MYTH
The Legendary Warriors

Bannery...

rated by 0 users
This post has 34 Replies | 4 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi Posted: Mon, Sep 22 2008 8:30

vsetky doteraz vytvorene bannery a loga najdete na http://community.myth.sk/media/g/myth/default.aspx

navod ako si spravit vlastny MYTH banner najdete http://community.myth.sk/blogs/informacie/archive/2008/10/22/ako-si-vyrobit-myth-banner-zo-sablony.aspx.

takze som vytvoril zopar ukazkovych MYTH bannerov, navrhujem ich spravit este zopar pre GW, PS a LotR, pripadne aj TR

potom to niekam zavesit ale otazka je kam ? sem s navrhni kam by s ato dalo dat nech sa trochu spropagujeme

standardne rozmery:

• 160x600 px zvysly siroky
  • 728x90 px vodorovny velky
  • 468x60 px vodorovny maly

na vyrobu mam sablonu, ak niekto chce vyrabat tak mozem dodat sablonu a navod, je to robene v Paint.NET

minimalne je to planovane na novu verziu MYTH webu ktora je zatial v nedohladne

prvy ukazkovy banner

takze shrniem: sem narvhy kam to mozme postnut, dalej pripomienky k bannerom a pripadne navrhy na dalsie bannery

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,102

Podle me propagace nema zatim moc smysl, dokud nebude nova verze webu. Pokud nekoho zaujme banner a dostane se pres nej na stare neaktualizovane stranky, kde funguje jen forum (stezi - moc aktivity na nem neni) tak ho to spis jen odradi. Na tohle novy lidi nenaberem. Banner je hezky, ale je na nej zatim brzo

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Mon, Sep 22 2008 23:14

no ale totoooo...to je velmo pjekny banner...skladam poklonu Wink
...ale zatial ma nenapada, kam to dat...snad ma nieco napadne Wink 

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Sep 24 2008 8:23

dalej tu mame nejake PSkove bannery, ten QUasar sa mi nezda moc podareny, sak posudte sami

zisli by sa vhodne screenshoty lebo v mojej zbierke toho je vela ale nemam napr. ziadny screenshot postavy v rexe vhodny na banner, nema niekto ?

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Sep 24 2008 8:29

Takze nejake pokusy z GW

este to asi upravim tak aby meno hry nebolo na ciernom pozadi ale na trasparetnom ale neviem neviem :)

potreboval by som este screenshoty ostatnych povolani vhodne na banner najlpsie v nejakom elite armore, kto ma alebo moze spravit ?

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Sep 24 2008 8:37

chybaju mi vhodne screenshoty z LotR a TR... takze sa nehanbite a sem s nimi

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Sep 24 2008 8:41

Gormisko:

Podle me propagace nema zatim moc smysl, dokud nebude nova verze webu. Pokud nekoho zaujme banner a dostane se pres nej na stare neaktualizovane stranky, kde funguje jen forum (stezi - moc aktivity na nem neni) tak ho to spis jen odradi. Na tohle novy lidi nenaberem. Banner je hezky, ale je na nej zatim brzo

podla mna linky mozu ist zatial priamo na community.myth.sk kym sa prerobi web a potom sa prehodia na novy web

dalej budu aj bannery vhodne ako podpisy na inych forach a pod. s inymi rozmermy...

casu mam malo ale chcel by som to cele nejak nakopnut... pripadne ak sa najdu dobrovolnici co chcu pomoct tak to len uvitam :)

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Sep 24 2008 8:52

Bannery na postovanie na forach si myslim budu mat vyrazne lepsie vyuzitie ako bannery na web. Co sa tyka noveho webu, je otazne co tam dat. Druha vec je, ze CS je expandovatelne, akurat sa na to treba kuknut ze ako velmi...

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Wed, Sep 24 2008 11:24

za GW urcite mozem zosmolit:

Ritu v elitnom

Rancerku v elitnom

Asa v elitnom, ale to uz mas Wink

s trochou casu a financii mam samozrejme aj ine povolania

Mesmerka

Ele

Derviska

Paragonka

Monkina, Wariorka a Nekrosa su este trochu daleko od elitneho armoru Wink

Top 25 Contributor
Male
Posts 384

Což mě napadá. Bezi proč když si dám na www.myth.sk PS. Tak je tam pořád starý web (myšleno grafika) a né už ten nový ?

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Sep 27 2008 19:34

taky pokus o GW lezate bannery, vysledok posudte sami

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Sep 27 2008 19:59

a este lezaty pokus pre PSko

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Sep 27 2008 21:22

Darkpower:

Což mě napadá. Bezi proč když si dám na www.myth.sk PS. Tak je tam pořád starý web (myšleno grafika) a né už ten nový ?

pretoze ziadny novy este nie je... ale casom bude... ale mozno myslis na clanky a sprievodcu, tam je ina grafika...

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sun, Sep 28 2008 0:42

a dalsie dva pre PSko

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Male
Posts 217

pro lotro

Lotro Misiczka hobbit burglar, GW2 Misiczka asura thief, ESO Amroth ?

Page 1 of 3 (35 items) 1 2 3 Next > | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi