MYTH
The Legendary Warriors

Čo s MYTHom?

rated by 0 users
This post has 44 Replies | 8 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng Posted: Thu, Dec 10 2009 19:43

Pridal som este jednu moznost, nech je to symetricke.

Ako ďalej?

• MYTH jako národní legie. Opačný výsledek nicméně budu respektovat. (33.3%)
  • MYTH jako národní legie. Opačný výsledek pro mě znamená leave legie. (16.7%)
  • Multinárodní MYTH s legion chatem v angličtině. Opačný výsledek nicméně budu respektovat. (38.9%)
  • Multinárodní MYTH s legion chatem v angličtině. Opačný výsledek pro mě znamená leave legie. (11.1%)
  • Total Votes: 18

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Byl bych rád,kdyby každý svou volbu oznámil v původním threadu.pro případ,že by napadlo hlasovat zde i lidi co nemají s AION Mythem nic společného.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Fri, Dec 11 2009 11:01

No, tych sanci vela nie je, LOTRO ludia citaju cest vynimkam zasadne iba LOTRO thready Big Smile. Ale inak jasan, nech kazdy napise, ze za co hlasoval, sak to nie je tajna volba prezidenta alebo co...

A neviem ci to je tym ze ja som admin, ale ja mam moznost si pozriet presne kto ako hlasoval, takze viem potvrdit pravost hlasovania.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Fri, Dec 11 2009 11:03

Aby som ale aj povedal, ja som dal 1tku, hoci to berte skor ako volbu od cloveka, co to nema moc cas hrat.

Top 75 Contributor
Posts 32

já si to tu jako bývalý hráč aionu třeba čtu :)) o lotro se toho moc nespamuje :P

Top 10 Contributor
Posts 730
Anadur replied on Fri, Dec 11 2009 11:58

Sharrent:

já si to tu jako bývalý hráč aionu třeba čtu :)) o lotro se toho moc nespamuje :P

neni dovod tam spamovat :D

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

Anketa je sice hezká, nicméně otázka a možnosti jsou trošku mimo.

Ne co s MYTHem, ale co s námi?

Pokud CZ/SK - Nutnost domluvit se s ostatními CZ/SK legiemi o vstoupení do MYTH , nabídnout jim i možnost vytvoření nové legie třeba s novým názvem (z jistých důvodů, znám CZ/SK komunitu lpí na svém původním názvu "bébé on mi sebral bábovičku") a vedením (může se udělat formou ankety) , aby to bylo férové. Předpokládám ,že ostatní CZ/SK legie mají podobné problémy jako my.

Pokud INT - nic neměnit a jen nabrat lidi, což je nejjednodušší a bezproblémové řešení.

Moje volba je volba 1. , ale jestli je CZ/SK hráčů opravdu málo, nebo s nimi není domluva , tak se opravdu nebráním  int. legii, ba naopak budu rád , že se rozšíří naše řady.

Top 200 Contributor
Posts 4

Nevim jak se chces spojovat s ceskejma guildama kdyz tu zadne nejsou jen KGB a ti jsou nejaka rodina ci co... A hraci co uz od zacatku hraji v nejake international se k nam nepridaji takze pokud zustanem CZ neni sance hrat na urovni bohuzel ne na tomto serveru...

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

Pokud je to tedy tak jak říká Bloody tak nechápu co tu řešíme. Jediná cesta je INT legie tj. nabrat lidi nebo to rozpustit a přejít  jinam.  To jsou tedy jediné dvě možnosti pokud si chceme zahrát.

Co se týče angličtiny nemám problém, před aionem jsem 2 roky hrál na Bartzu  (us server) L2 v CZ/SK/INT  klanu Legends.

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Vzhledem k tomo,že se výsledky u obou hlasování liší,tak bych byl rád kdyby Ariael rozklicoval ,jak kdo hlasoval v pollu at to muzem dat dohromady s puvodnim hlasovaní, a uzavřít.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Sun, Dec 13 2009 19:46

kedy chces uzavriet poll? Ci hned uz?

Top 200 Contributor
Posts 5
Hogo replied on Sun, Dec 13 2009 21:21

Tak som spet z dovolenky , od zajtra tam zase strasim :)

dal som 3 ale to neznamena ze by som nepisal do chatu po slovensky

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Ano

Top 500 Contributor
Male
Posts 1

Ahojte, tak ja som na tomto portali novy, ale zaujima ma co bude s MYTHom, pretoze nedavno ste ma k sebe vzali.

Dufam, ze sa tato legia vschopi, povodne som mal ist k GKB, pretoze tam je kolega z prace, ale tak povedal mi, ze MYTH je lepsia legia, mam ist radsej do nej.

Tak ak si ludia s GKB myslia, ze sme lepsi, tak by sme mali byt lepsi no nie? :-)

Hlasoval som pre 3tiu moznost, myslim, ze to pomoze a anglictina vela ludom problemy uz nerobi.

A dakujem, ze ste ma rijali medzi seba.

Stiwy

Top 75 Contributor
Posts 32

Anadur:

neni dovod tam spamovat :D

odkdy je potřeba na spam důvod?:-D

Page 1 of 3 (45 items) 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi