MYTH
The Legendary Warriors

Pravidelný výroční víkendový sraz MYTH - 2011

This post has 150 Replies | 15 Followers

Top 25 Contributor
Posts 222

doc. prof. Ilkovi sa prednedavnom asi obesila rosnicka na rebriku... preto by som na jeho predpovede nedal ani deravy gros.... to jeho jasno az polojasno kamos vynasal v kybloch takmer dva dni z pivnice...

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Jul 20 2011 16:03

ako velky sef si vyhradzujem najlepsie parkovacie miest pri ceste aby som nezapadol az po pdvozok ako pred dvomi rokmi ked sme vyprostovali viac aut :)

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Když už jsme u toho parkování, tak já teda rozhodně nemám žádný offroad, spíš naopak - mám poměrně nízké coupé, tak budu rád za zaparkování na nějaké pevné/zpevněné ploše... :-)

Top 50 Contributor
Posts 216

A co moj syr? O.o

Top 25 Contributor
Posts 440

Maxi neboj, vejdeš se. Stejně jako v minulých letech nakonec někteří nedorazí.

.... a pak to budou svádět třeba na odtahovku Big Smile

POČASÍ:

aktuální předpověď říká, že bude polojasno, občas přeháňky. 20 stupňů přes den a v noci tak 8.

Nezapomeňťe teplejší oblečení na noc!

V pátek nastěhuju ještě jeden stůl do chaty, venku postavím větší stan a před venkovním stolem natáhneme plachtu, aby se zvětšil zastřešený prostor.

Máte někdo doma pravidla na Dračí doupě? Já ty svoje nemůžu najít. Ale našel jsem dvě desetistěnky. Big Smile

Top 25 Contributor
Posts 440

Je mi lito, ale jednu porci mi neuvaří. Ale můžeš si vybrat nějakou minutku.

Top 75 Contributor
Posts 59
zabar replied on Wed, Jul 20 2011 21:46

Jasne, mam je ve skrini za sebou. Nektere casti mozna i ve vice kusech nebo vydanich...

....predpokladam, ze mam vzit sebou?

Top 25 Contributor
Male
Posts 270

Tak sem se vratil od doktora a rekl mi celkem nemile zpravy. Udajne mam zanet celistniho kloubu, dostal jsem ATB (s nima by to byla hodne rychla opice), mam zustat v teple a jeste strasil tim, ze by to mohly bejt priusnice (coz uz jaksi neni zadna prca, jako u deti). Takze radeji svoji ucast rusim.

Omlouvam se, ze to je na posledni chvili, jsem ochoten poslat storno poplatek za nakoupene veci, jestli je potreba.

Hodne sem se tesil, tak me to mrzi. Tak snad za rok Sad

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Thu, Jul 21 2011 13:27

Hermanek:
Máte někdo doma pravidla na Dračí doupě? Já ty svoje nemůžu najít. Ale našel jsem dvě desetistěnky. Big Smile

dufam ze priberiete aj nooba Smile vzdy som si chcel zahrat DnD len nebol cas ani ludia.... a mam jednu 20 stennu co pouzivam ako lifecounter na mtg Smile ak pomoze

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 200 Contributor
Male
Posts 4

Ahoj,

skoda Praasku, snad se z toho dostanes rychle a bezbolestne. Tvoje misto muze zaplacnout Rockori (Casper), ktery si jeste nezridil pristup na forum.

MaX

Top 25 Contributor
Posts 440

Nedělej si hlavu a rychle se uzdrav.

Na tvou počest provedeme rituální oběť soudku piva a 80 buřtíků.

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Iri, jak teda zítra? Psal jsem ti smsku...

Top 75 Contributor
Posts 59
zabar replied on Thu, Jul 21 2011 18:45

Pokud by byl zajem, tak muzu vzit jednoho cloveka ze Zlicina okolo 16:30. Nicmene ja bych to misto v aute nenazval sedackou, ale spis trestnou lavici... Big Smile

Top 150 Contributor
Male
Posts 11
Vir replied on Thu, Jul 21 2011 19:45

Tak mi z tabora pravdepodobnej prijezd nahlasil jeste Ulbearion, smiril jsem ho s tim, ze si uz asi bude muset dat nakou minutku ;-)

Top 10 Contributor
Male
Posts 486

Musím s potěšením oznámit, že letošní sraz byl velice povedený. Byl to sice můj první s Mythem, takže nemůžu porovnávat s předchozími ročníky, ale to nic nemění na tom, že to byla "uberakcička". Velké díky pořadatelům i všem zúčastněným. Už snad jen zbývá vyvěsit někam na net pořízené fotografie a videa, aby se mohli kochat i ti, co nepřijeli a aby mohli hluboce litovat svého rozhodnutí. 

Page 9 of 11 (151 items) « First ... < Previous 7 8 9 10 11 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi