MYTH
The Legendary Warriors

Asmodeae legion MYTH na Kahrun

rated by 0 users
This post has 13 Replies | 4 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng Posted: Tue, Sep 29 2009 8:30

Vdaka neskutocnym frontam na Telemachuse (+-3h) som si vcera vytvoril priestku na Kahrune (ked som zacinal o 8mej, tak bol Low load, ked som koncil tak uz bol high) a podarilo sa mi aj uchmatnut nas "trademark"

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Tue, Sep 29 2009 9:12

...hehe, budem ta prezyvat Aion rychlik Wink
...kazdopadne /respect a vdaka za Legiu ^_^

Top 50 Contributor
Male
Posts 96
Spires replied on Tue, Sep 29 2009 18:14

Tak už jsem tam. Stalo mě to dost namahy .. musel jsem dodatečně ještě opatřit platbu po netu. Takže je již má přítomnost jako Scout pod jménem Fathom.

Pokud jde o server tak to frčí dobře, celou dobu je low load.

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Tue, Sep 29 2009 18:38

no jupiiii, tak gratulujem a vitaj medzi nami

...ja budem online asi o hodinu tak ta podom invitnem do legie, pripadne to mozno stihne aj Wing Wink

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Sep 30 2009 8:56

Zda sa ze Kahrun zatial netrpi problemami s queue (dnes sa ukaze) a aj statistiky hovoria ze je na nom tam patina legii (co by mohlo naznacovat ze je tam tak patina hracov), takze sa zda ze sa nam to rozbehlo o dost lepsie ako na Telemachuse.

Uvidime dokedy.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Oct 1 2009 11:42

Vyhlasujem Asmo MYTH na Kahrune ako primarnu legiu.

Ci to je iba tym ze Telemachus a ostatne "prve" servre trpia queues a nehram tam, alebo je to tym ze s nejakeho zahadneho dovodu Asmo pritahuje viac hracov, bez nejakeho vacsieho naborovania uz mame v legii 10 ludi (ciadne alty) a nebyt 124 litrov potrebnych na "upgrade", tak uz sme Rank 2 legia.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,003

Gz , supr len tak dal.

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 500 Contributor
Male
Posts 1

rozjizdi se nam legie pekne gogo :)

Top 50 Contributor
Male
Posts 96

Za posledních pár dní se nám to rozrostlo, což mě samozřejmě těší. Pevně doufám že bude stále další přírůstek a bude chuť i vyvažovat jednotlivé zastoupení charakterů v legii. Osobně jsem se přesměroval na kontaktní boj, přeci jen mě více bavil hunter v Lotro. Takže moje postava Fathoma bude asi delší dobu neaktivní o to více se budu věnovat mainu.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Oct 7 2009 14:51

Uvidíme čo sa bude diať. Nikto z nás nevie čo sa bude diať v Abyss, ale rozhodne očakávam, že sa po úvodných skúsenostiach ľudia preorientujú tak, že budeme schopní fičať v alianciách ako plnohodnotná partya nie ako badla looserov (prípadne postaviť viac ako jednu partiu).

Rozhodne zatiaľ u nás vedie ako class Cleric, ale distribúcia zvyšných classov nie je až tak tragická.

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

čauki aionisti měl bych pro vás nabídku jestli se nechcete ujmout dvou zbloudilých duší, rovněž jsme s kámošem začali hrát na Telemachusu za Elyos ale kvůli frontám jsme se usídlili na Karhunu a hrajeme za Asmo. V dobré víře ,že se knám připojí další jsme založili legii Deadly Sins ovšem poslézej sme zjistili , že už tu SK/CZ legie je. Kdyby tedy byl zájem napište ingame na postavy Caryboj nebo Hotar nebo zanechte pár řádek zde nebo na PM. Na případné dotazy rád zodpovím. Přeji všem GL ve hře.

Čáryboj

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Sun, Oct 11 2009 18:40

Radi prijmeme každého (kým nám miesto stačí). Ak by som zabudol, Ariael je BG, Centurioni: Alextra, Kowboika, Nirishdote, Sucubus

Top 150 Contributor
Male
Posts 12

díky za odpověď , beru na vědomí ozveme se ingame, zatím čago

Top 50 Contributor
Male
Posts 96
Spires replied on Thu, Dec 10 2009 16:43

Ahoj zdravím všecny po mé dlouhé odmlce. Nebudu sebe nijak zvlášť okecávat ... spíše ze slušnosti nějaké drobné prohlášení.

Teprve v blízké době mám možnost se zapojit aktivně do hraní, na důvodech proč jsem nehrál ani tak už nezáleží. Každý má své starosti. Bral jsem to zpočátku tak nějak jako zkoušku jako mnozí další a tešil se na společné akce. Po nucené pauze ale mohu jen konstatovat že bohužel vyprchala chuť se vrátit. Nesledoval jsem ani vývoj  události co vše se dělo (nedělo) co jsem nehrál. Pokud mě máte ještě v legii (Fathom) klidně mě vyhodťě a ušetřete si místo pro aktivní zájemce. Zkrátka mě Aion již nepřitahuje jak jsem si myslel. Stává se. Každopádně nelituji hodiny obětované ve světě Aionu. Jediná věc o které teď přemýšlím je návrat do LOTRo, který mě stále poměrně často láká zpět.

S pozdravem František

Page 1 of 1 (14 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi