MYTH
The Legendary Warriors

Budoucnost MYTHU

rated by 0 users
This post has 32 Replies | 7 Followers

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Tak sám za sebe přecházet do jiné guildy, už vyladěné, přecházet nehodlám,levelování a budování guildy,aspoň pro mne, je stejná součást hry jako levelování postavy.A pokud MYTH bude fungovat,budu v něm i když leadera určitě předám nazpět,pokud se nic nezmění.

Z mého pohledu jsou jen 2 možné varianty vývoje:

1)Nic se nezmění,část lidí si pojede FT případně MM a ty vyšší levely se budou plácat s int.hráčema co maj ve friendlistu,někteří odejdou do té doby,než ostatní dolevelí.V okamžiku,kdy dolevelují,tak sami ,zjistí,že je nás málo a začnou řešit to ,co řešíme teď my. Legie pravděpodně přijde o nějaké hráče s vyssokým levelem a časem se rozpadne úplně,protože nebude co dělat.

2)Většina lidí pochopí už teď,že nemáme dostatek lidí a přistoupí na angl.legion chat.Dokonce myslím,že dost lidí uvítá ,že může pozvat do guildy lidi které potkával v průběhu levelování a hrálo se mu s nimi dobře,ale nemluvili česky.Je však možné,že někteří to nezkousnou a odejdou,udělat čistě CZ/SK guildu.Legie pravděpodobně přijde o nějaké low lvl hráče.

Je na vás,jakou variantu si vyberete.

P.S.Wing,na Kahrunu není dost cz/sk hráčů aby jsme dali dohromady RAID,natož zaplnili legii.A těch pár,co jsou schopní hrát high end nejsou rozhodně v MYTHU ale ve Vendette,Solus Atrum a dalsi.

MorTexe

Top 500 Contributor
Posts 3

Vzhledem k tomu kolik mam času na hraní.....řeknu jedno.....

mě problémy  spojení s anglicky mluvícími lidmi nedělá, jediný na čem záleží v téhle situaci:

1) Cíl lidí, kteří k nám jdou, co chtějí.....

- a) ve své guildě nemají také dost členů a do lepší je nevezmou protože nemají itemy? (přijdou sem naberou a leavnou...)

- b) chtěj si zkusit zahrát trošku jinak a s jinou komunitou (pár z nich se to zalíbí a zůstanou, ostatní leavnou, ale i tak je to +)

2) Jak je ostatní přijmou....

- a) buď je budou brát pořád jako cizince a vztahy se nikdy nezlepší (nakonec leave jak jedné, tak druhé strany)

- b) budou bráni jako doplňující členové (nakonec jejich leave, případná neaktivita)

- c)* přijmou se jako právoplatní členové a budou mít stejné výhody a nevýhody jako ostatní i za předpokladu, že komu se to nelíbí ať jde (jediná možnost)

**. vím o čem mluvím ve wowku jsme byly nejdříve s menší guildou na server Blood.... (online lidí 15 - 30), tuto situaci jsme se snažili řešit tak, že jsme nabrali pár cizinců (ne MERGE) a prostě někteří nabrali itemy a šli a někteří se snažili zapojit, dokonce chtěli chodit i na TSko a poslouchat naši řeč a snažili se ji porozumnět (u nás mluvilo v guildě asi jen 5 lidí anglicky...). Některý z nich jsem měl radši než čechy. Nakonec jsme se rozhodli přejít hromadně na DRAKTHUL jeden Lotyš chtěl přejít s náma, nakonec jsme ho přemluvil ať si to jen zkusí než přejde (vytvoří char a chvíli zkusí hrát) nakonec uznal, že na CZECHThul pro něj nemá smysl jít, protože sice by byl s náma a rád, ale vzhledem k tomu, že se tam všude mluvilo česky, tak že by jeho charakter v případě kdyby jsme se nakonec spojili s nějakou guildou a oni by ho nepřijali, zůstal ladem.

Po přechodu na Drakthul jsme zkoušeli nabrat pár cz/sk hráčů, ale vesměs to byly lidi co chtěli sehnat věci a leave do lepší guildy.... nakonec jsem si šel promluvit na TSko s guildleaderem Dreadknightu v té době Glagarem a po asi dvou hodinnové debatě jsme se dohodli a Deathblow přešli pod Dreadknights.

Pravidla?:

- Zůstane název Dreadknights

- Přijmutí všech členů bez výhrad

- Srovnání DKP (vzali se jejich DKP a Deathblow lidi dostali 75%)

- Narovnání funcí: - půla ClassLeaderů byla našich půlka jejich

- Guildmasteři budou dva.... Náš a Jejich

Je pravda, že zezačátku byly ohlasy na Raidech, že je to nahovno, že jsme přišli, že je fajn, že se raiduje, ale že bidujeme věci a přitom nejsme v guildě tak dlouho jako někteří.... Tyto lidé byly uvedeni na pravou míru, jak mnou tak Glagarem a ostatními normálně myslícimi lidmy, že jsme v guildě stejně dlouho protože guilda jako taková vznikla spojením a tudíž NIKDO nemá na nic vetší nárok než kdokoli jiný. Bylo těm lidem nabídnuto, ať se s tim smíří a nebo ať jdou pryč. Odešli asi dva lidé ostatní to buď přijali a nebo to, že se raiduje u nich v pocitech převyšovalo, to že někdo má víc DKP jak oni, po měsíci se to srovnalo, protože kdo co chtěl to si bidnul a nebo získal DKP a guilda běžela super.

Já jsem s wowkem zkončil ve chvíli, kdy mi umřel kamarád a dal jsem si pauzu asi na 14 dní a když jsem přišel a viděl co blizzard udělal, že člověk, který půjde pár heroicu, tak za badge dostane věci srovnatelné nebo lepší jak z RAIDU a každých 14 dní přidává nové a nové, tak jsem neměl už náladu vůbec hrát. Měsíc jsem se asi potuloval ve wowku vždy jen na hoďku dvě a to už jen proto abych si pokecal s lidma, nakonec jsem to zabalil.

Každopádně buď  zasadíte pár hráčů doma v květináči a nebo budete muset stejně řešit nějaký spojení, jak s českou komunitou a nebo s někym jiným.

Ani ve třiceti (pokud jsou raidy 24hráčů) se to nedá hrát, protože se Vám x-krát stane, že Vám vypadne jeden dva lidi, kteří jsou důležití a proto se raid nepůjde....... udělá se to takhle 3x a pak už nepřijde půlka lidí, protože naco oni by tu čekali, když určitě zas někdo nepřijde....

Každopádně doufám, že se rozhodnete dobře.

Frozen

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Wed, Dec 9 2009 13:59

Dalsia vec toto nie je Drakthul ako bolo spominane je tu malo ceskych hracov tak neviem preco sa tak zdrahat brat cudzich ludi ja nie som proti podla mna by to prinieslo aspon ozivenie a nie je to podla mna zle dobre rozpravalo by sa po anglicky ale ved to myslim ze nie je pre vacsinu ludi problem.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Dec 9 2009 15:02

Kludne brat aj nie CZ/SK hracov, hoci mi nenahovorite ze na celom Kahrune je ich menej ako 24. Pravdou je, ze Kahrun je tak trocha "odpoadovy server". "Primarny" asmo server je, ak ma pamat neklame, Telemachus (hoci zrovna tam je MYTH za Ely stranu). Kahrun bol jednoducho "ta spavna volba" pri starte, ked vsetky povodne servre mali 2+ hodinove fronty. Pokial NCSoft zrealizuje (rozumne) moznost prenesenia postav z jedneho servera na druhy, tak si myslim ze aj to by bola moznost.

P.S. Nemam cas moc Aion hrat a v najblizsej dobe asi ani nebudem mat. Subscription mi pofrci dalej, pretoze dcera to hrava tak plus minus nahoda, ale je mozne ze sa tak skoro k Aionu nevratim. Takze kludne si BG nechaj, Mortexe. Aj tak si vlastne jeden z hlavnych organizatorov (ak nie hlavny) Stick out tongue.

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

1, international legia MYTH nebude fungovat podla mna to nieje mozne, vzdy sa najde niekto kto trepne nieco inom jazyku NEMAM TO RAD..... an a mam skusenosti

2, ked sa ludia budu vyhrazat ze ak to pojde takto dalej a ze leavnu legion tak nech leavnu teraz....

3, Trto nespominaj Drakthul pls

4, na Kahrune je dost CZ/SK hracov kt maju high lvly ale nechcu leavnut svoje legiony lebo co by robily v MYTHe ?? mozno aj Morto otom vie ked spamuje LFG, mna osobne sa vela ludi pytalo aky je stav atd... ked som spomenul kolko ludi hrava a ake mame lvly nemali zaujem.... 

5, je to vyzva podla mna a ked sa posnazime bude nas vydno v abysse ked budeme velky, tak ludia sa budu na nas pytat.... ale ako vravim my sme MYTH nie oni takze to je nanas

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

1)Možný to je,jak již sem psal,nejlepší guilda za 8 let hraní MMO byla právě cz/sk/int.jen musí VŠICHNI být ochotni se přizpůsobit pravdlům ohledně jazyka,případně musí být možnost jak si toto vynutit.

2 a5)Právě proto,že je možné že nějací lidé leavnou,nikdy v Abyssu vidět nebudeme a i kdyby neleavli tak si nedokážu představit,že při tomto počtu by jsme mohli čehokoliv dosáhnout-

4)Ano ,na Kahrunu jsou CZ/SK s vysokým levelem ,ale proč by měli opouštět guildy a grupy s kterými prošli celou hru doposud a mají tam přátele,kteří k nám nemohou ,protože jsou cizinci.Nicméně jich stejně není tolik,i za situaci kdyby se zázrakem všichni k nám připojili,aby MYTH byl konkurenceschopný vůči ostatním legiím.

Top 200 Contributor
Posts 4

So lets start speak english or there is no future for our legion. Think about that. We really dont wanna be MYTH busters.

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Jsem rád ,že aspoň pár lidí ,co se zde vyjádřilo, má zájem podílet se na formování legie.Protože asi už  všichni jsme se v diskuzi podělily o své názory je čas postoupit dál.Tj.Hlasování.Protože jsem nepřišel na to,jakým způsobem se vložit nějaký poll,tak vás požádám aby jste sem vložili číslo volby.

1)Hlasuji za zachování MYTHU jako národní legie.Opačný výsledek nicméně budu respektovat

2)Hlasuji za zachování MYTHU jako národní legie.Opačný výsledek pro mě znamená leave legie

3)Hlasuji za multinárodní MYTH s legion chatem v angličtině.

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

3

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Thu, Dec 10 2009 17:43

3 - pokial to pomoze a zacnu sa chodit rozne akcie nie je problem urcite sa vyskytnu ludia co maju problem s anglictinou ale to sa da riesit aspon sa zdokonalia v anglictine alebo sa proste uskromnia a budu kecat len na ceskom chate s kamosmi myslim ze sa to da prezit

Top 200 Contributor
Posts 4

Bloody - 3

Koci - 3

Top 150 Contributor
Posts 14
Shaade replied on Thu, Dec 10 2009 18:12

zdar,

akurat som sa chystal pridat aj ja svoje zrnko mudrosti, ale uz to asi nema cenu....

hlasujem 1

s tym, ze som za vytvorenie aliancie s inou legiou so spolocnym chatom.

Guildwars 2 účet - Hurin.5467

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Dec 10 2009 19:32

Vzdy ma cenu povedat nazor.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Dec 10 2009 19:44

http://community.myth.sk/forums/p/1620/5093.aspx#5093

Vytvoril som poll, aby sa to lahko kukalo.

Top 500 Contributor
Posts 1

3

Page 2 of 3 (33 items) < Previous 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi