MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 50 Contributor
Posts 216

Zatial do TOR nejdem, ale rad by som vedel, ako si na tom hra stoji. Ak by bol volny cas, tak poskusat mozem, ale aby som ti pravdu povedal na nove MMO ho asi vela nebude :(.

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

tak mám taky otázečku. Co takhle zorganizovat vánoční event? Dárky, tancování pití, a jídlo, ohňostroje atd. :) nebo už je něco takového v plánu? Bylo by to pěkné, nemyslíte? Už abych pomalu začal shánět dárky, je tolik lidí, kteří mi jsou v MYTHU moc blízcí a kterým chci dát aspoň nějaký malý dáreček :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

ak príde zimný event v lotre a otvoria " event" mestečko, tak možno niečo podnikneme ...

mrkni dole v tomto topicu

http://community.myth.sk/forums/t/77.aspx?PageIndex=13

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

a ještě jedna otázečka, jde nějak v instanci udělat aby se na obrazovce ukazovalo, na koho se jde? myslím target určitého hráče, ať se dps shodnou :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Blogfar:

a ještě jedna otázečka, jde nějak v instanci udělat aby se na obrazovce ukazovalo, na koho se jde? myslím target určitého hráče, ať se dps shodnou :)

leader party vybere assist target / cize ciel ktorý pôjdete / a zapína sa social /raid  a dole je assist window

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

díky :)

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

a ještě jedna :D na YouTube jsem objevil něco, čemu říkají UI Skins, jak to prosím nainstalovat a aktivovat ve hře? mohu se potom nějak vrátit k defaultímu UI skinu?

Top 50 Contributor
Posts 185

je to jednoduchy sam jeden pouzivam :) staci kdyz si najdes slozku Lord of the rings(vetsinou je to v dokumentech,je to ta sama slozka kam se ti ukladaj screenshoty),tady si vytvoris novou slozku s nazvem UI a do toho si budes stahovat skiny.Nejlepší a ověřená stránka je asi www.lotrointerface.com

Potom ve hře si v Options->UI settings,uplne dole vyber který skin chceš mít aktivní a je to... A upozornim na pár chyb a ceho se vyvaruj:1.Vetsinou kdyz si nactes novej skin,tak musis relognout aby fungoval sprvane.

2.U nekterych skinu si musis nastavit rozliseni.To jak si ho nastavis byva vetsinou v Readme.txt stahnutyho skinu.

3.Vzdycky se koukej jestli je skin udelanej na aktualni update.Jinak se muze stat ze misto skillu budes mit batohy,misto batohu mapu atd.

GW 2 účet cheeese.8640

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

Ahojte,

tak ma napadla ďalšia otázka rozmýšľal som, že si zaplatím VIP, ale neviem aké presne to má výhody....to že sa mi odomknú neaké ďalšie veci viem, ale zaujímalo by ma či po zaplatení budem mať prístup ku všetkým inštanciám questom a raidom, alebo to VIP slúži len na odomknutie ďalšieho odkladacieho priestoru a pod.

Ďakujem

Top 50 Contributor
Female
Posts 147
Elerin replied on Sun, Dec 18 2011 15:19

VIP slouží k odemknutí absolutně všeho, co hra obnáší - takže instance, raidy i questy. A samozřejmě další vymoženosti jako je aukce atd.

GW2: Elithé

Lotro: Dalarial - Dalavor

Top 25 Contributor
Male
Posts 255

Vraelian:

je to jednoduchy sam jeden pouzivam :) staci kdyz si najdes slozku Lord of the rings(vetsinou je to v dokumentech,je to ta sama slozka kam se ti ukladaj screenshoty),tady si vytvoris novou slozku s nazvem UI a do toho si budes stahovat skiny.Nejlepší a ověřená stránka je asi www.lotrointerface.com

Potom ve hře si v Options->UI settings,uplne dole vyber který skin chceš mít aktivní a je to... A upozornim na pár chyb a ceho se vyvaruj:1.Vetsinou kdyz si nactes novej skin,tak musis relognout aby fungoval sprvane.

2.U nekterych skinu si musis nastavit rozliseni.To jak si ho nastavis byva vetsinou v Readme.txt stahnutyho skinu.

3.Vzdycky se koukej jestli je skin udelanej na aktualni update.Jinak se muze stat ze misto skillu budes mit batohy,misto batohu mapu atd.

bojužel, zkoušel jsem to podle různých nívodů i podle tebe a nefunguje mi to :(

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Blogfar:

Vraelian:

bojužel, zkoušel jsem to podle různých nívodů i podle tebe a nefunguje mi to :(

tak asi problém bude niekde medzi stoličkou a monitorom :P

Top 50 Contributor
Posts 185

N sice ti to odemkne vsechny Q a instance(+traity a vsechny veci kolem jako batohy atd.),ale jen ty který už máš zaplacený! To znamená abys mohl Morijsky tak si kup datac Morii,to samy mirkwood a isengard a jakmile je mas tak to mas odemceny

GW 2 účet cheeese.8640

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

čiže je mi to v podstate naprd pretoze moriu mám aj mirkwood zaplatenú ale teraz momentálne nemám na isengard resp. dunland tak som na mesiac chcel ci to odomknem VIP, ale podla toho čo si písal tak to znamená že to odomknuté mať nebudem? hmm čiže potom mi je VIP naprd teda len na batohy a traity.....hmm?

Top 50 Contributor
Posts 185

+ skirmishe vsechny,ktery se ted ale docela vyplati

GW 2 účet cheeese.8640

Page 2 of 8 (111 items) < Previous 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi