MYTH
The Legendary Warriors

TR Solo

rated by 0 users
This post has 2 Replies | 2 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng Posted: Wed, Aug 20 2008 11:46

Keď som tak počúval nešťastného Alga včera, tak ma napadlo, že by som možno mohol postnuť čo-to z mojich skúseností so solovaním TRka.

Wilderness je mapa, ktorá je podľa mňa dosť zavádzajúca, pretože jediný challenge je Imperial Valley, aj to iba ak ste level 10. Inak vám v zásade nič nehrozí.

Divide však už je iné kafe, hlavne kôli tomu, že musíte mať trocha naviac ako potvorky. Lenže Divide sa vyznačuje tým, že okrem zjavného bojiska v južnej polovici mapy je veľmi dynamická aj v pravej hornej štvrtine.

Veľmi slušné územie zaberajú Warnety, odporné netopiere používajúce elektrinu (a samozrejme imúnne voči nej). 1 vs 1 sú OK, ale sú veľmi nepríjemné, ak si ich nachytáte 4-6 a prípadne aj nejakú tu kráľovnú, ktorá dokáže stunnúť. Naviac v tej oblasti poletuje Queen Stazzle, ktorá je 22ka, dáva riadne šupy a ma kua regeneráciu života. Naviac každý boss má na rozdiel od Wilderness roaming path celkom slušných proporcií, takže neplatí "som v pohode, boss je na X,Y,Z a ja som dosť inde". Osobne som kráľovnú zažil premávať sa v severnej časti Warnet územia, kúsok od Crossroads waypointu.

Naviac sa Warnety v oblasti miešajú kúsok s oblasťou, kde je Thraxx bunker (vedie tam minimálne jedna misia) a je veľmi nepríjemné, keď človek uteká pred Queen Stazzle a začnú do neho páliť aj Thraxxovia.

Xangovia sú v zásade v pohode až na jaskyňu pri Give logos, kde sa v spodnej časti spawnujú veľmo intenzívne a pár krát mi tam zahučali postavy s levelom 18+.

Veľmi nenávidená skupina je pre misiu "There are hominus among us", kde máte za úlohu zložiť dvoch officierov sprevádzaných štyrmi Hominis Machina. Táto šestica ma roaming path od severu, okolo Crossroads waypointu až niekam po Delta Outpost a zákernosť tejto skupiny je v tom, že Machiny robia silný EMP damage a oficieri sú grenadieri, takže majú armor penetration. Naviac na to, aby sa Machiny nezdvihli, musíte zobrat control chipy, co v zasade zmanena vtrhnut medzi oficierov. Najväčšie problémy som mal s Rangermi, keďže Reflective Armor nemá žiadny super recharge a Stealth Armor moc nepoužívam. Specialisti síce nemali DPS, ale vedeli sa healovať a Commando zasa ma Graviton Armor, ktorý zvyšuje recharge rate. Fire Support zlepšuje Rangerom šance, ale ísť na túto skupinku ako level 15 nie je žiaden med lízať.

Južná časť mapy je plná Machín, kombinovaných s grenadiermi a soldermi a slizmi (Amebouious Slime). Spawny sú ako na bežiacom páse. Východná časť (pod Delta Outpost smerov na východ) sa ešte ako-tak dá, ale samotný trench (medzi Hydro Plant a Foxtrot) je šialené mäso, obzvlášť ak napadajú výsadky príliš rýchlo. Naviac tú oblasť patrolujú aj Predatory a to keď ste uprostred boja a začujete to za chrbtom, tak utekajte kade-ľahšie.

A na záver tu máme Stalkery, ktoré sú veľkým zabijákom pre špecialistov pod 20tku. Imúnni voči electrical a virulent, jediné čo špecialistom ostáva je EMP pušky, pretože Stalker na blízko dáva nejaký uber-damage a naviac má veľmi silný armor - recharge aj HP. Jeden sa dropuje pod mostom pri západnom východe z Foxtrot a to je iba verzia II (ak sa dobre pamätám), Hlbšie v The Trench sú Class IVky a to mi poslali voňať kvetinky aj moju level 18 commando (čiastočne moja chyba, ale no čo už).

P.S. Sprint, hoci na level 1, mi neraz zachránil prdel.

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Thu, Aug 21 2008 9:54

Ti dvaja officieri s machinami boli relativne f poho aj pre moju lvl15 rangerku.
Ozajstny problem bol na lvl15 vpalit do thraxx bunkera pre misiu "battle plans". Nie ze by som ich postupne nevedel dostat, ale ako solo ranger som ich nestihol davat tak rychlo ako sa spawnovali a po chvili som bol obkluceny asi 4mi skupinami. Potom to uz islo som mnou rychlo do nemocnice Wink

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Aug 21 2008 10:31

Tak tak. Ten bunker je hnusny lebo okolo este aj pobehuju nejake patroly. Ale zas su tam styri ci pat bedniciek s jedlom pre zajatca.

Page 1 of 1 (3 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems