MYTH
The Legendary Warriors

Legion Emblem

This post has 30 Replies | 4 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Nov 2 2009 17:10

paradoxne moj povodny "ideal" bol MYTH text a nad nim kridla z nacistickeho orla, co je skoro to iste ako zo zeleznic Stick out tongue

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Mon, Nov 2 2009 17:51

ale tak toho orlika nie mozno este znak rimskych legii by som bral ale nackoveho orlika nie

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

Hm to neni zlej nápad s těma železnicema zkus jen cvičně jak by to vypadalo. Nee dělam si srandu, ale koukal jsem na ty původní loga od Bezi tak co tam dat jen nazev teda a zkusit to dat svisle misto vodorovně vždyť to logo je pěkný uz samo o sobě.

BTW  Jsem rád , že se tu trochu rozproudila debata na forku konečně.

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

Som rad ze sa zacala nejaka tvoriva konverzacia na tuto temu ;), 

bezi diky za tvoju kritiku,,,, kazdopadne si nam nejak nepomohol vydel som tie loga uz predtym a nedaju sa pouzit na emblem nevyznelo by to pekne zatial co pouzivame to prve logo tak to je celkom fajn ludom v legione sa paci a vsak je pravda ze clovek musi zazoomovat aby ho poriadne ostro videl,,,, preto urobim logo 3 do formatu ake je treba a poslem ho Arielovi nech ho skusi uvidime mne sa tie farby pacia a sedia tam ako maju.

1, bezi ak mas napad kludne opis co by si tam chcel

2, Photoshop > Corel  (ale aj tak zalezi naco si zvyknuty)

3, slogan tam nedame, teda ak pokial niekto nevynajde nieco na dve kratke slova ;)

4, to logo zeleznic sa mi nepozdava ;)  radsej zoberem logo z Phyladelphia  Flyers a obratim ho hore nohamy

5, logo c.3 je pekne

6, elyos suxx

7, potrebujeme rozsirit guildu ;) takze cz/sk/pl/hu a okolite staty /w Ariael a on vas invitne

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Nov 2 2009 22:33

mozno este raz zopakujem - nekradnite loga z netu... myslim ze si dokazeme vytvorit vlastne originalne...

s rozsirovanim guildy na pl/hu - mozem ti rovno povedat ze to nebude fungovat :) uz sme robili vselijake pokusy a vzdy to skoncilo na sk/cz...

co by som chcel ja na logu ? MYTH text spravnym fontom a k tomu nejaky napad a nch je to zladene :) nieco co sa hodi k MYTHu a nie len tak nieco splacnute z netu...

teraz uz nemam cas rano skusim nieco napisat k veci...

bezi
mortis ante revivisco

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

pl/hu bol joke naozaj poliakom nerozumiem a madarky su pekne ;)

ok super budem rad ked das nejaky navrh mozno ho tu rozvinieme a vznikne nove MYTH logo ;)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

bezi:
co by som chcel ja na logu ? MYTH text spravnym fontom

Myth na tych logach od Bomba je spravnym fontom. Len Frozen mal nespravny font, ale ako som pisal je to len otazka dostania TTF do windowsov.

bezi:
nieco co sa hodi k MYTHu a nie len tak nieco splacnute z netu

Toto je bohuzial vseobecna fraza. Co sa hodi k Mythu? Flag Gun? BFG? Alebo Lasher? V konecnom dosledku to logo, pokial tam ma byt viac ako len ten text, asi ma odzrkadlovat hru, ktorej sa tyka. Resp. inak, asi tazko sa najde motiv, ktory bude pasovat na PS, UT, BF, LOTRO, GW ci Aion sucastne.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Bombardier:
pl/hu bol joke naozaj poliakom nerozumiem a madarky su pekne ;)

Poliakov som moc nevidel, zjavne hraju na inom serveri Stick out tongue. K madarkam sa vyjadrovat nebudem, nie je to tu len 18+ Embarrassed

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Poláků je spousta napr. guilda Dywizijon Trzysta Trzy ale nemyslim si že by CZSKPL fungovalo.

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Tue, Nov 3 2009 11:55

no neviem ako vy ale ja po polsky viem celkom dobre a viem sa s nimi dorozumiet mne by to problem nerobilo :D

Top 75 Contributor
Male
Posts 34

Bombardier:

3, slogan tam nedame, teda ak pokial niekto nevynajde nieco na dve kratke slova ;)

VAE VICTIS

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Nov 3 2009 14:21

To nie je zle. Je to kratke a celkom aj pasuje.

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

je pravda ze urobit MYTH logo tak aby pasovalo do celeho multigaming clanu a aby sa mohlo pouzivat vsade je problem,,,, mozeme to brat tak ze ttieto loga co su tu su pre forum a ostatne pre jednotlive hry,,,, VAE VICTIS pekne pozriem co z toho vznikne, ale najlepsie by bolo keby som to mohol vyskusat in game osobne.... to by bol ideal inak to funguje tak ze to poslem Ariaelovi na mail a on to tam hodi ked logne ;) prilis komplikovane,,,, hlavne ked tam chcem spravit malu zmenu oh pockat mam 3000 kinah tak nic 

PS:          PL/HU bol joke!

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Tue, Nov 3 2009 19:46

Bombardier:

je pravda ze urobit MYTH logo tak aby pasovalo do celeho multigaming clanu a aby sa mohlo pouzivat vsade je problem,,,,

ja to ako problem nevidim - proste to len nema by napasovane pre konkretnu hru, nieco viac abstratkne alebo veelmi historicke sa asi viac hodi ako nieco konkretne pre jednu hru...

obcas pouzivame tag XIII ako alternativu kde uz mame MYTH

kedze som nevidel ako to vyzera v hre takze sa mi tazko hlada nieco co by specificky v Aione dobre vyzeralo tak len tak vo vseobecnosti
- cierne pozadie by nemalo menit farbu (ale mozu mat divoky material na tom), tranparentne pozadie moze byt tiez v pohode
- strieborna farba na znak (ak sa da dosiahnut taky material) vacsinou slusne vynikne ak sa casto meni osvetlenie
- linky potrebujerte dost hrube ale hrany by mali rozodne byt ostre aby to nezanikalo
- vzhladom k tomu ze je to dost maly znak tak asi nema vyznam ho mat viac ako 2 farebny

uploadol som niektore stare loga a navrhy pre inspiraciu, netusim ako to bude vyzerat v hre

standardne logo z roku 2000

cierno-biela verzia bez podnadpisu

povodna verzia z roku 1998

emblemy roky 2000, 2000, 1998, 1998

vsetky najdete tu http://community.myth.sk/media/tags/logo/default.aspx?GroupID=13

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Zbytocne tlacis na pilu. Je absolutne nezmyselne aby sme mali vo vsetkych hrach rovnake logo, nehovoriac o tom, ze vacsina hier uplne custom logo ani nepripusta.

Spolocnym menovatelom podla mna ma byt Myth text a najpouzivelnejsia verzia je podla mna ta modra, ale bez podtitulu. To, ze sa do loga prida este nieco, co nesuvisi s MYTH ako komunitou, ale suvisi s hrou je podla mna absolutne v poriadku.

Page 2 of 3 (31 items) < Previous 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi