MYTH
The Legendary Warriors

Volume II, Book 7

rated by 0 users
This post has 40 Replies | 6 Followers

Top 25 Contributor
Posts 323

ako tak citam som natom celkom dobre :) od 19:00 31% tak 60kbps priemer

LOTRO - Dwarf Guardian, weaponsmith

RIFT - Herori - Cleric/Healer, artificier (Whitefall)

Top 10 Contributor
Posts 512

Ja jsem to mel behem 2 hodin stazeny :-). Jinak pribyly mi 2 lvl (z 35 na 37), moje prvni dojmy s champem jsou, ze se vsechno zrychlilo. Zabijim rychleji, ale soucasne se mi zda, ze mi potvory delaji vetsi damage, asi to bude obcas problem uhlidat, abych vypil heal flasku. Taky otevirani truhel a kopani surovin je rychlejsi, to prvni vyrazne. Sipecka pro Quest guide se musi aktivovat v Options a funguje perfektne, jen to asi vypnu, protoze hledat cil questu patrilo tak nejak ke hre a s tou sipkou je to naservirovany primo pod nos. Trosku me nastvalo, ze tim skokem o dve urovne mi docela dost questu zesedlo, takze za ne bude min XPu :-( Lorien je pry peknej, ale to vim jen od lidi z chatu, ja mam moc malej lvl.

Top 25 Contributor
Posts 323

takze po vykende s book 7 kratke zhodnotenie.

jednou vetou:

NEPACI SA MI TO!

konkretnejsie:

leafs - cisty grind najprv farmit repeatable questy aby clovek bol kindred. potom farmit kvoli leafom. za ten kratky cas zacinam lisky dost nenavidiet. ludia su hodeny rovno do vody bez toho aby ich niekto naucil plavat. ako zlata horucka. vsetci behaju za listkami fasa listok, moj milaaaasik, jooj parada novy quest... hmm co zan asi dostanem.... nak sa paci listok. ides sa vysrat do lothlorienu a cim si asi elfovia vytieraju rit?... ano samozrejme gold listkami... makam na queste ako chuj obetujem svoj zivot dojdem si po odmenu a poondiaty elf mi da listok a este ma pochvali ze dakujem nech sa paci listok. viete co si mozte s tymi listkami teplosi.....

craft instancie - cisty grind prilis dlhe bez hlbsej myslienky cena matrosu pojde na AH rapidne dole kazdy si moze ist nazbierat coho chce kolko chce. a niektore su prilis dlhe.

book - koniec celkom pekny. vzdy ma zaujimalo co sa vlastne teraz stalo s korunovacnou salou. inak nic moc dost kratky.

lothlorien - asi jedine plus je jeho vzhlad zahrady vyzeraju krasne a mesto je take ako som cakal poschodia niekedy matu ale nejak takto som si to predstavoval ako vo velkom panelaku :) plus v noci by som tam dokazal len stat a pozerat sa na verejne osvetlenie.

instancie(okrem craft) - zatial len battle som bol. battle of lothlorien je pekny a celkom zaujimavy nieco na sposob battlegrounds v angmare. az na tie odmeny ako OK dalsie leafs aby sa nepovedalo aj tak ich clovek potrebuje milion takze tych nieje nikdy dost ale preco by som si nemohol vybrat aj nieco ine a dostat len ten zasrany listok.

dalej kde je slubovany novy radiance elf set??? nejak nieje po nom ani paaru. ci tie sperky ktorych je par co za nieco stoja to ma byt ako novy set?? to si mozte nechat. kde su nove instancie pre siestich ludi co slubovali??? nejak mi usla polovica veci co nakecali ze co vsetko ma byt nove...

nevidim to ruzovo a mozno si s lotrom dam pauzu lebo ma to dost serie....

LISTKY PRE VSETKYCH!!!!

Top 10 Contributor
Posts 512

hmm, tak vidim, ze high lvl content nic moc, ale me bude jeste dost dlouho trvat nez se k nemu vubec dostanu a vyzkousim ho...

Pro zajimavost jsem si ale zkusil rozjet novou postavu, abych videl, jak zmenili zacatek. Nemuzu si pomoct, ale stoji to za h...  Questy jsou straslive zjednoduseny, vetsinou se plni par metru od mista zadani (zkousel jsem elfa). Napriklad kdyz se mel clovek predtim dostat za Elrohirem, tak se musel probojovat do kopce plnyho goblinu az na vrsek k jeskyni, tam zase pres gobliny k Elrohirovi. Tedka je jeskyne prdnuta kousek od Frenrirs Court do strane, OMG. Podle me to dost ztratilo atmosferu a kdybych byl clovek, kterej si chce hru vyzkouset, tak bych po takovehle "ochutnavce" asi dal nepokracoval. Na druhe strane pro ty, kteri uz to maji odehrany nekolikrat to asi oprabvdu nemelo vyznam, ale od toho je tam moznost preskocit tutorialovou cast.

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Takže skúsim rýchlo zhrnuť B7 z mojho pohľadu. Ja ho beriem pozitívne , má určite nedostatky ale sú to len maličkosti. Herori už pred mesiacom vyhlásili CM , že nove radiance elfske sety budu až v Booku 8 , tiež šperky . Mne ten system  s lístkami vyhovuje. Príchodom Morie si každý mohol za deň vyfarmiť best šperky z instancii , čo bolo práve hrozne jednoduché, teraz je to pravý opak ak chceš mať super šperky a veci musiš makať na reputačke a zbierať lístky ,čo podľa mňa neni náročne ale zdlhavé. V Morii boli odmeny premrštené a preto sa nečudujem, že troška sa pribrzdilo.  Väčšinou v hre si sťažujú hrači " farmeri" asi čakali že budú v skupinke niečo farmiť a za 2 dni budu mať všetko best na sebe. Celý Lothorien je pekne spravený a myslim si, že je to zatiaľ najkrajšia mapa v hre.  Tie craft instancie to je" hovadina" stym súhlasím , materialu bude nadbytok a tym uškodia. Jedinú vyhodu vidim , že tam dostaneš " lístky " :-). Instancia battle of lorien je fajn , páči sa mi. Škoda že ...... Watchera :-( , ale časom prideme, že čo robíme špatne. Som zvedavý ešte na Raid " Korytnačka" .Určite B7 beriem pozitívne. ČUS

Lotro - Soryan minstrel 85 lvl  ,atď atď - non-active

GW 2 - Marco La Grande - mighty guardian 80 lvl / Markorn.7081/ - active

Top 25 Contributor
Posts 323

markon si na nich prilis makky :)

ale chapem ta vidis to cez ruzove okuliare lebo si cerstvo zalubeny ;))

Top 25 Contributor
Posts 402

Já naprosto souhlasim s Markornem. B7 se mi líbí, ok craft instance sou divný a hlavně strasně jednoduchý, ale celej lórien mi příde dobre udělanej a system s lístkama mi vyhovuje. Aspoň to nebude hned tak hotový. A battle for Lorien je supr:D

Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Lothorien je láska na prvý pohľad :-)), Proste po par dňoch to tak vidim, veľké veci sa udejú príchodom B8.

Top 50 Contributor
Posts 199

No ja to vydim trochu jinak. Lothlorien je stereotypni les. Mesto ujde, ale je moc "elfi", coz je ovsem pro nekoho plus Big Smile. Battle of Lorien se mi libi, ale vic by se mi libila, kdych byl nebo chtel s LM hrat jako dps. Vyzva je pro me zatim "jen" ten Watcher. Co se tyce sperku, tak nevim Markorne, jak si vyfarmil sperky v Morii za den. Ja napriklad nevidel, ze by nam padl (myslim ze ve FG pada) Golulos. Nebo kolik lidi u nas ma Amber Ring z FT? V Lorienu ti staci nabrat reputaci, kterou mas za chvili, a gold leafy nafarmit v craft instancich. No a novy crafteny sperky taky neni problem udelat, protoze flaku jsou 3 pr@#$%. Libi se mi ale, ze pridaly questy na item expy. Jak do Lothlorienu, tak do instanci v Morii.

Top 25 Contributor
Male
Posts 271

hm.. b7:4,5/10

kvesty: hrozne-na par vynimiek, repetetivne Q zabijaju atmosferu...suhlasim s mr. "no rest for the wicked" ze je to CELE o grindení reputačky, expov, listkov. Les je spraveny pekne..ale stereotypne....nato kolko natom "pracovali" a jak to proklamovali atd .. cely ten hype okolo toho absolutne nesplnil moje očakavania - jedina dobra vec je ze mi opravili bugy (warden).

myslim si ze si len pozbieram "par" listkov..vezmem šperk, konika a mozno este niečo a počkam si na b8

nebol som ešte tu instanciu BoL ani kraft instancie... ale určite cely dojem nezachrania

+ watcher sa stal najtazsim bosom v hre (jednym z najtazsich) + snazia sa hru (jednotlive classy) balancovat ale nejako im to nevychadza, a o rychlom expeni a lvl-ovani ani nehovorim.... vytvoriš si postavičkua "nutit ta to" šup šup, rychlo sa dostat na end-content --- samozrejme zavysi od pristupu kazdeho hrača.

*mier*

muer

pepino
Top 10 Contributor
Male
Posts 2,005

Ešte ohľadom tých šperkov. Nemyslel som na Myth-akov , ale na farmerov , ktory cely den spamuju a chodia tu istu instanciu ,aby ziskali ten sperk. Sú skupinky  , ktoré keď napišu LFF , tak viem už o čo im ide. Získaju to čo chcu a leavnu partu :-( Uz sa mi to zopár krát stalo :-((

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Jsem na strane nespokojenych. Vsechno vede na opakovani questu na listky, za ktery si jeste vyberes presne co chces. za tyden zas nebude co delat protoze kdo by to porad opakoval. Craft instance nemaji zadny napad oproti intancim na item xp ktery jsou mnohem lepsi. Zjednoduseni vseho to uz je nemoc vsech onlinovek - muzeme nenavidet ale nezmenime to, jen to trosku nechapu. Posunuli max lvl o 10 vic. Nemaji nic poradnyho co by tam zabavilo lidi (oproti hromade veci co byly na lvl 50) a oni jeste zrychluji expeni aby vsichni rychle byly na max a zjistili ze nemaji co delat. Jediny zajimavy je battle of lorien i kdyz zatim jednodussi. tesim se na tezzsi verze.

To co je ted v b7 melo byt zaroven s morii jenze to nestihli, a ani po 4 mesicich nedokazali dodelat dalsi veci (co melo byt jako prvni datadisk tak ted z b7 odstranili a zase si pockame). No turbine to zacina pekne flakat. Pomalu cas si hledat dalsi onlinovku :) Dalsi takovy update asi nerozchodim.

Top 50 Contributor
Male
Posts 144

suhlas, lothorien je sice pekny, ale cely mi pride ako ihrisko na precvicovanie zbierania kvetiniek a listkov, a to stale tych istych dookola. Aj normalne kvesty neopakovatelne robim len s tym pocitom, ze "musim mat reputacku aby som isiel do mesta".

ale zabudli ste na najlepsiu vec ktora prisla s bookom 7, bludisko predsa, to je perfektne, kvesty su v nom perfektne, a odmeny su este lepsie ;)

Top 10 Contributor
Posts 512

To myslis to bludiste na Spring Festival? Zatim jsem to moc nezkousel, jen jednou, ziskal jsem nejakej list (ne ten lorienskej list :-), ale nevim co s nim. To se da nekde za neco vymenit??

Top 25 Contributor
Posts 402

No já hlavně nevim co ste čekali? Novych questu je asi 80 coz mi prijde celkem dost. Že se některé dají opakovat? A co Vás k tomu nutí? Žádná z těch odměn za lístky není něco, co by bylo nějak zásadně důležité. Farmit je potreba jen v tom případě, že chcete furt otvírat další a další bedničky, ale to se ani jinak udělat nedá. Pokud by na ně stačila jen reputačka a pak se kupovali, tak by tu za chvili běhal s First age weapnou každej ňouma. Až nám zprovozní nový raid, tak budu maximálně spokojen. Pokud někdo čekal datadisk ve stylo Morie tak je zprominutím naivka...

Page 2 of 3 (41 items) < Previous 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi