MYTH
The Legendary Warriors

Novy web...

rated by 0 users
This post has 3 Replies | 0 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi Posted: Tue, Oct 21 2008 21:25

tak a je to tu... zatial nie finalna ale uz nova verzia webu...

takze klikajte na www.myth.sk

pripomienky sem...

je to postavene na AJAXe takze uvidime ako sa ot osvedci...

privitam kazdu pomoc na novom webe nape.

• krajsie obrazky z hier sko su tam teraz
  • dalsie loga (pridam v najblizsej dobe navod ako ich robit)
  • pripadne niekoho kto vie flash
  • ak niekto ovlada asp.net 

proste ak ma niekto chut to vylepsit tak spravim group kde sa budu vsetky informacie ako na to pod.

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Web slusnej, problem je ze prakticky vsechny odkazy vedou na community stranky ktery maji uplne jiny barevny tema takze to moc k sobe nesedi.
Menici se banery jsou taky bezva (prostridaj se vsechny), jen me pripada divny ze vedou zas zpet na stejny web. Bud bez odkazu, nebo pri kliknuti na baner aspon zmenit na hlavni strance hru ze ktere byl banner, nebo neco jinyho.
Intro by melo byt jako prvni, popripadne hruhy odkaz za home. Mel by to byt uvod a ne schovany az na konci odkazu.
Chybejici diakritika u odkazu na konkretni hry (vedle obrazku)
Logo nahore vypada trosku divne samo vlevo. Mozna vycentrovat nebo dat v pravo neco dalsiho

Jinak je to pekny web a dobrej zacatek na zmeny/

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Oct 22 2008 8:41

Gormisko:

Web slusnej, problem je ze prakticky vsechny odkazy vedou na community stranky ktery maji uplne jiny barevny tema takze to moc k sobe nesedi.
Menici se banery jsou taky bezva (prostridaj se vsechny), jen me pripada divny ze vedou zas zpet na stejny web. Bud bez odkazu, nebo pri kliknuti na baner aspon zmenit na hlavni strance hru ze ktere byl banner, nebo neco jinyho.
Intro by melo byt jako prvni, popripadne hruhy odkaz za home. Mel by to byt uvod a ne schovany az na konci odkazu.
Chybejici diakritika u odkazu na konkretni hry (vedle obrazku)
Logo nahore vypada trosku divne samo vlevo. Mozna vycentrovat nebo dat v pravo neco dalsiho

Jinak je to pekny web a dobrej zacatek na zmeny/

bannery by este mohli ist na community server ale to mozno tiez nie je stastne riesenie

s farebnou temou by sa dalo pohrat bud na jednej alebo na druhej stranke ale zatial som na to nemal cas

diakritiku doplnim a mozno sprazim aj anglicku verziu

volne miesto vedla loga je vyuzitelne len zatial som sa s tym nehral co tam bude (napr. prepinanie jazyka)

intro som zatial nechcel davat na uvod, lebo ho chcem spravit na cookies tak aby sa nepustalo vzdy ale iba raz za cas hned ked clovek pride na stranku alebo ho spravim dole ako je zoznam hier - co sa mi zda celkom v pohode ale musim ho prerobit tak aby sa dal vypnut zvuk ak ho chcem rovno na hlavnej stranke

btw. chce niekto pomoct s vyvojom webu ?

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,327
Photon replied on Wed, Oct 22 2008 18:41

zatim ti na to mozem povedal len ze to mas dobre spravene , nejake postrehy si necham na vikend Wink

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Page 1 of 1 (4 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi