MYTH
The Legendary Warriors

Stargate Worlds (MMORPG)

rated by 0 users
This post has 14 Replies | 3 Followers

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi Posted: Wed, Jan 23 2008 8:27

vyzera to slubne... predpokladam ze to bude MMORPG

http://www.stargateworlds.com/

bezi
mortis ante revivisco

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Jan 23 2008 9:31
Untreal 3 graphics bringing the Stargate world to life
No uvidime ako masivne to bude. Konecne by si mali ludia uvedomit, ze 2000 ludi v outposte nie je MMO...

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331
Photon replied on Wed, Jan 23 2008 10:36
coz o to obrazky vyzeraju dobre len ci to pojde aj hrat , dneska totiz uz kdejaka kravina vyzera dobre ale o hratelnosti .... pomlcim

Tallrian,  LOTRO :  Photontro(o)per - Planetside(2) 

Top 75 Contributor
Male
Posts 50
Vandal replied on Wed, Jan 23 2008 14:26

Přesně tak, od dob WoW jsou všechno jenom klony a kopie v líbivé grafice bez špetky hratelnosti. Když jsem teď viděl systém reputací u Lotro, tak by mě zajímalo, co ještě všechno okopírujou :)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Jan 23 2008 14:59

Odvazim sa tvrdit ze WoW je do znacnej miery klon EverQuestu. Big Smile

Otazka znie ci pojde o FPS, 3DPS, 2DPS alebo iba S. To mi nie je uplne z toho webu jasne.

Top 75 Contributor
Male
Posts 50
Vandal replied on Wed, Jan 23 2008 15:46

wIng:

Odvazim sa tvrdit ze WoW je do znacnej miery klon EverQuestu. Big Smile

Otazka znie ci pojde o FPS, 3DPS, 2DPS alebo iba S. To mi nie je uplne z toho webu jasne.

Jj, ale jde o fun factor. A ten upřímně řečeno teď není nikde. Doma se mi válí asi 15 krabic s MMO hrama co poslední dobou vyšly a je to jeden shit vedle druhého s dobou hraní maximálně 3 dny, pak to začne být neskutečná onanie. Z toho trochu vyčnívá Lotro, které je na mě ale trošku moc infantilní.

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Wed, Jan 23 2008 15:55
No mna z LOTRO hlavne bolia nohy... Je nacase aby ste konecne vsetci pochopili, ze GW je to prave orechove a ze v osmici to ide ako po masle... Big Smile

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331
Photon replied on Wed, Jan 23 2008 16:20
wIng:
No mna z LOTRO hlavne bolia nohy... Je nacase aby ste konecne vsetci pochopili, ze GW je to prave orechove a ze v osmici to ide ako po masle... Big Smile
po lvl 35 mozes mat kona to potom nohy bolia niekoho ineho :-) myslim ze je dobre ze si kazdy moze vybrat co mu sedi

Top 10 Contributor
Posts 1,219
bezi replied on Wed, Jan 23 2008 18:02

wIng:
Je nacase aby ste konecne vsetci pochopili, ze GW je to prave orechove a ze v osmici to ide ako po masle... Big Smile

Plne suhlasim GW je to prave orechove a jedina Fantasy MMO co ma dokazala zaujat na dlhsie ako par hodin alebo vikend. Oproti vacsine MMORPG super hratelne a akcne...

bezi
mortis ante revivisco

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Thu, Jan 24 2008 15:33

bezi:

wIng:
Je nacase aby ste konecne vsetci pochopili, ze GW je to prave orechove a ze v osmici to ide ako po masle... Big Smile

Plne suhlasim GW je to prave orechove a jedina Fantasy MMO co ma dokazala zaujat na dlhsie ako par hodin alebo vikend. Oproti vacsine MMORPG super hratelne a akcne...

ano ano ano ano GW je supeeeeeeeer Big Smile
...to ze tam viem stravit 8h+ straight, alebo si dat 30min. kratku zabavku je parada
...co sa tyka fantasy tak su z mojho pohladu na trhu akurat EQ, WoW, LOTRO, D&D a GW, zvysok su klony (WoW je sice tiez EQ klon, ale nie az taky hrozny)
...niektore su vydarene viac, ine menej, ale podla mna je zasadny problem ze vacsina su rychlokvasne kopie bez ducha lebo je to momentalne in robit mmo
...a ked to robia ako na beziacom pase, tak aku hodnotu moze taka hra mat...nuda
LOTRO ma aj celkom laka, fakt ze za poslednu dobu vytrca z davu najviac, ale ja jednoducho nepochopim, preco mam platit za hru v krabici a este aj za samotne hranie...som skratka rozmaznany z GW Wink
...nehovoriac o tom ze GW vyzera po tych rokoch stale skvelo a pritom nema prehnane hw naroky...technologicky su podla mna daleko vpredu

takze GW je to prave orechove Big Smile

Top 50 Contributor
Posts 61
NoHead replied on Thu, Jan 24 2008 16:18

suhlas s tym ze GW je super

len mala pripomienka ze GW nie je tak celkom MMO, co ale nie je nutne nieco negativne

Q2/Q3 2008 by mala byt beta GW2, mozno sa na to nachyta viacej ludi, ja sa kazdopadne chy(s)tam

nh
Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Thu, Jan 24 2008 18:41

no jo...to je asi pravda a ono to nie je tak celkom ani RPG (aspon nie plnokrvne), ale zabava je to zato velika Wink
a ako uz Duri spominal, osmickova parta je super
...vlasnte na GW je podla mna najlepsia prave komplexnost vznikajuca z obmedzeni a zaroven obrovskej variability
...max. 8 aktualne pouzitelnych skillov z obrovskeho mnozstva moznych kombinacii, prisposobit to aktualnej mape/misii
...tak isto velkost party 4/6/8/12 v roznych miestach dost nuti kombinovat nie len skilly, ale aj cele zlozenie povolani v parte
...mne osobne nechyba XY cudzych ludi v mape, s kym idem do party si vyberiem a zvysok by mi zavadzal a aspon sa clovek nemusi pozerat na camperov
...a co sa tyka PvP, aj ked ho velmi nehravame, poriadne sa rozohnit ide f poho aj v random arenach 4vs4, a zimna gulovacka je tiez parada Wink

...co sa tyka GW2 tak na to sa urcite chystam, aj ked povodne GW asi nedokazem opustit Wink
...kazdopadne MMO aspekt do GW pride vo verzii 2 (coho sa ja osobne obavam, ale dajme im sancu)

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,331
Photon replied on Thu, Jan 24 2008 19:34

alg:

bezi:

wIng:

ano ano ano ano GW je supeeeeeeeer Big Smile
...to ze tam viem stravit 8h+ straight, alebo si dat 30min. kratku zabavku je parada
...co sa tyka fantasy tak su z mojho pohladu na trhu akurat EQ, WoW, LOTRO, D&D a GW, zvysok su klony (WoW je sice tiez EQ klon, ale nie az taky hrozny)
...niektore su vydarene viac, ine menej, ale podla mna je zasadny problem ze vacsina su rychlokvasne kopie bez ducha lebo je to momentalne in robit mmo
...a ked to robia ako na beziacom pase, tak aku hodnotu moze taka hra mat...nuda
LOTRO ma aj celkom laka, fakt ze za poslednu dobu vytrca z davu najviac, ale ja jednoducho nepochopim, preco mam platit za hru v krabici a este aj za samotne hranie...som skratka rozmaznany z GW Wink
...nehovoriac o tom ze GW vyzera po tych rokoch stale skvelo a pritom nema prehnane hw naroky...technologicky su podla mna daleko vpredu

takze GW je to prave orechove Big Smile

som rad ze ste s GW spokojny :-) 

mimochodom ja u lotro existuje sposob ako neplatit mesacne poplatky tzv life-time program - zaplatis jeden poplatok a uz viac neplatis. 

Top 50 Contributor
Posts 154
alg replied on Thu, Jan 24 2008 21:03

jo ja viem, ale to je trosku ina palka a je to vlastne len trik, bo ten "jednorazovy" poplatok vykryva presne vyratane obdobie mesacnych poplatkov, aby mali istotu, ze zarobia (nezazlievam im to, kazdy chce zarobit, len mne to nevyhovuje)
a pokial viem tak ten life-time sa neda kupit v krabici v obchode a to mi tiez nevyhovuje (kazdy sme nejaky)

tak ci onak sa na LOTRO tesim, bo pri trende posledneho roka, je sanca, ze aj oni casom prejdu na micropayment model a do toho by som siel Wink

Top 10 Contributor
Male
Posts 1,467
wIng replied on Thu, Jan 24 2008 21:36

To sa nacakas. Ani DDO ani LOTRO (a to obzvlast, lebo ako sa zda chytili celkom slusny pocet nadsencov) podla mna tak skoro na iny system neprejdu. RF Online je zadarmo len preto, lebo to nikto uz nehral. A teda povedzme si rovno, az tak velmi sa necudujem.

A co sa tyka life-time, tak to je skutocne enem marketingovy trik. Cena lifetime vychadza na cca 12-18 zaplatenych mesiacov (podla toho aky rezim clovek vezme). Cize uvidime, kedy Turbine pride s prvou platenou expanziou...

Oh, a este jedna vec. GW na rozdiel od vsetkych EQ klonov nema 10 list po 12 okienok. V LOTRO som napr. skoro vobec nevidel skilly s podmienenym ucinkom. A to je to, co GW robi specialnymi. Kazdy ma maximalne 8 skillov, ktore si musi vybrat z niekolko sto. Velmi vela skillov je podmienenych stavom / rozpolozenim ciela a spravne nakombinovat skillbar stoji nejaku tu namahu a trocha rozmyslania. A vdaka Herom a Henchmanom sa daju GWcka vysolovat. Co LOTRO ani zdaleka.

Page 1 of 1 (15 items) | RSS
(c) 1998-2009 MYTH.bezi