MYTH
The Legendary Warriors

Volume II, Book 8 +<

rated by 0 users
This post has 32 Replies | 5 Followers

Top 25 Contributor
Posts 323

boli ste niekto v great barrows v poslednom case? to museli teraz zmenit vsetky questove npc su presunute pred vchod. ancient story of evil sa nechodi odovzdat ale po ziskani oboch casti kluca je treba ukovat kluc priamo v GB v tej prvej miestnosti pod schodami na zaciatku kde hadze dread tam je kovadlina a treba to ukut. problem ale je ze akonahle sa niekto priblizi ku kovadline pridu asi styria elite mobovia a s kazdym dalsim hracom pri kovadline dojdu dalsi styria neda sa to vybit alebo pokial tam furt niekto stoji tak tie vlny mobov chodia stale dookola. treba to spravit tak ze tam stoji vzdy len jeden ktory si to ukuje aby chodila len jedna vlna ostatny to zatial opodial mlatia a takto sa musia vystriedat vsetci posledny musi ist minstrel vtedy to je najtahsie ak nieje support heal tak to proste ty ludia musia dako vydrzat co sa nam nepodarilo vcera kvoli skvelemu pugu s ktorym som mal cest :) kazdopadne sa mi lubi ze ani na tieto low level instancie sa nezabuda

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 10 Contributor
Posts 512

no to se už těším, až tam půjdu s nějakým altem :) každopádně moje první návštěva v GB patří  k nejlepším zážitkům, který jsem v LOTRO měl, takže doufám, že si to užiju zase.

Page 3 of 3 (33 items) < Previous 1 2 3 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi