MYTH
The Legendary Warriors

Gardenparty 2008

This post has 40 Replies | 8 Followers

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Sat, Jul 19 2008 21:39

bezi:

mam 5 litrovy sudok cerveho a dalsi 5 litrovy bieleho vinka, ktore mam doniest ?

Hehe, neviem preco kladies tak zbytocnu otazku - oba. Koniec koncov ked auto odvezie...

Top 25 Contributor
Posts 440

RimmerCZ:

tak to letos nebudu moct prijet, je tam u nas v tom terminu oslava narozenin me zeny

A nechceš vzít maželku s sebou? My s vámi rádi oslavíme narozeniny.

Drinks

Top 75 Contributor
Posts 39

Hodně jsem se těšil, že se letos opět zúčastním, ale bohužel nemůžu, vlezlo mi do toho něco jinýho... V každém případě si to tam užijte Beer

Top 25 Contributor
Posts 440

Zatím nevím jaké bude počasí, ale pokud by mělo být mizerně a museli bychom být zavřený v chatě, přivezte nějaké stolní hry. Já mám doma bohužel tak akorát člověče nezlob se. Nebo druhá možnost je notebook a pustit si  film. Jenže tam není elektřina a muselo by se jet jen na baterii. To ty stolní hry budou lepší.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,330
Photon replied on Fri, Jul 25 2008 18:02

hmm ze by som dotiahol civilizaciu Big SmileWink

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Sat, Jul 26 2008 10:36

nema niekto Starcraft stolny ?

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Jul 31 2008 20:16

Takze predbezne musim moju ucast zrusit. Je mala sanca, ze dcera do zajtra vyzdravie, ale vidim to tak na 1% [:'(]

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Mon, Aug 4 2008 10:29

Fotky z garden party davajte s tagom 'Gardenparty 2008' (samozrejme bez tych uvodzoviek)..

bezi
mortis ante revivisco

Top 25 Contributor
Male
Posts 384

Já se velice omlouvám, že jsem se nedostavil. Leč okolnosti tomu chtěli uplně jinak :(

Heřmánku, telefon jsem ti nezvedal, jelikož jsem ho zapoměl doma a tudíž jsem našel ty zmeškané hovory, až dnes.

Důvod proč jsem se nakonec nezůčastnil, byl velice dobrý ... žena ... tudíž, mi pánové snad prominou, že jsem dal tentokrát přednost drobnému no spíše něžnému pohlavý.

Heřmánkovi  se budu nějak revanšovat .

Top 150 Contributor
Posts 10

Ano ano, za vsim hledej zenu :) , take jsem nemohl jet, protoze zena slavila narozeniny. Tak snad priste. Tak co, jak jste se tam vubec meli? Vyslo vam pocasi ? Voda ledova jako vzdy? :)

Top 25 Contributor
Posts 440

Pivo prohrálo. Sud padl prakticky celý. Beziho víno pokud vím také (rozlýval ho po půllitrech). Počasí tak akorát. Na zmrzlinu jsme došli. Jen hospoda trošku nevyšla, takže jsme nakonec k obědu grilovali kuřata, ale neřekl bych, že by někdo trpěl hlady. Alespoň jsem se pořád ptal jestli mají ještě hlad a už nikdo nic nechtěl. Big Smile Ale nevím proč, vždyť toho zase tak moc nesnědli, jen nějaké ty sušenky a oříšky a brambůrky a křupky a ještě jiný sušenky a tyčinky,..

PS: Darku, máš u mě doma tu Command unit.

Page 3 of 3 (41 items) < Previous 1 2 3 | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi