orthanc alebo draigoch,  pri hľadaní ľudí na raid píšu o nejakých častiach toho raidu, alebo neviem ako by som to charakterizoval. Ja ked si otvorím vytvorenie inštančiek a raidov tower of orthanc tam mám iba raz čiže žiadne časti. Teda ja to chápem takto, že vojdem do raidu ideme ten raid prejdeme nejakú časť killneme jedného bossa potom sa nám rozpadne trebárz parta pretože potrebujú odísť. Na druhý deň sa opať zloží tá istá parta a ideme raid od toho okamihu kde sme skončili den pred tým?

A ked chcem ísť ten raid od začiatku akú dobu je potrebné čakať???

Ďakujem

Top 50 Contributor
Posts 185

ahoj chapes to spravne napr. v Orthancu je 5 bossu,kazdy boss,kdyz si tam poprvy ti taky odemkne nejakou cast z noveho setu a potom co ho zabijte da ti LOCK.LOCK znamena ze se na tohohle bosse muzes podivat az po restartu locku,ktery je pro Orthanc ve ctvrtek v 6:00 rano.Jaky mas locky se da zjisti pres social panel->group stage info.Kazdy boss ma svoje cislo a toho ktereho si uz zabil,tak jeho cislo se ti v tomto seznamu ukaze.Locky maj ale vyhodu v tom ze ti umozni zacit tam kde si skoncil to znamena ze v patek das napriklad 1. a 2. a v utery muzes dat 3. a 4. A kdyz uz to chces davat s pugem taky si davej pozor jestli nepisou ze uz nejake locky maji! V tom pripade  locky leadera se po vstupu do instance stavaji i tvymi locky

GW 2 účet cheeese.8640

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Ďakujem čiže v podstate to je tak, že ak na global lff budu písať že sa ide nejaká časť tak ja tam môžem vstúpiť s nimi nevadí, že nemám také isté locky ako majú oni len s tým, že pôjdem bossa, ktorého chce dať daný leader.....to je v poho, lebo chcem sa tam pozrieť aspoň, a nechcem rozčuľovať.....hmm pri tých raidoch viem, že je najlepšie mať traity virtues na max. ale ked ich nemám úplne vylevelované vadí to veľmi pri raidoch, alebo ani nie???? Inak nevie, ale v dohladnej dobe sa planuje nejaký raid chcel by som vidiet dračika a ten tower by som šiel kuknuť tiež....

Top 50 Contributor
Posts 185

No můžeš vstoupit jen jestli nemáš lock na toho bosse/křídlo,které chce daná parta jít.To by tě to tam ani nepustilo.Jinak teď přes svátky je to spíš když se sejdou lidé tak se něco občas složí,ale po novym roce by se mělo zase začít klasicky raidit... aspon doufám Wink

GW 2 účet cheeese.8640

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

a ešte takto chcel by som sa pozriet do nových inštancií, ale chcem najprv omrknuť čo ma tam čaká, neviete poradiť nejaku dobru stranku kde je to pekne popísané čo tam treba robiť? pretože som hľadal ale nič som nenašiel že čo a ako v nich......

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

nechoď podľa návodu hneď , to je potom skazený moment prekvapenia, choď a otestuj to :)

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

jasne mna by to tiež viac bavilo testovať, len čo som takto šiel napr. forges alebo fil gashan tak u ostatnych som bol lama a dali mi to patrične najavo takže by som sa rád vyhol tomu, že mi niekto bude  nadávať a smiať sa.....nakoľko to pôjdem prvy krat.....

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

pokial pojdes s ludmi z kinu, tak ti nic take nehrozi. Ak sa spytas v chate, urcite s tebou niekto pojde, minimalne sa vies dohodnut ze vtedy a vtedy by bol niekto ochotny ist s tebou ... a urcite nebudes za lamu, ale ludia z kinu ti ochotne vsetko vysvetlia co mas kde robit.

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

no heh aj v kine máme poniektorých veľmi múdrych, ale to nechám tak nebudem sa nad nimi rozčuľovať......v každom prípade vďaka a teda pri najbližšom mojom prihlásení Vás budem otravovať heh:-)))))

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Taky mám menší otázečku :)

Podařilo se mi mamku přemluvit na měsíční koupi VIP, ale jak jsem slyšel, ty americký vyčúráncí to mají tak, že když zaplatíte na měsíc, bude se to odebírat každý měsíc. Prý se platba musí stornovat. Jak na to prosím vás? A kdy by se měla stornovat? Jestli to pomůže budu platit VISou

Top 50 Contributor
Female
Posts 147
Elerin replied on Sat, Dec 31 2011 12:50

Na Turbine účtu akorát po dvou, třech dnech (nebo kdykoli během toho měsíce) dej u subscription cancel a zruší se ti to a další měsíc neplatíš nic ;)

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

díky :)

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

heh tak po dlhom váhaní a premýšľaní som si zaplatil VIP konto.....mám len otázku čo okrem bagov a otvorených lokalít som získal heh.....

Page 3 of 8 (111 items) < Previous 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi