MYTH
The Legendary Warriors

Bannery...

rated by 0 users
This post has 34 Replies | 4 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Sep 29 2008 8:32

Misiczka:

pro lotro

aby to bolo uplne ako ostatne bannery tak by to malo byt podla sablony ktoru mam

1. logo LOTR je prilis velke na moj vkus
  2. chyba tam plynuly prechod z loga na obrazok
  3. v logu by nemal byt nazov expansion len cisty nazov hry

takze mi posli pozadie a logo - obidva v originalnej velkosti nezmensene a ja to spravim alebo ti mozem poslat sablonu a spravis to ty (na TS ti vysvetlim co a ako), v kazdom pripade najradsej vy som spravil taku sablonu aby ste uz len obrazky vymienali a loga aby tam boli vsade rovnake

takze toto logo je zamietnute kym sa  na nom neudeju upravy :P

nie zeby som si necenil snahu ale ak nieco robime tak by to malo byt podla moznosti poriadne takze sa dohodneme a dokopy to upravime...

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

musím típnout lepší obrázek kde jsme všichni poražení :D tady jsem to musel vzít ze dvou a to není moc pěkné .. byl to spíš vtip..

ad 3 - to je název hry

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Sep 29 2008 8:49

Misiczka:

musím típnout lepší obrázek kde jsme všichni poražení :D tady jsem to musel vzít ze dvou a to není moc pěkné .. byl to spíš vtip..

ad 3 - to je název hry

ad 3 - netusil som ze to je plny nazov hry :) mne to pripada ako nazov expansion :D a kazdom pripade ak sa to bude menit s dalsimi expansions (ako sa napr. menil nazov PSka alebo GW) tak by som to tam nedaval nech tie bannery neprerabane potom

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Shadows of Angmar je prakticky nazev aktualni casti hry a ne regulerni nazev hry, protoze sebude se pri pridavani datadisku menit, takze tam opravdu nepatri.

Jinak bod za dobrej vtip. To by me nenapadlo jako banner.

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

legendární bojovníci lol

takový banner by nesl poselství :)... ono se pár případů najde kdy jsme byli všichni wajplí - zejména v riftu (i když thorog - dráček s námi taky neměl moc velkou práci), ale na druhou stranu, abych někřivdil Mythu, tak jsou tam okamžiky kdy to šlape jako hodinky a dokonce mám pocit že si můžu říkat jo hraju s profíky :) (teď samozřejmě přeháním)

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

můj návrh na obrázky na banner

http://www.nahraj.cz/content/dw/350957af-3eb9-49eb-9c75-47fded223f20

(pokud se ti nějaký bude líbit, napš mi prosím jeho číslo a já ti pošlu větší .tiff - ale kvalita už o mc vyšší nebude)

pokud se ti nebude líbit žádný tak holt příště............ m

Top 25 Contributor
Posts 439

Hezké. Nejhezčí je ten obrázek s medvědem. Smile

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Tue, Sep 30 2008 8:16

tak som nieco z tych screenov vcera vybral a narychlo spravil zopar bannerov, niektore pekne obrazky sa na bannery nezmestia vzhladomna velku sirku alebo vysku :(

sablony este nachystam, potrebuju zoar zjednoduseni, zaujemci potom mozu vytvarat vlastne bannery tak ze len vymenia obrazok v strede a loga nechju ako su

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Oct 1 2008 16:26

este ma napada ze na lezatom velkom banneri by sa namiesto URL moho dat meno hraca :) ak to hccete mat uplne na seba customizovane

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Oct 1 2008 20:05

zblbnute prava som opravil, uz by ste mali vidiet aj LOTR bannery...

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

mě se líbí oba nastojato ( i když přiznávám že v druhém jsem já, což se nemusí líbit všem :) a z těch naležato asi nejvíc potěší třetí odshora - balrog thaurlach při wipe a možná i pavouk bogbereth

Top 25 Contributor
Posts 288
mne sa pacit s tych nastojato ten druhy a potom ten pavuk
Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Oct 22 2008 21:54

a je na svete navod na vytvaranie bannerov

http://community.myth.sk/blogs/informacie/archive/2008/10/22/ako-si-vyrobit-myth-banner-zo-sablony.aspx

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Nov 26 2008 15:51

bezi:

uz niekto skusil spravit banner podla navodu ? ak su niekde nepresnosti v navode pls dajte comment priamo do blogu

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

ted vysla morie, o vykendu zkusim nejaky pekny banner vytvorit

Page 2 of 3 (35 items) < Previous 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi