MYTH
The Legendary Warriors

Legion Emblem

This post has 30 Replies | 4 Followers

Top 100 Contributor
Male
Posts 18
Bombardier Posted: Sat, Oct 31 2009 15:16

Zdravim, ukraftil som nejake napady kt by sme mohli pouzit ako Emblem takze tu su, kazdy pozitivny napad vitam negativne napady a kritiku nechcem pocut pretoze vsetko je dokonale ;) j/k....

1, toto logo logo momentalne pouzivame

2, To tu uz tiez bolo

3, ok a mame tu posledny ;), 

vsade sa daju zmenit farby, takze ak ma niekto cas a chce sa mu pohrat tu je Color calculator

http://www.sessions.edu/career_center/design_tools/color_calculator/# (uprava ext. linkov mi nejak nefunguje netusim preco) 

uvitam kazdu kritiku nove napady a vase tvorby, Emblem v hre nieje problem zmenit (Ariaela to bude stat 10k kinah) 

ok tak to by bolo,

PS: este posledny odkaz pre tych kt by sa chceli trocha pohrat tu je tutorial 

http://www.squidoo.com/aion-guild-emblem

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

Čauki, pokud teda můžu do toho kecat, hehe, lehce se kecá , když pro to nic neudělám, mno líbí se mi ten první co momentalně máme.

Akorát se chci optat proč se všude cpou ty křídla a jméno legie ? Proč ne nějaky motto legie např. Death Or Glory nebo tak něco by se líbilo mě osobně i se mi líbí třeba zkracování názvů legii nebo clanu pomocí čísel . Nebo i to jméno legie +motto neni špatny. Místo křídel nevim kouknout třeba na stranky tatoo studií jestli tam se určo něco najde, asmo je temna strana tak třeba jako podklad pentagram nebo tak. Taky ostatní ať se vyjádří třeba bude nekjaký dobrý tip ať je z čeho vybírat.

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

Ahoj, v prvom pripade diky za odpoved,,, motto by som tam mohol ale muselo by byt velmi strucne viem ze tu na obrazkoch to vyzera celkom velke ale v hre to logo male na tej serpe takze by to muselo byt nieco velmi strucnee....   Kridla preto lebo je to Aion kazdy ma kridla. A btw Asmodiani by mala byt ta dobra strana Elyosi invadli Asmodae,,,, ci sa pletiem?  Sme cierny ale sme dobry :-)

Ak budes/budete mat ine napady kludne postnite nepiste to pls v legion chate pretoze to zapadne prachom..... alebo Gold spammermi hehe

dik

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

Tady jsem zkusil taky něco ale moc mi tam nesdi ten modrej napis MYTH, nemužu najit ten font a takhle se stim blbe dělá. Neumím vůbec s grafikou Stick out tongue. Jen pro představu Bombi no

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Sun, Nov 1 2009 20:03

Nemam nic proti sloganu (MYTH ako taky nema slogan, len "podtitul" Legendary Warriors). Bombardier ma ravdu v tom, ze ak je ten text malymi pismenami, nebude ho dobre vidiet. Ked si vezmete ako strasne dobre vyzera to prve logo, ale ked je na serpe, tak sa niektorie tie tenke linky stracaju a vyslovene je nutne zoomnut, aby ich bolo dobre vidno.

Mne sa pacia vsetky tri verzie. Posledne logo je rozhodne zaujimave vdaka cervenym kridlam.

Ale priznavam, Carybojove tiez nie je zle, len ten text bude musiet byt vacsi. A mozno najst nejaky menej osuchany slogan, napr. "Death to Elyos"

P.S. Myslim si ze nie je mozne povedat, ze jedna alebo druha strana je ta "zla". Zly su jedine Balaur...

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

wow Caryboj dobra praca ;), len to Death Or Glory nebude vobec vidno, treba kratsi slogan.... Font je Europe.(nieco) nemozem ho najst sorry

kludne dajte nejake slogany a skusim nieco spravit ;-)

Top 100 Contributor
Male
Posts 18

ok nieco bez kridel ;) skusal som aj nejaky slogan resp nic kratke som nenasiel.... Ariaely ak by si to chcel skusit napis... GL

Top 10 Contributor
Posts 1,219

vzhladom k tomu ze do toho mam najviac co kecat tak MYTH uz ma znak, but stiahnete tu: http://community.myth.sk/media/tags/logo/default.aspx?GroupID=13 alebo viem dodat ako cpt aj s fontom... aj som istym ludom uz daval...

strucne hodnotenie:
1. obrazok - pozadia dobre ale nadpis absolutne nevhodny farba tam proste nepasuje, skus len kontury v ciernej
2. a 3. obrazok - velmi zle... preplacane, nevhodne kombinacie farieb, rozmazane...
4. a 5. obrazok - povazujem za nevhodne, taketo obrazky sa k MYTHu vobec nehodia

osobne nemam velmi rad ked sa meni standardne logo na nieco uplne ine ale nebranim sa novym napadom lenze ak chcete novy znak tak to musi byt originalny a nie nejake emblemy stiahnute z netu o ktorych ani neviete co vlastne reprezentuju...

ak chcete nejake motto/heslo tak jedno je v pojom podpise, mozete si prelozit z latinciny
kedze tam nebudete mat 'The Legendary Warriors' (j ked by tam kludne mohlo byt) tak latincina alebo slovencina mi pride vhodnejsia na heslo...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467

Skusenosti s logom v Aione zasa mame my.

1. Ambientne svetlo sa neustale meni, takze ani jedna podkladova farba nie je v skutocnosti taka, aku zadavas a logo sa tym padom dost farebne meni.

2. Detaily nevidno. T.j. tenke linky, jemne tienovanie a podobne vypalia zle.

3. Zdroj loga je kombinacia kriviek a bitmapy, nevhodne na akekolvek narabanie v rozumnom softe (citaj Photoshop)

4. Font pochadza z tvojho fajlu.

5. Posledne logo nie je ani podla mojho gusta.

6. Nehras to a ostatnym sa to pozdava Stick out tongue

Top 10 Contributor
Posts 1,219

1. ambient je zvycajne biele svetlo (malokde som ho videl farebne) takze na cierne pozadie loga by to nemalo mat vplyv, v zasade ciernu mozes nasvietit cim chces a nemala by sa vyrazne menit takze neviem aky algoritmus ma hra na svetlo alebo aky sofistikovany material tomu pridelili
2. dajte nejake screenshoty nech si pozriem ako to vyzera v hre
3. pouzi lepsi soft ako photoshop - robene to bolo v corel photo paint-e

6. vzhladom k tomu ze som pred viac ako 11 rokmi MYTH zalozil tak do toho mam co kecat Stick out tongue

cez vikend som uz nainstaloval tablet takze ak sa najde cas mozem nieco skusit vytvorit alebo vyhrabat jedno specialne okruhle MYTH logo v archive

pokial viem tak to ma byt 32bit rgb TGA bez moznosti alpha kanalu alebo trasparentej farby - je to tak?

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219

ked uz ste sa pustili do grafiky - nechce niekto spravit aj nejake bannery?

navod ako ich spravit http://community.myth.sk/blogs/informacie/archive/2008/10/22/ako-si-vyrobit-myth-banner-zo-sablony.aspx
nejake ukazky http://community.myth.sk/forums/p/1056/2583.aspx#2583
a komplet galeria bannerov co som zatial spravil http://community.myth.sk/media/13/default.aspx

bezi
mortis ante revivisco

Top 500 Contributor
Posts 3

Zasílám taky nějaký návrhy na rychlo udělaný ;-)

Barvy není problém měnit.

Akorát nevim co to je za typ písma (origo myth)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Nov 2 2009 14:54

Pismo je v pohode, je na to TTF.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Mon, Nov 2 2009 15:08

bezi:
1. ambient je zvycajne biele svetlo (malokde som ho videl farebne) takze na cierne pozadie loga by to nemalo mat vplyv, v zasade ciernu mozes nasvietit cim chces a nemala by sa vyrazne menit takze neviem aky algoritmus ma hra na svetlo alebo aky sofistikovany material tomu pridelili

Ano, cierna by nema byt nikdy ovplyvnena ziadnym ambientnym svetlom. Akurat to co nie je cierne je. A v Aione teda farebne svetlo je - od bieleho cez kadejake pritmia (modre, zelene) az po prahsprostu cerveny v Abyss. Vsetko zavisi od oblasti a aktualneho "casu sveta".

bezi:
3. pouzi lepsi soft ako photoshop - robene to bolo v corel photo paint-e

Lepsi nie je. Corel sa pouzival v casoch ked nebol Photoshop Stick out tongue

bezi:
6. vzhladom k tomu ze som pred viac ako 11 rokmi MYTH zalozil tak do toho mam co kecat Stick out tongue

Ano zajac, ale az do momentu ked sa ti ostatni na Myth vykaslu, lebo nie kazdy je taky vernak ako ja. Big Smile

bezi:
cez vikend som uz nainstaloval tablet takze ak sa najde cas mozem nieco skusit vytvorit alebo vyhrabat jedno specialne okruhle MYTH logo v archive

pokial viem tak to ma byt rgb TGA bez moznosti alpha kanalu alebo trasparentej farby - je to tak?

256 x 256 TGA 32 bit RGB s transparenciu.

Spat k logu ale. Problem aktualneho loga je, ze je siroke a nizke. t.j. aj ked sa natiahne na plnu sirku, je stale malo vysoke a proste je tam prilis vela volneho miesta. Kruhove logo by rozhodne bolo viac pouzitelne.
Co sa tyka motivu, tak kridla su tam lebo Aion. Niektori tvrdia ze kaslat na kridla. Kedze tam vsak nieco trebalo dat, kridla su celkom fajn (bez ohladu na to ci ide o kridle premakane detailne alebo iba o naznak).
Tiez velmi podstatne je, aby sa to, co maju ludia na chrbte aj pacilo. Ano, iste, da sa ta vec vypnut a poniektori to tak aj maju, ale priznam sa ze za Asmo sa to celkom dal, lebo plast je iba taka serpa na lavom ramene (t.j. neprekaza zobrazeniu zbrani na chrbte).
Preto som nechal rozprudit debatu, aby to nebolo len o tom co sa paci mne, ale nech sa k tomu vyjadria ostatni hraci ktori to budu nosit na pleciach.

Top 100 Contributor
Male
Posts 22
Trto replied on Mon, Nov 2 2009 15:34

a co keby sme tam dali znak zeleznic ten co bol :D zeleznicne koleso a z neho kridla :D nech je aspon recesia ked uz nic :D ale v podstate je mi to jedno aky znak bude :) kto nechce vypne si to mne sa to celkom paci takze si to necham ale o tych zelezniciach by som pouvazoval :D

Page 1 of 3 (31 items) 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi