MYTH
The Legendary Warriors

Pozdrav od Elyos

rated by 0 users
This post has 4 Replies | 2 Followers

Top 500 Contributor
Posts 3
Tonicka Posted: Sun, Nov 29 2009 16:52

Dobry den,

hraji na serveru Kahrunu za Elyos, a jsem v male (asi jedine) ceske Elyos legii na serveru Kahrun. Touto cestou, bych vas rad pozadal o malou spolupraci mezi nasimi dvema narody. Parkrat jsem si vsiml, ze vasi clenove chodi casto rifty k nam, a proto bych vam rad nabidl moznost postovat sem lokace s boty, ktere bychom pak vzajemne chodili zabijet, protoze urcite tento problem trapi hodne hracu Aion, bez ohledu na rasu, za kterou hraji. Takto si muzeme aspon trochu pomoc a vyridit si ucty s botem, ktery nam treba krade moby. Pokud se na nas chcete podivat, nase legie se jmenuje Paseraci svetla.

Omlouvam se, ze jsem vam sem tak vtrhl, ale nevidel jsem jinou moznost jak vas kontaktovat.

S pozdravem se louci, Tonicka.

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Ahoj,

Tak boti jsou skoro všude i když po poslední čistce od NCsoftu je to trochu lepší.Asi nejčastější lokace za Morheim jsou Salintus desert a za Beluslan Malek Mine a okolí pevnosti.

Paseraci Svetla jsou nástupnickou legii Paseraku Rumu nebo zcela nová?

taky S pozdravem and cya soon in Abyss:)

Mortexe

Top 500 Contributor
Posts 3

Ahoj, diky za lokace, zitra si udelam cas a oznacim vam do mapy mista, kde jsou boti u nas.

Jinak jsou Paseraci svetla naslednici Paseraku Rumu, zalozili jsme novou legii, protoze puvodni leader prestal byt aktivni a legie tak nekolik tydnu stala a nic se nedelo. Snad to uz bude lepsi :) i kdyz s nynejsi situaci v Abyssu :) (ke ktere vam mimochodem gratuluju) to nebude tak lehky.

Tonicka

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

No,bohužel současná situace v Abyssu není dobrá ani pro nás.V okamžiku kdy SIEGE trvá 5minut a jediny nepřátelé jsou Balauři tak to začíná být celkem slušná nuda.Takže čím dříve bude nějaký odpor tím lépe:)

Mortexe

Top 500 Contributor
Posts 3

To mas asi pravdu, ale zase muzete temer nonstop chodit do fort instanci a farmit abyss body :). Snad se nejaka elyos legie vzmuze na nejaky odpor, od te doby, co se rozpoltili Vision, to je bida.

Nicmene prikladam nejake te screeny se zakrouzkovanymi lokacemi, kde se nejcasteji nachazi boti.

Elthen (z Morheimu) - http://i48.tinypic.com/2qs89d2.jpg

Heiron (z Beluslanu) - http://i46.tinypic.com/29xt7pc.jpg

Ano v Heironu jich je o dost vic :).

Doufam, ze vam to bude k uzitku a preji pekny lov. Tonicka.

Page 1 of 1 (5 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi