MYTH
The Legendary Warriors

Otázky a odpovede

rated by 0 users
This post has 110 Replies | 5 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 52
Bujdi75 Posted: Thu, Nov 24 2011 15:52

Ahojte,

Lotro je moja prvá MMORPG a nakoľko som nováčik rád by som sa spýtal pár otázok.

1, ako si môžem upraviť plochu v hre videl som v pár videách že chlapíci mali plochu upravenú podľa seba viem že bagy a chat okno si viem presúvať podľa svojho gusta ale napr. som ako LM a skily svojho peta mám pod chatovacím oknom viem to presunúť na neaké iné miesto? Takisto viem si v chate vytvárať nové záložky ale ako môžem mať dva chaty?

2, ak viete neaké tipy a triky pre loremastatra dajte vedieť.....

Zatiaľ asi toľko zrejme neskôr bude otázov viac.....

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Přenastavení UI uděláš defaultně CTRL + '

Myslím, že to najdeš i v options v nastavení controls, čím se to dělá.

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

1. Ako píše Georges. Tou istou skratkou zapneš aj vypneš presúvanie panelov. Ak by sa ti (najmä časom) zdalo, že máš tých quickslotov málo, alebo sú debilne rozvrhnuté, existuje viacero pluginov, ktoré s tým pomáhajú. Celkom rozšírený (aj ja používam) je Tonicbars (http://www.lotrointerface.com/downloads/info370-.html) ten ti umožní pridať ľubovoľne veľa quickslotov vrátane takých s podmieneným objavením sa (napr. keď ma niekto nakazí, objaví sa mi quickslot so zelenou fľaškou). alebo rozťahovacích (napr prídeš myškou na Map skill a rozbalí sa ti bar so všetkými travel skillmi). Je to užitočné ale hlavne pre "klikačov", ľudia, ktorí skilly používajú z klávesnice si s tým moc nepomôžu (akurát sa zbavia zriedkavých skillov, na ktoré kliknú raz za týždeň a odsunú ich stranou.) Na druhý chat možno existuje nejaký plugin, povedal by som, že štandardne to zapnúť nejde.

2. S tým ti neporadím. LMko som rozbehol len na vyskúšanie. Kľúčové je preňho naučiť sa uspávať a zakoreňovať (aby som sa nemusel byť s troma naraz) a spomaľovať toho s kým sa bijem, aby som pred ním mohol zdrhať a zasypávať ho ohňom. Ale niekto skúsenejší ti isto poradí viac. :-)

A vitaj ináč. :-)

Lovissa

Top 25 Contributor
Posts 222

dalsi chat sa robi jednoducho, kliknes pravym na nejaku zalozku s chatom, vyberies New, potom na nu klines pravym a vyberies channels ktore chces aby sa ti v tej zalozke zobrazovali.

zalozka s chatom sa da presunut na lubovolne miesto na obrazovke, staci ju chytit a potiahnut tam kde chces.

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Dobre vediet. :-)

Lovissa

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

To viem to je ok ale videl som na jednom videu ze mal chlapík alebo dievca neviem dve okná na chat napr. http://www.youtube.com/watch?v=IeZ6ZDth0Ww

ze combat zalozku ma niekde inde na obrazovke....

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

normálne nakliknes combat zalozku co mas a presunies vedla kam chce a hotovo

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Posts 222

Bujdi75:

To viem to je ok ale videl som na jednom videu ze mal chlapík alebo dievca neviem dve okná na chat napr. http://www.youtube.com/watch?v=IeZ6ZDth0Ww

ze combat zalozku ma niekde inde na obrazovke....

ved presne som to pisal, chytis zalozku a potiahnes na miesto na obrazovke kde ju chces... ja to tak tiez mam rozdelene na dvoch miestach screenu.

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

ahaaaaaaaaa cize zálozka sa ta vytiahnut toto som potreboval vediet heh....

Top 75 Contributor
Male
Posts 52

môžem otázku mám stiahnutý ten tonicbars, ale ako ho nainštalujem???

Ďakujem 

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Bujdi75:

môžem otázku mám stiahnutý ten tonicbars, ale ako ho nainštalujem???

Ďakujem 

V zásade treba nahrať ten plugin do C:\Users\<your user name>\Documents\The Lord of the Rings Online\Plugins (ak máš visty ale 7).

Potom v hre napíš /plugins load tonicbars (vždy, keď sa logneš)

Ak sa ti objaví v ľavom hornom rohu taký kalich, je to rozbehnuté. Klikni naňho a nastavuj. ;-)

(podrobnejšie k pluginom kukni na http://forums.lotro.com/showthread.php?354842-How-to-use-Lua-UI-plugins)

Lovissa

Top 50 Contributor
Male
Posts 64

Keď už nám tu vznikol takýto pekný FAQ thread, tak sa doňho pridám pár otázkami o ettene:

1. V akom channeli sa bežne komunikuje? Za tých pár dní, čo som tam som zachytil len pár raid pozvánok na globallff. Existuje a používa sa aj niečo etten špecifické?

2. Má zmysel liezť do Delving of Fror aj osamote? Je tam niečo zaujímavé a zvládnuteľné bez grupy?

3. Markorn mi onehdy odporučil vyberať len Second Marshal truhličku (za 10 Valour). Doteraz som v nej nenašiel nič len potiony (neraz podlevelené) a nejaký junk equipment. Je šanca tam dostať aj niečo lepšie? Sú tie lepšie bedničky také horšie (v pomere kvalita lootu/výkon)?

4. Chrim ma raz doviedol na 1vs1 plácok (niekde pre LC tuším), ale potom som ho už nenašiel. Viete mi niekto postnúť súradnice? (i keď toto asi je lepšie riešiť ingame.. :-)).

5. Je možné prísť k tým barterovacím itemom (tyrants lashes a pod.) aj solo hraním, alebo sa vždy viažu na skupinové questy?

6. Zvyknete chodiť aj nejaké etten raidy, príp viete o tom, že by sa chodili nejaké cz-sk? Z toho, čo som vyrozumel je voice-chat pri etten raidoch takmer nevyhnutný a po mojej jedinej skúsenosti s in-game voice-chatom v en-grupe (a kombinácie, mizernej technickéj stránky toho voicechatu, mojej slabej angličtine a ktovie čoho ešte) sa mi do ďalších pokusov moc nechce.

Lovissa

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

1. komunikuje sa z 99% na kanale OOC iba

2. osamote moc ee, ale grupa 3 ludi tam vie zabiť už bossov , takže dobrá farma na kamienky

3. tak asi nemas stastie, ja skoro v kazdej druhej mávam , brosne a dokonca briliant atď. / co cítam tak kazdy vymiena len 10kove bednicky/ sa najviac oplatia

4. vysvetlím a ukážem v hre

5. vacsinou treba na to grupu / pár ľudí/

6. raidy chodíme iba pugy, predsa na to treba skúsenosti, ktoré mne chýbajú. dost casto sme tam ale skupinka 5-6 ľudí v grupe. chrim, flecto, gaz atd. a popri main raide sa tiež slušne uživíme / renown / :) a keď chodím do 24 man pugov , tak voice mam zapnuté , ale nejak extra nepočúvam :P behám za štítom a zabíjam popr. skrývame sa :)

Top 50 Contributor
Posts 216

Kam sa stratila SWTOR sekcia?

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

nestratila :) bola upgradnutá a bude ti pridelený membership , ides do TOR?  budeme priebežne priraďovať práva na fóre , ale viacerí majú iné nicky v hre a iné na fóre , tak to chvíľu trvá :)

Page 1 of 8 (111 items) 1 2 3 4 5 Next > ... Last » | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi