MYTH
The Legendary Warriors

Gardenparty 2009

This post has 41 Replies | 5 Followers

Top 25 Contributor
Posts 440

Konec hlasování vážení.

Po zvážení všech pro a proti vyhrává termín:

(vytáhněte kalendáře a značkovače)

17.-19.7. 

Část lidí se vejde do chaty. Část asi bude muset spát ve stanu. Záleží jak se poskládáte.  Big Smile

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Tak jsem zjišťovala spoje, já se Skipem bysme přijeli autobusem z Prahy. Nevím ale na které zastávce je lepší vystoupit a potřebovali bysme nějaký doprovod na místo, protože tam jedeme poprvé.

Počepice   17:59  
Počepice,Vitín,rozc.1.1   18:00    

Nevím pro kolik lidí je místo v chatě, ale klidně si vezmem s sebou stan.

Top 25 Contributor
Posts 440

Vystupte v Počepicích. (Ta druhá zastávka je až nahoře na kopci tak 2km daleko.) Autobus vás vysadí na dolní návsi naproti obecnímu úřadu. Pak máte dvě možnosti, zavolat mi a zeptat se na cestu dál, nebo se vypravit po silnici směr jih. Je to stejný směr kterým pokračuje váš autobus. Jdete stále po hlavní ( nejlépe po pravé straně), minete značku konce obce, silnice začne stoupat a asi po 100 metrech bude po pravé straně plot zahrady ( místa konání ). Vstup je na horním konci.

V chatě je místo tak pro 8 lidí. Pak mám připraven ještě jeden velký stan pro 4 osoby. Hlavně si vemte spacáky a karimatky.

PS: Během školy ten autobus jezdí totálně narvanej! Nevím jak o prázdninách, ale je to spoj se kterým jedou lidi z práce. Rozhodně tam nechoďte na poslední chvíli.

Top 25 Contributor
Posts 440

Poslední šance pro přihlášky a odhlášky na paintball! Dejte mi vědět jestli se bude účastnit i vaše manželka, sourozenec, přítel, přítelkyně, ať můžu doladit počty.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,330

co sa paintbalu tyka bude mozne na mieste si zapozicat maskace / vystroj ? predsa len valit maskace v batozine sa mi moc nechce.

- nuz tak som sa vratil o stanku spatky a presiel si odkaz takze je to v pohode len este jedna vec - pri paintballe a hlavne v  lete sa dost potim kde sa osprchujem ? Smile

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Tue, Jul 7 2009 19:07

Dobre ze pripominate paintball... Som nejaky ten mesiac po operacii takze u mna Paintball hrozi akurat tak z lavicky.

Top 25 Contributor
Posts 323

prave som sa dozvedel ze akurat ten vykend by som mal byt u segri v prahe takze ak ju prehovorim aby ma tam hodila kaarom nak si mozem dat aspon beer urcite by som rad dosiel aspon v sobotu mrknut a potriast rukou vsetkym. zistim podrobnosti a vsetko upresnim...

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 25 Contributor
Posts 440

Sprcha....

No to bude zajímavý. Nevím jestli je mají tam, ale vím o rybníku, nebo můžeme přinejhorším napumpovat na zahradě vodu do konve.

Uvidíme podle počasí.

Top 10 Contributor
Female
Posts 472

Skipo by chtěl na paintball, tak s ním počítej. Já nepůjdu.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Fri, Jul 10 2009 14:58

Takze som mnou dofrci naisto aj Tucniak.

Top 10 Contributor
Female
Posts 472
Brita replied on Sun, Jul 12 2009 16:02

Tak se stanem nám to nevyšlo, brácha si ho odvezl na dovolenou Sad, tak snad se pro nás najde místečko v chatce.

Top 25 Contributor
Posts 323
Herori replied on Sun, Jul 12 2009 16:31

Brita:

Tak se stanem nám to nevyšlo, brácha si ho odvezl na dovolenou Sad, tak snad se pro nás najde místečko v chatce.

pokial ide o to jeden stvormiestny stan mozem helfnut najskor tam vsak mozem byt v piatok okkolo 21-22:00 takze ho mozte postavit po tme :) ak treba donesiem nieje problem ja tam spat nebudem prespim u segri.

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 25 Contributor
Posts 440

Nebojte, mám svůj stan v záloze. :-)

Top 25 Contributor
Posts 440

Hlášení z mise

Použité prostředky: Deliverer + AZP

Vyrazil jsem v sobotu na průzkumnou misi. Vzhledem k absolutnímu nedostatku dalšího personálu jsem alespoň přibalil AZP. Cílem mise byl předběžný průzkum bojiště. Hledání dopadlo dobře a ukázalo, že když je cedule mířící vlevo na kraji silnice i když není vidět odbočka, je třeba odbočit. Jen se musí rozhrnou kopřivy.

Poslední úsek trasy se skládá z polní cesty. Koridor je úzký.

Na místě nalezena louka na parkování, velký dřevěný přístřešek s lavicemi a stoly, druhá louka s hromadou dřevěných a flekatých překážek a překážky také v lese vedle kde by se biolog podivil nad barvou kůry místních stromů. Vypuštění AZP pak prokázalo přítomnost nevybuchlé munice.

Konec mise

Top 25 Contributor
Posts 440

Potřeboval bych vědět, jestli ti co se nebudou účastnit paintballu budou s námi na hřišti, nebo jestli by dali přednost pobytu například někde u bazénu či koupaliště. Což má v plánu moje manželka.

Nezapomeňte plavky a ručníky! Po paintballu někde spláchneme špínu.

Page 2 of 3 (42 items) < Previous 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi