MYTH
The Legendary Warriors

Čo s MYTHom?

rated by 0 users
This post has 44 Replies | 8 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Jan 4 2010 13:26

Mortexe:
Přesunuli jsme se na Ventrilo,vzhledem k tomu že je to mnohem běžnější komunikační program pro většinu lidí a ani czsk části MYTHU tam nedělá problém komunikovat anglicky.

Sice podla mna Mumble stoji za milu trubelu,musim vsak povedat ze toto je v zasade trhanie komunity. MYTH ako komunita presahuje do X hier a je skoda ze sa (opat raz) vyclenila skupina mimo.

Fórum připravujem a spouštíme zcelá nové tak aby bylo použitelné i pro mezinárodní část MYTHU.

Detto. Jedine co je, ze nevidim absolutne ziadny dovod na pouzivanie samostatnych for.

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

wIng:

Sice podla mna Mumble stoji za milu trubelu

.

Přesně a my potřebujem funkční voice. 

wIng:

Jedine co je, ze nevidim absolutne ziadny dovod na pouzivanie samostatnych for.

Pokud zajistíš,že komplet forum bude pouze v angličtině,aby se ostatní hráči jen necítili hosty v czsk communitě, tak není problém.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Jan 4 2010 15:30

Mortexe:
Pokud zajistíš,že komplet forum bude pouze v angličtině,aby se ostatní hráči jen necítili hosty v czsk communitě, tak není problém.

Nezabezpecim a ani to nie je cielom tohto fora, aby bolo vsetko v anglictine. Kazdy moze pisat ako chce a kludne cela Aion sekcia moze byt v anglictine, ale nevidim ziadny dovod preco by GW alebo LOTRO sekcia mala byt v anglictine, ked GW a LOTRO MYTH je vyhradne CZ/SK. Taketo nutenie je rovnake ako keby som vsetkych v Aion sekcii bez ohladu na statnu prislusnost nutil pisat len SK/CZ.

P.S. V podstate musim povedat, ze robite vsetky kroky pre to, aby ste sa od MYTH odtrhli. Takze jedine co mozem urobit je zazelat vam vela uspechov v Aione.

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Jan 4 2010 16:27

Co sa tyka community servra, aplikacia ako taka je takmer komplet v anglictine len prispevky su po nasom.
Takze nevidim problem aby sa v Aione pouzivala anglictina - to je ciste na ludoch v akom jazyku budu prispievat.
Na druhu stranu preco by sa sk a.cz hraci mali citit ako hostia v anglickej komunite a nutit ich pisat inde po anglicky?

Commmunity server nie je len forum ale aj dalsie aplikacia ako blogy, media (obrazky, videa, subory) wikipediu a zaujmove skupiny..
Okrem toho to ma velmi slusny system prav, vacsina sekcii ma niekolko casti - verejne, privatene, vedenie a pripadne akelvek dalsie ktore potrebuju.
Staci sa o to trochu zaujimat a zaziadat a ja vam viem pridat vselico...
Vieme pridat aj externe aplikacie a mame ich niekolko...

K voice komuniklacii: pokial ma pamat neklame tak nove Ventrilo je platene a stare nestoji za nic...
Mumble je zdarma a bez obmedzeni, neskor asi bude opat TeamSpeak ale uz verzia 3

Kedysi ludia z WoW robili to iste... najprv Ventrilo, potom forum a nakoniec uz ani nevedia odkial prisli :)
Maju horsi Voice a maju aj horsi web... a maju horsiu komunitu lebo zabudli co bolo na nasej komunite to podstatne...

Ja (a dufam ze ani nikto iny) som nikdy nikoho nenuti ostavat v MYTHe kazdy moze slobodne odist; kludne moze byt aj vo viecerych komunitach, napr. v inych hrach kde neposobime priamo mame kompec ludi od nas...

Ak chcete odist tak sa vyjadrite jasne a netahajte tu motuzy popod fuzy, spravime dalsiu ciaru a poziadame Vas o zmenu nazvu legie na nieco ine...

bezi
mortis ante revivisco

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Mon, Jan 4 2010 18:08

co sa tyka fora je myslim prijatelne aj toto forum ako je to moj nazor ze v podstate aj INT ludia by si an toto forum zvykli a sekcia AION by oli vsetky prispevky pisane po anglicky v tom by som nevidel problem co sa tyka Mumble ja osobne som zvyknuty na teamspeak ale aj to je len vec dohovoru v podstate je to jedno pokial to funguje a ma to prijatelnu kvalitu ja osobne nie som za odrhnutie aj ked mi komunita MYTH vela nehovori ale paci sa mi ze hrate vo viacerych hrach atd... proste som za udrzanie viac menej v tomto duchu tuto legiu aby sme boli na tomto fore a co sa tyka voice kanalu je mi to jedno myslim ze vlastny alebo myth voice je detail

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Bohužel jedna z podmínek dřivějsi merge s CARNAGE bylo to,že uděláme vše proto aby se jejich členové necítili jako hosti v czsk komunitě,včetně budoucího mezinárodního fóra.

Podmínky spojení jsme tehdy připravovali týden a dali si záležet na každém detailu aby to klaplo.Ve většině MMO má czsk komunita hodně mizerné jméno(kdysi v DOAC dokonce CZ=KoS :)), takže o to to bylo náročnější,přesvědčit ostatní,že chceme hrát na úrovni.

Změnit jméno guildy bohužel nejde,přišli by jsme o pevnosti a 3,25Mil AP,výsledek společné práce mnoha lidí ale na druhou stranu myslím ,že pár lidí(třeba já) nějaký kontakt zde s vámi přes forum udržuje.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Jan 5 2010 19:17

Priznam sa, ze mi potom unika dovod, preco sa ludia z Carnage joinovali do MYTH a nie ludia z MYTH do Carnage. Ak spravne chapem, tak ak BG MYTHu je ex-BG Carnage, Ventrilo asi tiez pouzivate Carnage a fora budu v anglictine, Takze de facto sa mi zda ze je to skor MYTH sa pridal ku Carnage, aj ked de jure sa to javi opacne.

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Ne tehdejší merge s CARNAGE byl jen první krok,byla to mnohem menší guilda než MYTH nicméně spojení s nimi ukázalo ostatním ,že jsme skutečně mezinárodní guildaa umožnilo nám oslovit další výborné hráče,s kterými jsme grupovali ale kteří by nikdy do čístě národní guildy nevstoupili(Karait,Flashian,Solendale a dalsi) a spustit klasický recruitment.

Ventrilo ani forum,které teprve vzniká nemá nic společného s Carnage.

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Jan 6 2010 10:22

Vzhladom k tomu ze Aion sekcia na community servri de fakto stratila vyznam tak som ju vyhodil z hlavneho menu ale stale ostava ako cast MMO sekcie.

Az to budete mat spustene postni sem linku kde to najdeme, dam ju ako linku na forum podobne ako ma WoW.

bezi
mortis ante revivisco

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Thu, Jan 7 2010 11:27

takze si nas v podstate vyhodil z komunity sam :) ako nehovorim urcite pomaly ale isto to smerovalo samo k tomu podla vsetkych krokov co sa robili takze to skonci tak ako som pochopil ako s ludmi z wowka ze sice maju nazov Myth ale k vam nepatria.

Top 200 Contributor
Posts 5
Hogo replied on Thu, Jan 7 2010 11:40

Nefim naco sa tu hrate... sice som predtym pod MYTH nikdy nehral ale pochopil som ze to je komunita hracov ktora hra viacej hier tak preco sa tu hadat o to ci je MYTH na Kahrune medzinarodny alebo cz/sk, ide predsa o ludi nie?

Tiez nefim preco by malo toto forum padnut... to ze oficialne info pre legiu bude na inom fore je cisto interna zalezitost legie... co sa tyka voice to vas uz vobec nema co trapit.

Rad si precitam par slov aj v rodnom jazyku tak by  forum mohlo ostat tak ako je ;) btw na Aione aj tak kecam viac po slovensky predsa tam mam cz/sk kamaratov a neni ich malo - toto forum by mohlo pomost aby ich bolo cim viac!

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Jan 7 2010 12:00

Toto forum nezmizne. Jedine co sa udialo je, ze bezi vyhodil linku na toto forum z horneho menu (to je to sede co zacina Home) a presunul forum pod MMOG (ak som spravne pochopil, ale to mozno bolo aj predtym).

Cize forum ostava, kludne mozete prispievat (v lubovolnom jazyku). Len nie je povazovane za "hlavne" ci ako by som to nazval. Napr. mame aj forum Tabula Rasa, ale tiez nie je v linkoch, kedze hra je mrtva, ale forum aj zo vsetkymi prispevkami ostalo a da sa stale do neho stale pisat.

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Thu, Jan 7 2010 17:38

Hogo:

Nefim naco sa tu hrate... sice som predtym pod MYTH nikdy nehral ale pochopil som ze to je komunita hracov ktora hra viacej hier tak preco sa tu hadat o to ci je MYTH na Kahrune medzinarodny alebo cz/sk, ide predsa o ludi nie?

Tiez nefim preco by malo toto forum padnut... to ze oficialne info pre legiu bude na inom fore je cisto interna zalezitost legie... co sa tyka voice to vas uz vobec nema co trapit.

...neda mi nereagovat, tak pridam svoj skromny postreh Wink

MYTH...kam som vstupil bola komunita hracov, co hraju viacero hier, komunita vylucne narodna (cz/sk), ktorej jadro funguje na dobrych osobnych vztahoch a stretnutiach aj v "realnom svete"...toto myslim nepotrebuje dalsi rozbor ^_^
...ma to ale vela spolocneho s voice servrom
...byvalo bezne, ze si obcas niekto odskocil z PS kanalu do GW a podobne

...nemyslim si, ze v konecnom dosledku tu niekoho bude nieco velmi trapit
...neda sa ale popriet fakt, ze ak sa cast komunity separuje a zacne existovat na inych servroch (fora, voice), obmedzi sa vzajomny kontakt, co povedie k odluceniu (uz tu taka skusenost je)
...sila a caro jedneho centra komunity je podla mna prave v tom, ze aj ked sa principialne nezaujimam o vsetky hry, mam moznost byt v kontakte so vsetkymi a v zasade aj som, kedze aktualne prispevky mam rovno pred nosom a to iste plati aj pre voice

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Thu, Jan 7 2010 18:21

Trto:

takze si nas v podstate vyhodil z komunity sam :) ako nehovorim urcite pomaly ale isto to smerovalo samo k tomu podla vsetkych krokov co sa robili takze to skonci tak ako som pochopil ako s ludmi z wowka ze sice maju nazov Myth ale k vam nepatria.

nie nevyhodil som vas, forum stale existuje v MMOG sekcii len nanho nie je priama linka v hlavnom menu, tak ako nie je linka na vela dalsich hier v hlavnom menu ale existuju len v sekciach MMOG a FPS alebo uplne samostatne na hlavnych forach...  ani 10 rokov stare (prve) fora som nezrusil, archiiv je stale pristupny...

v hlavnom menu su linky na najaktivnejsie sekcie, vzhladom k tomu ze to nebude primarne forum pre Aion tak nevidim dovod mat ho v hlavnom menu pretoze si nemyslim ze na nom bude prekvitat aktivita ale nevidim ani dovod ho zrusit...

ak sa ukaze ze ho predsa len chcete pouzivat nevidim najmensi problem dat ho spat do hlavneho menu, okrem toho som ponukal ovela viac aplikacii ako len forum pre Aion, ani anglictina nie je nikde problem... problem je niekde inde...

a navyse som poziadal o linku na nove fora aby som ju tu mohol dat...

bezi
mortis ante revivisco

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Thu, Jan 14 2010 14:24

Dik ja to tu rad citam :) paci sa mi tu citam aj ine sekcie a nerad by som odtial to vypadol :)

Page 3 of 3 (45 items) < Previous 1 2 3 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi